چطور تلویزیون سونی را به تنظیمات کارخانه برگردانیم؟

اگر بعد از امتحان همه روش های ممکن برای حل مشکلتان هنوز به نتیجه نرسیدید، تنها راه ریست فکتوری خواهد بود. بازگرداندن یک دستگاه به تنظیمات کارخانه به معنی پاک کردن تمام تغییرات اعمال شده است. یعنی همه برنامه هایی که اضافه کردید پاک می شوند و تنظیمات هم درست مثل روز اولی می شوند که تلویزیون را تهیه کردید. در این مطلب از سایت امداد کار می خواهیم به ریست کردن تلویزیون سونی بپردازیم.

ریست کردن تلویزیون سونی

ریست کردن تلویزیون سونی

ریست کردن تلویزیون سونی چند راه مختلف دارد که در ادامه ذکر خواهیم کرد. هر یک از این روش ها ممکن است تاثیرات متفاوتی روی نرم افزار تلویزیون داشته باشد. به همین ترتیب روش ها را به ترتیب دنبال کنید:

روش اول :

در این روش هیچ داده ای از تلویزیون شما پاک نخواهد شد. در عین حال می تواند برخی مشکلات نرم افزاری را حل کند. برای این کار تلویزیون را از برق بکشید و 1 دقیقه صبر کنید. سپس تلویزیون را به برق متصل و دوباره روشن کنید.

روش دوم ریست فکتوری تلویزیون :

باعث پاک شدن تمام برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه می شود. در این روش ابتدا گزینه Home و سپس Setting را انتخاب کنید. در ادامه طبق گزینه هایی که در دستگاه خود مشاهده می کنید، مسیرهای زیر را دنبال کنید:

  1. Device Preferences> Reset> Factory date reset> Erase everything> yes
  2. Storage & reset> Factory data reset> Erase everything> yes
ریست فکتوری تلویزیون سونی

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود : آموزش پاک کردن حافظه تلویزیون

روش سوم ریست کردن تلویزیون سونی :

در صورتی که تلویزیون به صورت خودکار روشن می شود، از کنترل فرمان نمی گیرد یا پس از به روز رسانی هنگ کرده است، این روش بهترین است. تلویزیون را از برق بکشید و دکمه های پاور و کم کردن صدا از پشت تلویزیون فشار دهید. همزمان با این کار تلویزیون را به برق بزنید و دکمه ها را نگه دارید تا چراغ دستگاه سبز شود.

پس از سبز شدن چراغ، دکمه ها را رها کنید و صبر کنید تا تلویزیون دوباره روشن و خاموش شود. در صورتی که پس از ریست کردن تلویزیون سونی دستگاه به صورت خودکار روشن نشد، به صورت دستی آن را روشن کنید.

اگه تلویزیونت روشن نمیشه 🤷‍♀️بیا اینجا 👈 رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی 👉

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر