نصب کولر گازی سامسونگ

آیا می دانید منشأ برخی از مشکلات عملکردی کولرهای گازی، نصب نادرست و غیر اصولی آنهاست؟ کیفیت انجام مراحل نصب به اندازه ای اهمیت دارد که عملکرد کلی دستگاه را تعیین می کند. نحوه انجام فرایند نصب کولر گازی سامسونگ باید به صورت درست و اصولی انجام شود تا دستگاه عملکرد درستی داشته باشد. این عملیات نکاتی دارد که تنها نصاب های با تجربه و حرفه ای قادر به رعایت کردن آنها هستند.

ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و … تنها بخشی از نکات مهم در نصب کولر گازی به شمار می روند. اگر به تازگی یکی از کولرهای سامسونگ را خریداری کرده اید، توصیه می کنیم برای نصب آن از تکنسین های دوره دیده کمک بگیرید. تیم کارشناسی نمایندگی تعمیرات کولر با استفاده از دستگاه ها و ابزرآلات پیشرفته فرایند نصب کولر گازی سامسونگ را به نحو احسن انجام می دهند. به این ترتیب می توانید با اطمینان خاطر و بدون کمترین ایراد و مشکلی از کولرتان استفاده کنید.

آموزش نصب کولر گازی سامسونگ

عملیات نصب کولر گازی به ترتیب زیر انجام می گردد:

1- نصب و ایمن سازی پایه ها

اولین مرحله در نصب کولر گازی Samsung یا هر برند دیگری، ایمن سازی و نصب پایه های دستگاه است. این کار مقدمه نصب پنل داخلی دستگاه است. پنل وزن بالایی داشته و باید روی پایه هایی محکم و ایمن سازی شده سوار شود. در غیر این صورت امکان شکستن پایه ها و افتادن و آسیب دیدن پنل ها بسیار بالا خواهد بود. پس از نصب پایه ها، با استفاده از تراز از صاف بودن آنها اطمینان حاصل می شود.

2- نصب پنل داخلی

بعد از ایمن سازی پایه ها، پنل داخلی کولر نصب می شود. در این مرحله نصب کولر گازی سامسونگ ، لوله ها نیز به پنل متصل می شوند تا عملیات تخلیه آب راحت تر انجام شود. توجه داشته باشید که فاصله لوله ها با دیوار و نیز شیب آنها باید به درستی رعایت شود تا گردش آب به درستی انجام شود. همچنین پنل داخلی کولر شما حتما باید دور از منابع گرمایشی همچون بخاری و پکیج و … نصب شود.

3- چک کردن اتصالات

در ادامه مراحل نصب کولر گازی Samsung باید اتصالات دستگاه به دقت چک شوند. شما باید کاملا مطمئن شوید که کابل های برق به پایانه های پیچ وصل هستند و هیچ ایراد یا نقصی در آنها وجود ندارد. همخوانی و تطابق کابل های مورد استفاده با نمودار برق دستگاه هم مساله دیگری است که باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر این بخش ها هماهنگی نداشته باشند، ممکن است انتقال جریان برق به درستی انجام نشده و مشکلاتی برای بردها یا سایر بخش ها ایجاد گردد.

4- وصل کردن لوله ها

پس از بررسی اتصالات، نوبت به وصل کردن لوله ها می رسد. این مرحله اهمیت بالایی دارد و باید با دقت انجام شود. بهتر است لوله ‌کشی از واحد داخلی به سمت سوراخ حفر شده در دیوار انجام گردد. توجه کنید هیچ گونه خمیدگی در لوله ها وجود نداشته باشد تا کولرگازی مورد نظرتان عملکرد بهتری را ارائه دهد.

5- نصب پنل بیرونی

پس از انجام مراحل ذکر شده، نوبت به نصب پنل بیرونی خواهد بود. جایی که پنل بیرونی در آن نصب می شود باید به دور از تابش مستقیم نور آفتاب باشد و هوای کافی در آن جریان داشته باشد. همچنین باید پایه های کندانسور یا پنل بیرونی کاملا محکم باشند تا ایرادی در کار این قطعه به وجود نیاید. بهتر است پنل بیرونی در محیطی کم گرد و خاک انجام شود تا فرایند نصب کولر گازی سامسونگ به بهترین شکل انجام شود.

6- شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

آخرین مرحله نصب کولر گازی، شارژ گاز آن است. کولرهای نو که برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرند فاقد گاز هستند. تکنسین گاز مورد نیاز را به داخل دستگاه تزریق می کند. بیشتر کولرهای گازی و اسپلیت ها از گاز فرئون استفاده می کنند. توجه داشته باشید که گاز مورد استفاده باید کیفیت بالایی داشته باشد؛ در غیر این صورت احتمال آسیب دیدگی قطعات دستگاه و نیز مختل شدن روند کاری آن وجود خواهد داشت.

نصب کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ ، خدمات پس از فروش و نصب کولرگازی را برای کاربران گرامی انجام می دهند. همچنین پس از نصب کولر ، بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر آبی و گازی را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در مرکز سخت افزار ایران، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد. این مرکز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی روز دنیا مجهز شده و برترین تکنسین های تعمیرات کولر در آن فعالیت می کنند. این مساله موجب شده که نمایندگی تعمیرات کولر مرکز سخت افزار ایران،به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات ترمیمی این محصول در بین کاربران شناخته شود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر