تعویض گلس موبایل سامسونگ

موبایل های هوشمند سامسونگ به سبب حساسیت هایی در قطعات آن ها وجود دارند، همواره نیازمند مراقبت های ویژه ای هستند. گلس مورد بحث با گلسی که به عنوان محافظ صفحه نمایش استفاده می کنید متفاوت است و به قطعه ای گفته می شود که روی تاچ و ال سی دی قرار دارد. محافظت از گلس به معنای محافظت از تاچ و ال سی دی نیز هست. زیرا اگر تاچ صفحه نمایش دچار آسیب دیدگی شود، به مرور بر عملکرد سایر اجزای موبایل هم تاثیر می گذارد و در نهایت منجر به خرابی دستگاه موبایل خواهد شد. وارد شدن ضربه، افتادن از ارتفاع ، شوک حرارتی و یا دلایل دیگر باعث از کار افتادن تاچ موبایل می شود.

سازندگان نسل های جدید گوشی های موبایل برای جلوگیری از شکسته شدن ال سی دی اقدام به نصب گلس بر روی ال سی دی کردند. در مدل های جدید تاچ و ال سی دی به هم چسبیده هستند و گلس قطعه ی رویین آن ها و اولین قطعه ی صفحه ی نمایش موبایل است. تعویض گلس موبایل سامسونگ در مواقعی که بر اثر آسیب شکسته شده است، هزینه های بسیار پایین تری نسبت تعویض ال سی دی خواهد داشت. از سوی دیگر گلس های پرس شده بر روی ال سی دی در مواقع وارد شدن ضربات سنگین با فدا کردن خود، مانع از وارد شدن تنش به صفحه حساس ال سی دی می شوند و به نوعی از آسیب دیدگی سایر اجزای موبایل جلوگیری می کند.

تعویض گلس موبایل سامسونگ

تعویض گلس موبایل سامسونگ چگونه انجام می‌شود؟

تعویض گلس به معنای تعویض گلس روی تاچ و ال سی دی می باشد که جزء قطعات صفحه نمایش موبایل است. در مواقع آسیب دیدن گوشی موبایل، غالبا بیشترین آسیب ها متوجه صفحه نمایشگر موبایل خواهد بود. حال زمانی که شدت این آسیب به حدی باشد که منجر به شکسته شدن گلس شود، باید در اولین فرصت نسبت به تعویض گلس اقدام کنید. همکاران ما در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در صورت مشاهده چنین مواردی ابتدا اقدام به باز کردن بدنه ی موبایل می کنند تا بتوانند دسترسی کاملی به صفحه تاچ داشته باشند.

از آنجا که گلس موبایل بر روی صفحه تاچ پرس شده است، جدا کردن گلس شکسته شده باید با دقت و تمرکز زیادی انجام شود تا از آسیب رسیدن به صفحه تاچ جلوگیری شود. کارشناس تعمیرات موبایل باید از اصل بودن گلس جایگزین اطمینان حاصل کند تا در صورت بروز اتفاقات مشابه، گلس بتواند مانع از آسیب دیدن تاچ موبایل شود. از این رو تعویض گلس موبایل سامسونگ باید توسط کادر حرفه ای تعمیرات موبایل سامسونگ و در یک نمایندگی معتبر انجام شود تا از نتیجه کار اطمینان حاصل کنید.

 منظور از گلس موبایل سامسونگ چیست؟

پیش از هر چیزی ابتدا باید تفاوت گلس و گلس محافظ گوشی را از هم تشخیص دهید. گلس محافظ گوشی در واقع ورقه های نازکی هستند که به راحتی و با اشاره ناخن از روی صفحه نمایش برداشته می شوند. گلس های محافظ از جنس پلیمر پلی اتیلن ترفتالات  polyethylene terephthalate ( PET ) و یا ترموپلاستیک پلی یورتان thermoplastic polyurethane ( TPU ) هستند و تنها صفحه نمایش را در برابر خراش و آسیب های جزئی محافظت می کند. اما آنچه که در اصل به عنوان گلس نام گذاری شده است، یک لایه فیلم نازک شفاف از جنس شیشه حرارت دیده است.

ضخامت گلس چند برابر ضخامت گلس محافظ است (حدود 0.3 تا 0.5 میلی متر) و تاچ را در برابر آسیب های بسیار شدیدتر محافظت می کند. این شیشه های تمپر شده به دلیل عملیات حرارتی مختلفی که بر روی آن ها انجام شده است، عاری از هرگونه تنشی هستند و قادر به تحمل ضربات سنگین خواهند بود. در واقع هنگام وارد شدن شوک حرارتی و فیزیکی، شیشه تمپر شده تنش وارد شده را در خود جذب کرده و مانع از رسیدن هرگونه شوکی به صفحه تاچ می شود.

هزینه تعویض گلس موبایل سامسونگ

عوامل مختلفی مانند مدل موبایل و نوع گلس بر قیمت تعویض گلس موبایل سامسونگ تاثیر گذار هستند به همین دلیل در حال حاضر نمی توان هزینه تعمیر آن را دقیق اعلام کرد. جدا از آن تهیه قطعه جدید نیز یکی از موارد اصلی متغیر بودن هزینه تعویض گلس موبایل سامسونگ است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها و دریافت خدمات از طریق شماره های مندرج شده در سایت با تیم فنی تعمیرات موبایل سامسونگ تماس بگیرید.

 تعمیرات موبایل در تهران و کرج

نمایندگی تعمیر موبایل با بهره مندی از کادر مجرب تعمیراتی و نیز استفاده از تجهیزات نوین ، اقدام به تعمیر دستگاه های موبایل سامسونگ و سایر برندهای موجود در بازار می کند. موبایل ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب شوند. شکستگی بدنه، ترک برداشتن ال سی دی، خرابی باتری، مشکلات نرم افزاری و بسیاری مسائل دیگر می توانند باعث از کار افتادن موبایل شوند.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با تجربه طولانی مدت در امر تعمیر و  تعویض قطعات مختلف موبایل، امروزه اقدام به تعمیر کاملا حرفه ای و تخصصی موبایل های سامسونگ می کند. تعویض گلس موبایل سامسونگ در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با رعایت تمامی حساسیت ها در حفظ سلامت قطعات انجام می شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر