تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ ، تنها یکی از چندین حوزه فعالیتی این مرکز است که در واحدی مجزا انجام می گردد. با این هدف که سطح کیفی خدمات تعمیری متمایز بوده و کاربران بین مراکز مختلف سرگردان نشوند، نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ به تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته ای مجهز شده است. استفاده از این تجهیزات، به تعمیرکاران کمک می کند که انواع روش های تعمیراتی را برای رفع مشکلات محصول مورد نظر امتحان کرده و در نهایت، بهترین روش را اجرا کنند.

امروزه گوشی های هوشمند به یکی از کاربردی ترین ابزار مورد استفاده کاربران تبدیل شده و در میان برندهای موجود، سامسونگ توانسته با تولید و عرضه محصولات با کیفیت، سهم عمده ای در بازار موبایل داشته باشد. برای اطلاع از نحوه دریافت خدمات نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ و آشنایی با جزئیات ترمیم این محصول، ادامه مطلب را دنبال کنید. 

تعمیر موبایل سامسونگ

فرایند تعمیرات موبایل سامسونگ

برای تعمیر موبایل سامسونگ، اول دستگاه بررسی شده و منشأ مشکل شناسایی می گردد. سپس با انجام اقداماتی همچون: تعمیر یا تعویض صفحه نمایش، تعمیر دوربین موبایل ، تعمیر یا تعویض تاچ، ارتقاء و به روز رسانی سیستم عامل، تعمیر تخصصی هارد، ترمیم یا تعویض قاب، تعمیر بلندگو و میکروفن، رفع مشکلات مدار SOUND، رفع مشکلات مدار LAN، رفع ایرادها و اصلاح مدار POWERING، اصلاح مشکلات مدار تامین کننده ولتاژ CPU، بازیابی اطلاعات، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعویض خازن ها و … ، اختلال ایجاد شده برطرف می شود.

هریک از اقدامات ذکر شده، حساسیت بالایی دارند و در صورت خطا، ممکن است سایر بخش های گوشی سامسونگ را نیز معیوب نمایند. از این رو توصیه می کنیم برای اطمینان از اجرای صحیح و بی نقص فرایند تعمیر موبایل سامسونگ خود، از تکنسین های خبره نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر گوشی سامسونگ

شناخت دلایل خرابی محصولات الکتریکی، فرایند تعمیر این محصولات را راحت تر نموده و به کاربران نیز کمک می کند که از خرابی دستگاه جلوگیری کنند. از جمله مهم ترین دلایل مورد بررسی در تعمیر موبایل سامسونگ ، می توان به نفوذ آب در این دستگاه اشاره کرد. این اتفاق، قطعاتی همچون برد را به شدت معیوب کرده و حتی موجب سوختن آنها می شود. ضربه خوردن و پرت شدن دستگاه از ارتفاع نیز به عنوان یکی دیگر از دلایل بروز آسیب در ال سی دی و قاب گوشی مورد توجه قرار می گیرد. حمله ی ویروس ها به برنامه ها و مختل نمودن آنها، شما را با مشکلات نرم افزار عدیده ای مواجه می سازد.

سوختن قطعات داخلی، نصب برنامه های معیوب، خرابی باتری و مواردی از این دست نیز دیگر دلایل مورد بررسی در تعمیرات گوشی samsung هستند. پس از مراجعه ی کاربر به مرکز تعمیرات موبایل و گزارش مشکل، این دلایل مورد بررسی قرار گرفته و راه حل های مناسب برای رفع آنها مشخص می شود. شما کاربران محترم می توانید با پیشگیری از بروز مواردی همچون نشت مایعات به داخل گوشی و یا افتادن آن، از بروز خیلی از ایرادها در این محصول جلوگیری به عمل آورید.

مدت زمان تعمیر موبایل سامسونگ

اکثر افرادی که تلفن خود را به مرکز تعمیرات می سپارند، این دغدغه ذهنی را دارند که فرآیند تعمیر گوشی سامسونگ چه مدت به طول می انجامد. در پاسخ به این سوال لازم است بگوئیم که این امر به مواردی نظیر نوع خرابی دستگاه بستگی دارد. به عنوان مثال چنانچه ال سی دی تلفن هوشمند نیاز به تعویض داشته باشد، یک بازه زمانی یک الی دو رزوه برای عوض کردن آن لازم است.

هزینه تعمیر گوشی سامسونگ

برای برآورد قیمت تعمیرات گوشی سامسونگ باید اول دستگاه عیب یابی شده و نوع و میزان آسیب دیدگی قطعات آن مشخص شود. ایرادات نرم افزاری معمولا هزینه بر نبوده و به سادگی برطرف می شوند. اما اگر قطعات آسیب دیده باشند، باید دید آیا امکان تعمیر آنها وجود دارد یا خیر. تعمیر قطعات، هزینه کمتری در مقایسه با تعویض آنها دارد. اگر نیاز به تعویض اجزای موبایل باشد، هزینه نهایی تعمیر گوشی سامسونگ با توجه به قیمت قطعه جدید مشخص می شود. اجزایی همچون باتری و ال سی دی، گران تر هستند و باید مبلغ بیشتری بابت تعویض آنها پرداخت کنید.

مشکلات مهم در تعمیر موبایل سامسونگ

استفاده مداوم از گوشی موبایل باعث شده که این دستگاه در معرض مشکلات و ایرادهای مختلفی قرار داشته باشد. از طرفی، ضربه خوردن یا افتادن دستگاه هم مشکلاتی را ایجاد می کند. خالی شدن شارژ گوشی، شارژ نشدن گوشی، کار نکردن تاچ گوشی ، شکستن صفحه نمایش، خرابی دوربین، شکستن قاب، مشکلات صدا، مشکلات نمایش تصویر و مواردی از این دست، کند شدن برنامه ها، فرمت شدن هارد، هنگ کردن گوشی، باز شدن خودکار برنامه ها، کار نکردن دوربین و …، مهم ترین مشکلاتی هستند که در گوشی سامسونگ ایجاد شده و کار کردن با این دستگاه را مختل می نماید. این مشکلات، یا ناشی از ایرادات سخت افزای هستند و یا ناشی از ایرادات نرم افزاری می باشند.

در هر صورت، باید هریک از موارد ذکر شده در اولین فرصت برطرف شوند تا هم عملکرد گوشی به حالت عادی باز گردد و هم آسیب های محصول مورد بحث تشدید نشوند. گفتنی است تعمیر موبایل سامسونگ در این شرایط، نیاز به برخورداری از تخصص در هر دو زمینه ذکر شده دارد و همکاران ما در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران، مهارت و دانش فنی لازم برای این منظور را دارا می باشند.

خدمات تعمیر گوشی سامسونگ

چنانچه متوجه شده اید که موبایل سامسونگ شما مانند روزهای اول کار نمی کند و دچار ایراد شده است، توصیه می کنیم که تعمیر آن را به مراکز معتبری همچون امداد کار بسپارید. از جمله خدمات ارائه شده در مجموعه ما می توان به خدمات تعمیر گوشی سامسونگ در محل اشاره کرد. به این صورت که با تماس شما یکی از کارکنان امداد کار به محل اعزام شده و تلفن هوشمند را تحویل می گیرد. پس از انجام تعمیرات مجددا گوشی سالم درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

تعمیر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سامسونگ

برطرف کردن کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری با کمترین هزینه در واحدهای تخصصی امداد کار انجام می گیرد. در مورد تعمیر سخت افزاری اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، کارشناسان از قطعات اورجینال استفاده می کنند. این مزیت موجب می شود که موبایل مثل روزهای اول خرید عملکرد مطلوبی داشته باشد.

در مورد تعمیرات نرم افزاری نیز تکنسین های امداد کار به دلیل تجربه بالا به خوبی دستگاه را عیب یابی کرده و در اسرع وقت آن را برطرف می کنند. از جمله مزایای انجام تعمیر در این مرکز نرخ های مصوب و خدمات رسانی سریع می باشد که موجب رضایت خاطر مشتریان شده است.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ

یکی از اولویت های کاربران برای خرید تلفن های هوشمند میزان کیفیت باتری و نگهداشتن شارژ گوشی می باشد. برای شرکت سامسونگ کیفیت باتری در نگهداشتن شارژ از کیفیت طول عمر باتری مهم تراست. امروزه گوشی های هوشمند با چهار نوع باتری وارد بازار می شوند که از با کیفیت ترین آنها باتری لیتیوم یونی است که در بیشتر گوشی های سامسونگ به کار رفته است.

اگر با مشکلاتی مانند: تخلیه سریع شارژ،  باد کردن باتری و یا خالی شدن مایع درون باتری مواجه شدید، حتما برای تعویض یا تعمیر دستگاه خود اقدام کنید. برای تعویض یا تعمیر باتری موبایل سامسونگ خود حتما با یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه مشورت کنید. ما به شما نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ را معرفی می کنیم. شعب نمایندگی سامسونگ از تعمیرکاران فوق حرفه ای و خبره بهرمند است که با جدیدترین روش تعمیر اقدام به حل مشکل باتری شما می کنند.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ.jpg

تعمیرات دوربین موبایل سامسونگ

کیفیت دوربین گوشی های هوشمند یکی از ویژگی ها مهم جهت حضور پررنگ در بازار رقابت گوشی است و برای بسیار از کاربران معیار انتخاب گوشی هوشمند است. تعمیرات دوربین موبایل سامسونگ کار دشواری است و حتما باید توسط متخصصین حاضر در نمایندگی  تعمیر موبایل سامسونگ انجام شود. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از مشکلات رایج دوربین سامسونگ، از ورود آلودگی و گرد و غبار به لنز جلوگیر کنید و همچنین مراقب باشید تا آلودگی و ضربه به لنز دوربین نرسد.

اما اگر به هر دلیلی لنز موبایل سامسونگ شما دچار مشکل شد بهتر است به نمایندگی های مجاز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید. متخصصین این مرکز ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند. سیستم نرم افزاری وسخت افزاری را چک می کنند و در صورت نیاز از قطعات اورجینال برای تعمیر دوربین موبایل  استفاده می کنند.

تعمیرات تاچ موبایل سامسونگ

در اغلب موارد علت اختلال عملکرد در تاچ موبایل سامسونگ، ویروسی شدن و یا نصب یک برنامه خاص است. برای مشکل به وجود آمده در تاچ موبایل سامسونگ  بهتر است به متخصصین و کارشناسان بخش تعمیرموبایل مراجعه کنید. تا با بررسی سخت افزار و نرم افزار در جهت حل مشکل به وجود آمده اقدام کنند. اولین اقدام موثر در زمینه حل مشکلات تاچ موبایل سامسونگ، خاموش و روشن کردن موبایل است. در اغلب موارد، پس از راه اندازی مجدد دستگاه، تاچ به صورت عادی کار خواهد کرد.

پاک کردن برنامه دارای مشکل و ریست فکتوری کردن نیز کمک زیادی به حل مشکل تاچ موبایل شما می کند. اما در صورتی که هیچ کدام از این اقدامات تاثیرگذار نبود حتما با مراجعه به شعب نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران و کرج از ایراد به وجود آمده مطلع می شوید زیرا تعمیرکاران ما به صورت فوق حرفه ای ایراد دستگاه سامسونگ مورد نظر پیدا کرده و در جهت تعمیر آن با جدید ترین روش و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات اقدام می نمایند.

تعمیر اسپیکر موبایل samsung

از کاربردی ترین بخش های گوشی تلفن هوشمند بخش اسپیکر است که اختلال در این قطعه موجب عملکرد نادرست گوشی شما می شود. این قطعه بسیار حساس بوده و نفوذ گرد وغبار و رطوبت به این بخش اسیب جدی وارد می کند. رفع مشکلات اسپیکر گوشی سامسونگ کار ساده ای نیست و باید توسط مختصصین نمایندگی سامسونگ انجام گیرید.

زیرا این مراکز از متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر و تعویض قطعات بهرمند هستند و کلیه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه با گارانتی می باشد. تعمیرکاران ما دوره های تکمیلی آموزش تعمیرات موبایل را گذارنده اند و دارای مدارک بین المللی می باشند. به همین جهت می توان از مراکز نمایندگی به عنوان معتبر ترین مجموعه تعمیرات موبایل سامسونگ یاد کرد.

تعمیر اسپیکر موبایل samsung

نمایندگی تعمیرات موبایل Samsung

نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران، با تجمیع قطعات و ابزارالات درجه یک و پیشرفته، امکان ترمیم تخصصی این محصول را برای کاربران فراهم نموده است. این مرکز به صورت کاملا قانونی فعالیت کرده و به کاربران این اعتماد را می دهد که محصولشان در فضایی کاملا حرفه ای تعمیر می شود. کاربران با برقرای تماس با این نمایندگی می توانند راهنمایی های کاملی را در جهت تعمیر گوشی خود دریافت نمایند. نمایندگی تعمیرات موبایل، در زمینه بررسی و ترمیم انواع گوشی از برندهایی همچون: سامسونگ، ال جی، اچ تی سی، هوآوی، اپل، سونی، ایسوس و … فعالیت می کند.

نمایندگی تعمیرات موبایل با گارانتی معتبر

نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران، با تجمیع قطعات و ابزارالات درجه یک و پیشرفته، امکان ترمیم تخصصی این محصول را برای کاربران فراهم نموده است. این مرکز به صورت کاملا قانونی فعالیت کرده و به کاربران این اعتماد را می دهد که محصولشان در فضایی کاملا حرفه ای تعمیر می شود. کاربران با برقرای تماس با این نمایندگی می توانند راهنمایی های کاملی را در جهت تعمیر گوشی خود از هریک از برندهای سامسونگ، ال جی، سونی، هواوی، اپل، شیائومی و … دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیر موبایل، در دو حوزه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری فعالیت می کند و از سرگردانی کاربران در مراکز خدماتی جلوگیری می کند. لازم است بدانید که این مرکز در قبال تمامی اقدامات انجام شده، گارانتی معتبر مرکز سخت افزار ایران را به شما ارائه خواهد تا جای هیچ حرف و حدیثی در کیفیت این خدمات نباشد و بتوانید مشکلات احتمالی را به راحتی پیگیری کنید.

5/5 (9 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر