رایج ترین مشکلات اسکن با آکروبات

امروزه اسکنرها عضو مهمی در سازمان ها و اداره های مختلف هستند. بسیاری از اسکنرها می توانند از راه های مختلفی پروسه ی اسکن را به اتمام برسانند. اسکن با آکروبات یکی از روش هایی است که کارایی ایده آلی دارد. اسکن اسناد با آکروبات کار چندان سختی نبوده و مناسب زمانی است که با حجم کاری فراوانی رو به رو هستید. اما گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در حین اسکن از طریق آکروبات دیده شود. در ادامه شما را با رایج ترین مشکلات پروسه ی اسکن اسناد با آکروبات و راهکارهای رفع آن آشنا می سازیم.

مشکلات اسکن با آکروبات

لیستی از رایج ترین مشکلات اسکن با آکروبات

  • ارورهای مختلف هنگام اسکن اسناد با آکروبات

اصلی ترین مشکلی که می تواند هنگام اسکن با آکروبات ایجاد شود، ظهور ارورهای مختلف است. برای رفع این ارورها روش انتقال داده را در میان گزینه های تنظیماتی اسکنر از حالت حافظه به حالت بومی تغییر دهید. حالت حافظه، انتقال داده را با کاستی های مرتبط با Adobe Acrobat به اتمام می رساند. اما حالت بومی پروسه ی اسکن را به طور مستقیم مطابق محل ذخیره سازی فایل ها انجام می دهد و با طیف بسیار وسیعی از اسکنرها سازگاری دارد.

  • اختلالات مرتبط با اصلاح اندازه ی صفحه در اسکن

یکی دیگر از رایج ترین مشکلات اسکن با آکروبات اصلاح اندازه ی صفحه است. گاهی اوقات امکان دارد اسکنر مورد استفاده ی شما زمانی که گزینه ی Hide Scanner’s Native Interface را انتخاب نکرده باشید، اندازه پشتیبانی شده از کاغذ را نمایان نسازند. در چنین شرایطی کافی است گزینه ی رابط کاربری را به Show Scanner’s Native Interface تغییر دهید تا بتوانید اندازه ی کاغذ و صفحه ی اسکن شده را هم انتخاب کنید. برای آشنایی با بهترین دستگاه های کپی 2020 این مطلب را بخوانید.

  • خروج تصاویر نگاتیو و سفید از اسکنر

عضو دیگر مجموعه مشکلات رایج پروسه ی اسکن با آکروبات، خروج تصاویر نگاتیو و سفید شده از سیستم است. برای رفع این مشکل کافی است گزینه ی Invert Black and White Images را میان گزینه های تنظیماتی اسکنر برگزینید.

  • اختلالات موجود در تنظیمات اسکنر

تنظیمات نادرست اسکنر می تواند سد راه پروسه ی اسکن با آکروبات قرار گیرد. برای رفع این اختلالات می توانید به طور کلی یک بار تنظیمات دستگاه را ریست کنید. از طرفی فراموش نکنید که تنظیمات در آکروبات، ورد و سایر برنامه های متصل می بایست مشابه و مشترک باشند. جهت کسب راهنمایی های بیشتر در مسیر رفع ایرادات فرایند اسکن از طریق آکروبات با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اسکنر و دستگاه کپی مشورت کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر