تعمیرات تخصصی یو پی اس

تعمیر یوپی اس همراه با گارانتی و بهترین تجهیزات در امدادکار انجام می شود. یو پی اس، منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) دستگاهی است که به رایانه اجازه می دهد در صورت قطع برق ورودی حداقل برای مدت کوتاهی کار کند. تا زمانی که vvt برق شهری وصل است، انرژی را ذخیره و حفظ می کند از طرفی هر چه انرژی ذخیره شده بیشتر باشد، توان بیشتری را می تواند حفظ کند. در صورت خراب شدن این منبع تغذیه در طول زمان استفاده از آن، جای هیچ نگرانی نیست در واقع برای تعمیر آن شما می توانید از متخصصان و کارشناسان کاربلد جهت تعمیر ups کمک بگیرید، شما با اعتماد به این مجموعه می توانید از تعمیرات تخصصی یو پی اس بهره مند شوید.

تعمیر یوپی اس

دلایل خراب شدن یو پی اس و راه کارهای تعمیر یوپی اس

هنگامی که با مشکل افت برق و ولتاژ مواجه هستید، منبع تغذیه بدون وقفه می تواند به شما کمک کند. در این موارد، یوپی اس می تواند یک نسخه پشتیبان از باتری در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از هر نوع از دست دادن اطلاعات جلوگیری کنید. اما در برخی موارد ممکن است با خرابی یو پی اس مواجه شوید و نیاز به تعمیر یوپی اس داشته باشید. در اینجا قصد داریم به برخی از دلایلی که باعث خرابی منبع تغذیه می شود اشاره کنیم.

خرابی یوپی اس به دلیل مشکل در باتری 

 اگر می خواهید طول عمر منبع تغذیه را افزایش  دهید. باتری ها اصلی ترین جز در یک یو پی اس هستند. آنها مسئول حفظ آن در هنگام قطع برق هستند. اگر باتری ها سالم نباشند، می توانند باعث خرابی منبع تغذیه شوند. بازدهی زمانی این منبع تغذیه به باتری ها بستگی دارد. اگر به طور منظم باتری های خود را چک کنید و آنها را به درستی نگهداری کنید، می توانید به راحتی از خراب شدن آن جلوگیری کنید. در واقع عملکرد این منبع تغذیه به باتری شما بستگی دارد. خرابی باتری ، بقیه ی قطعات را تحت تاثیر قرار داده و نیاز به تعمیر یوپی اس خواهید داشت.

خرابی به دلیل خازن ها

خازن ها بخش دیگری از یو پی اس هستند که در اثر مشکل در آن ها آن ممکن است یوپی اس خراب شده و نیاز به تعمیر یوپی اس داشته باشید. خازن ها وظیفه دارند تمام انرژی الکتریکی را ذخیره و در صورت نیاز آن را آزاد کنند. میانگین زمانی که در آن نیاز به تعویض خازن دارید 5 تا 6 سال است. یک منبع تغذیه نه تنها شامل یک خازن، بلکه حاوی ده ها خازن است. نوسانات ولتاژ به دلیل آنها فیلتر می شوند. به دلیل استفاده مداوم، راندمان خازن ها کاهش می یابد. اگر می خواهید از خرابی جلوگیری کنید، هر سال خازن ها را بررسی کنید.

خرابی یو پی اس به دلیل فن ها

کارایی منبع تغذیه به دلیل وجود فن ها بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد. هدف اصلی یک فن خنک کردن آن است. اگر فن از کیفیت خوبی برخوردار باشد، حتی می تواند 10 سال کار کند. اما اگر کیفیت بدی داشته باشد، نمی تواند برای مدت طولانی کار کند. هنگامی که منبع تغذیه شروع به گرم شدن می کند، کارایی آن می تواند تا حد زیادی کاهش یابد. اگر می خواهید از خرابی جلوگیری کنید، فن های UPS خود را بررسی کنید.

خرابی به دلیل فیلترهای بد

یکی دیگر از دلایلی که منبع شروع به گرم شدن می کند فیلترها هستند. گاهی اوقات ذرات گرد و غبار یا هر پوشش دیگری فیلتر را مسدود می کند. به دلیل گرمای بیش از حد، منبع تغذیه شروع به خاموش شدن می کند. به این ترتیب می توانید اطلاعات مهم خود را از دست بدهید. اگر می‌خواهید از این امر جلوگیری کنید، باید فیلترها را بررسی کنید.

در صورت خراب شدن یو پی اس باید در اسرع وقت تعمیر آن را به بهترین مرکز تعمیر یو پی اس بسپارید تا بتوانید از خدمات تخصصی یو پی اس به بهترین نحو بهره مند شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *