تعمیر آبگرمکن در سمنان

با توجه به افزایش روز افزون قیمت وسایل منزل، تعمیر آبگرمکن در سمنان اهمیت فراوانی دارد. عیب یابی این تجهیزات حتماً باید توسط تکنسین های حرفه ای انجام شود، زیرا قطعات آبگرمکن ظریف هستند و در اثر هر گونه سهل انگاری و یا وارد کردن فشار بیش از حد ممکن است به طور کامل خراب شوند. در ادامه همراه امدادکار باشید، تا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

یکی از مشکلات رایجی که برای آبگرمکن پیش می‌آید، این است که دستگاه آب را گرم نمی کند؛ یا ممکن است گرما در حد مطلوبی نباشد. در چنین مواقعی با تمیز کردن قسمت خروجی دود و یا رسوب زدایی مخزن این مشکل برطرف می شود.

تعمیر آبگرمکن در سمنان

علائم خرابی آبگرمکن

رایج ترین علائمی که تعمیر آبگرمکن را الزامی می کند، مواردی همچون روشن نشدن شمعک، جرقه نزدن الکترود جرقه زن و همچنین شعله زرد رنگ و کوتاه شمعک را در بر می گیرند. گاهی نیز مشعل دستگاه علی رغم باز بودن شیر آب روشن نمی شود. در چنین شرایطی کافیست سفارش تعمیر را در سایت ثبت کرده، تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای سرویس آن به منزل شما مراجعه کنند.

هزینه تعمیر آبگرمکن در سمنان به برقی و گازی بودن آن بستگی دارد. البته فاکتورهای دیگری همچون تعویض یا تعمیر قطعات و دستمزد کارشناس نیز در میزان هزینه تاثیر دارند.

تعمیر آبگرمکن در مناطق سمنان

در نمایندگی تعمیرات آبگرمکن، سرویس دهی به مناطق مختلف سمنان همچون ثلاث، محله زاوقان، محله کدیور، کوشمغان، کوی رضوان، شهرک فرهنگیان و غیره انجام می شود. فرقی نمی کند که در کدام یک از مناطق شمال، جنوب، غرب یا شرق سمنان زندگی می کنید، در هر صورت این امکان برایتان فراهم شده که برای انجام سرویس یا تعمیر آبگرمکن خود از تکنسین های با تجربه مجموعه امداد کار کمک بگیرید.

مثلاً ممکن است عمر مفید مخزن دستگاه به اتمام رسیده و پوسیده شده باشد. در چنین شرایطی بهترین کار این است که مخزن را تعویض کنید. این کار را می توانید با صرف هزینه ای اندک به عهده کارشناسان نمایندگی تعمیر آبگرمکن در سمنان بگذارید.

تعمیر آبگرمکن در محل

با توجه به این که آبگرمکن در اثر حمل و نقل صدمه می بیند، بهتر است تعمیرات آن در منزل انجام گیرد. تعمیر آبگرمکن در محل هنگامی که مشکلاتی نظیر سوراخ شدن مخزن، گرم نکردن آب و غیره به وجود می آید، باعث می شود که به طول عمر دستگاه شما افزوده گردد. علاوه بر آن دیگر مجبور نیستید که آبگرمکن را تا تعمیرگاه حمل کنید؛ بنابراین هزینه های جاری شما کاهش می یابد.

برای برطرف کردن مشکل آبگرمکن سوراخ شده در منزل، تکنسین ها از جوشکاری استفاده می کنند. البته این روش برای دستگاه هایی که سوراخ  نشتی کوچک باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. در مواقعی که سوراخ بزرگ باشد، قسمت نشتی با یک ورق گالوانیزه پوشش داده می شود. گاهی نیز سوراخ بدنه آبگرمکن با استفاده از خمیر آپوکسی یا چسب مسدود می گردد.

خدمات تعمیر آبگرمکن در سمنان

برای عملکرد مطلوب آبگرمکن لازم است کلیه قطعات آن سالم باشند. نقص در هر کدام از  قطعات مانند مبدل حرارتی، رگولاتور آب، کلاهک تعدیل و غیره باعث می شود که دستگاه نتواند آب را گرم کند. در چنین مواقعی آبگرمکن نیاز به سرویس پیدا می کند. تعمیر آبگرمکن نیاز به دانش و تجربه فراوان و آشنایی کامل با قطعات آن دارد. بنابراین اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید، از دستکاری آبگرمکن خودداری کرده و آن را در اختیار تکنسین های نمایندگی تعمیر آبگرمکن در سمنان قرار دهید.

 از جمله خدمات تعمیرات آبگرمکن در نمایندگی شهر سمنان می توان به این موارد اشاره کرد:

  • تعمیر آبگرمکن های گازی
  • تعمیر آبگرمکن های ایستاده
  • نصب شیرآلات آبگرمکن
  • انجام جوشکاری آبگرمکن
  • باز کردن لوله آبگرمکن از طریق اسید شویی
  • سرویس رگولاتور دیواری
  • هواگیری آبگرمکن های دیواری
  • تعویض قطعات آبگرمکن
  • رفع ایرادات مربوط به نشتی آبگرمکن
5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر