تغییر و تحول در فضاهای کاری با همکاری کوالکام و مایکروسافت

دو شرکت بزرگ کوالکام و مایکروسافت جهت تغییر و تحول در فضاهای کاری و تبدیل فضاهای کاری آتی به فضاهای کاری پویا و  با یکدیگر همکاری خواهند داشت. پروژه همکاری این دو شرکت در زمینه شکل‌گیری محیط‌های کاری پویا با استفاده از فناوری‌های واقعیت ترکیبی و قابلیت‌های شبکه اینترنت 5G انجام خواهد شد.

هدف غول‌های فناوری از تغییر و تحول در فضاهای کاری

یکی از دلایل موفقیت شرکت‌های بزرگ، تعامل و همکاری بالای کارمندان آن‌ها با یکدیگر است. درواقع تعامل کارمندان با یکدیگر موجب می‌شود که محیط‌های کاری فعال و پویایی شکل بگیرد که در روند رشد و موفقیت شرکت‌ها نقش بسزایی داشته باشد. متاسفانه در حال حاضر تنها شرکت‌های کمی از محیط‌های کاری پویا برخوردار هستند. اما جای نگرانی نیست چراکه در آینده‌ای نه چندان دور شاهد تغییر و تحول در فضاهای کاری خواهیم بود. اما چگونه؟ دو غول فناوری کوالکام و مایکروسافت قرار است که با استفاده از فناوری‌های مبتنی بر واقعیت ترکیبی و همچنین قابلیت‌های شبکه اینترنت 5G، فضاهای کاری آتی را به فضاهای کاری پویا و فعال تبدیل کنند.

پیشرفت‌ کوالکام و مایکروسافت در پروژه تحول در فضاهای کاری

شرکت‌های کوالکام و مایکروسافت در همین اواخر در کنفرانس Snapdragon Summit که به صورت سالیانه برگذار می‌شود، ایده‌های خود را در زمینه طراحی دفاتر کاری پویا ارائه دادند و از پیشرفت‌های خود در این زمینه پرده برداشتند. براساس گفته‌های کوالکام و مایکروسافت در این کنفرانس، تراشه واقعیت ترکیبی XR2 کوالکام که اولین تراشه با قابلیت پشتیبانی از شبکه اینترنت 5G است به همراه تراشه‌های اسنپدراگون 8cx و 7cx، حاصل پیشرفت‌های این دو کمپانی بوده‌اند. بنابراین باید در آینده منتظر تحول در فضاهای کاری به شکل ویژه‌ای باشیم.

تحول در فضاهای کاری با شبکه اینترنت 5G

مدیر کل بخش فروش مایکروسافت در زمینه شکل‌گیری فضاهای کاری پویا، تاکید کرده است که تراشه‌های 7cx و 8cx می‌توانند نقش بسزایی در عملکرد دستگاه‌ها داشته باشند. حتی در آینده‌ای نزدیک این تراشه‌ها در دستگاه‌های بیشتری استفاده خواهند شد. البته مایکروسافت نیز در حال توسعه نرم‌افزاری در این زمینه است که نه تنها سخت‌افزار بلکه پلتفرم‌های نرم‌افزاری مانند ویندوز 10 و آفیس 365 را نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌تواند چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ای را به سازمان‌ها ارائه دهد.

مدیر ارشد بخش محصولات کوالکام ضمن تایید صحبت‌های مدیر فروش مایکروسافت، به شبکه اینترنت 5G جهت ایجاد فرصت‌های شغلی متنوع اشاره کرد. علاوه‌بر این تاکید کرد که شبکه اینترنت 5G می‌تواند بستر مناسبی برای تغییر و تحول در فضاهای کاری باشد چراکه صاحبان مشاغل از طریق شبکه اینترنت 5G  می‌توانند تعامل خود را با شرکت‌های دیگر افزایش دهند.

رویکردهایی که شرکت‌های کوالکام و گوگل پیش گرفته‌اند در آینده به موفقیت اکثر کسب‌وکارها می‌انجامد چراکه محیط‌های کاری پویا را شکل می‌دهدند و سطح تعامل شرکت‌ها را با یکدیگر گسترش می‌دهند.

مرکز طراحی شبکه از متخصصان زبده‌ای برخوردار است که کلیه خدمات مرتبط با نصب، راه‌اندازی و تعمیر شبکه را به کاربران ارائه می‌دهند. از این‌رو درصورت طراحی انواع شبکه‌ می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در این وب سایت قرار داده شده است با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید. علاوه‌بر این با دنبال کردن وب سایت مرکز طراحی شبکه می‌توانید از تازه‌ترین و جدیدترین اخبار روز دنیای شبکه مطلع شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر