پیاده سازی ویپ مایکروسافت

پیاده سازی ویپ مایکروسافت امکان برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات را بین کاربران مختلف در یک مجموعه فراهم می کند. مایکروسافت Lync به شما اجازه می دهد تا ببینید که کدام کاربر در دسترس بوده و امکان برقراری ارتباط را دارد. ویپ مایکروسافت برقراری یک گفتگوی چند نفره با استفاده از پیام های کوتاه، تلفن و یا حتی ویدئو را برای کاربران ایجاد می کند.

اگر یک شرکت با چندین کاربر مختلف دارید برای سهولت در ارتباط بین آنها، می توانید اقدام به پیاده سازی ویپ مایکروسافت کنید. در واقع ویپ مایکروسافت امکان برقرای ارتباط از طریق نرم افزار مایکروسافت تحت شبکه را فراهم می کند. برای پیاده سازی ویپ مایکروسافت می توانید از تخصص کارشناسان مرکز سخت افزار ایران استفاده کنید. ما علاوه بر مشاوره رایگان به شما، تمامی مراحل نصب و راه اندازی Microsoft Voip  را نیز بر عهده می گیریم. شاید نگاهی اجمالی به قابلیت های ویپ مایکروسافت شما را به راه اندازی این سیستم ترغیب کند.

5/5 (1 امتیاز)

 ویپ مایکروسافت

ویپ مایکروسافت همان سرویس های است که توسط مایکروسافت در ویپ ارائه شده است. ویپ مایکروسافت در واقع امکان برقراری یک گفتگوی چند نفره با استفاده از پیام های کوتاه، تلفن و یا حتی ویدئو را برای کاربران از طریق نرم افزارهای مایکروسافت فراهم کرده است. ویپ مایکروسافت توسط خود Microsoft ساخته شده است و نیازهای کاربران سیستم عامل را به خوبی تحت پوشش قرار می دهد.

توجه داشته باشید شرکت های متعددی به ارائه نرم افزاری مرتبط با ویپ فعالیت دارند اما مایکروسافت و سیسکو دو شرکت بزرگ در این زمینه هستند که محصولات خود را با امکانات قابل توجه و قیمت مشخصی در اختیار متقاضیان قرار می دهند. برای مثال نرم افزار Microsoft Skype for Business یکی از محصولات ویپ مایکروسافت است که از قابلیت های زیادی جهت برقراری تماس های همزمان برخوردار می باشد.

مزایای پیاده سازی ویپ مایکروسافت

شرکت مایکروسافت جهت ایجاد پویائی در بسترهای IT، محصولات خانواده System Center را ارئه کرده است.  این شرکت نسخه  System Center 2016 را جهت مدیریت Datacenter ها با توجه به مفاهیم Private Cloud و Public Cloud معرفی کرده است. «سیستم سنتر» ضمن مدیریت متمرکز سرویس ها و سیستم ها، قابلیت جمع آوری و ثبت دانش مورد نیاز در خصوص زیرساخت ها را نیز فراهم کرده است. این موضوع منافع زیادی برای شرکت ها و سازمان ها به همراه داشته است.

سرویس به موقع و مناسب به مشتریان و کاهش هزینه های جاری سازمان، از مهمترین مزیت های این سیستم است. اما پیاده سازی ویپ مایکروسافت در واقع ترکیب سیستم سنتر مایکروسافت بر روی بستر IP است. ویپ نیز سیستمی است که در آن تمام دیتاها با فرمت های گوناگون به صورت دیجیتال انتقال می یابند. این انتقال از طریق شبکه صورت می گیرد و به دورن سازمان محدود نمی باشد. بنابراین راه اندازی مایکروسافت بر روی ویپ، انتقال و تبادل داده ها را در دورن و خارج از سازمان فراهم می کند. در ادامه مهترین مزایای ویپ مایکروسافت را مرور می کنیم.

  • قابلیت پیام رسانی آنی (Instant Messaging ) و تعامل با سرویس های چت از طریق XMPP
  • ساخت چت روم ها و بحث های مبتنی بر موضوعات مختلف سازمانی
  • به اشتراک گذاری دسکتاپ و یا حتی نرم افزار ها
  • امکان برقراری ویدئو کنفرانس  و Presentation
  • برقراری تماس های صوتی و تصویری درون شبکه ای و خارج شبکه ای با استفاده از پیاده سازی ویپ مایکروسافت

  • تعامل با Exchange Server به منظور ثبت  ایمیل صوتی
  • استفاده از ابزار های مانیتورنگ و گزارش گیری
  • فراهم کردن شرایط اشتراک گذاری فایل آسان برای کاربران
  • راه کارهای DLP برای بالا بردن امنیت حفظ اطلاعات
  • فراهم کردن زمینه پیاده سازی راهکار های High Availability

مرکز تماس مایکروسافت

مایکروسافت از شرکت های فعال در زمینه سیستم های ارتباطی تلفنی است. این شرکت توانسته است قابلیت های متعددی در قالب نرم افزارهای مختلف جهت یکپارچه سازی سرویس های تلفنی با VoIP ارائه دهد. مرکز تماس مایکروسافت در واقع امکان IP تلفنی را برای کاربر فراهم می کند تا با هزینه کمتری بتواند از طریق وب، تماس تلفنی برقرار کند.

سرور مرکز تماس Microsoft از نوع محصولات cluster می باشد. در این نوع سیستم، تمامی سرورها به عنوان پشتیبان یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یکی از آنها از کار بیفتد، بار ترافیکی آن روی سایر سرورها پخش می گردد. از این طریق از قطع شدن سرویس ویپ جلوگیری می شود. در مرکز تماس مایکروسافت می توان تعداد بی شماری از تماس های همزمان بدون اشغالی را برقرار کرد که این موضوع از مهمترین مزیت های این سیستم به شمار می رود.

راه اندازی مرکز تماس مایکروسافت

برای راه اندازی مرکز تماس مایکروسافت نیاز است تا شما سیستم کلاستر این شرکت را خریداری کنید. پس از آن باید نرم افزار مربوطه را با ویپ سازمان یکپارچه کنید. البته توجه داشته باشید که سازمان شما باید به شبکه وب مجهز باشد تا این سیستم راه اندازی شود. راه اندازی مرکز تماس مایکروسافت مراحل تخصصی دارد که تنها توسط کارشناسان شبکه انجام می شود.

متخصصان شبکه در مرکز سخت افزار ایران در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما و ارائه مشاوره های رایگان جهت راه اندازی مرکز تماس مایکروسافت هستند. بنابراین چنانچه قصد راه اندازی این سیستم را دارید اما شناخت چندانی درمورد آن ندارید کافی است با این مرکز تماس بگیرید. شایان توجه است که کارشناسان شبکه با توجه به نیاز سازمان و میزان تماس های ورودی و خروجی سازمان شما اقدام به طراحی مناسب ترین گزینه جهت راه اندازی مرکز تماس می کنند.

مرکز سخت افزار ایران بزرگ ترین و معتبرترین مرکز ارائه کننده خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی شبکه در ایران، با داشتن تیم متخصص و تجهیزات روز، آماده است تا تمامی مراحل نصب و راه اندازی ویپ مایکروسافت، سیپ ترانک، ویپ سیسکو و سایر سرویس های تحت شبکه را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام دهد. مرکز سخت افزار ایران با بررسی نیازهای مشتری، آنالیز زیرساخت ها و ارائه راهکار، از زمان نصب تا برقراری اولین ارتباط همراه شما خواهد بود و پس از آن نیز کارشناسان ما در واحد پشتیبانی شبکه، در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به مشکلات احتمالی شما هستند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر