نمایندگی تعمیرات کولر

نمایندگی تعمیرات کولر، بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر آبی و گازی را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. با توجه به فرا رسیدن روزهای گرم سال، استفاده از کولر افزایش یافته و به تبع آن، نیاز به تعمیرات آن نیز گسترش می یابد.

برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیرات کولرگازی  مورد نظرشان می کنند. نمایندگی تعمیرات کولر، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد. برای آشنایی بیشتر با این مرکز، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

5/5 (30 امتیاز)

خدمات نمایندگی تعمیرات کولر

نام نمایندگی تعمیرات کولر، نشان دهنده ماهیت محصولات این مرکز است. در مرکز مورد بحث، انواع مدل های کولر اعم از گازی، آبی و … مورد بررسی قرار گرفته و با استفاده از تجهیزات مدرن، تعمیر می شوند. انواع کولر گازی در مدل های ایستاده، پرتابل، پنجره ای، اسپلیت، داکت، مولتی پنل (چند تکه)، کاستی، سقفی دیواری و زمینی، انواع متنوع این دستگاه هستند که در نمایندگی مورد بحث بررسی و تعمیر می شوند. همچنین مدل های متنوع کولر آبی پرتابل، سرمایشی گرمایشی و مدل های قدیمی تر، مشمول خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کولر قرار می گیرند. نکته ویژه در مورد این مرکز این است که به هیچ عنوان روی برند خاصی تمرکز ندارد. همکاران ما موظف هستند محصولات کلیه برندهای تولید کننده کامپیوتر را تحویل گرفته و اقدامات لازم برای تعمیر آنها را انجام دهند.

شارژ گاز کولر گازی

یکی از مهم ترین خدماتی که نمایندگی تعمیرات کولر گازی به دارندگان مدل ها و برندهای مختلف این دستگاه ارائه می دهد، شارژ گاز است. امروزه تقریبا تمام کولرهای گازی و اسپلیت ها از گازی به نام فریون برای خنک کردن محیط استفاده می کنند.  اگر حجم گاز کم شده و به اندازه استاندارد نباشد، چرخه تبرید با مشکل مواجه شده و ممکن است محیط خنک نشود. در نتیجه باید کولر را شارژ کنید تا روند کار کولر به حالت عادی بازگردد.

برای شارژ کولر گازی بسته به مدل دستگاه، باید از روش ها و مواد مختلفی استفاده کرد. تیم تعمیرات کولر مرکز سخت افزار ایران پس از بررسی دستگاه و مدل آن، بسته به شرایط موجود، یکی از روش های رایج برای شارژ گاز را انتخاب و اجرا می کنند. پس از آن می بینید که هم راندمان کاری کولر افزایش پیدا می کند و هم بسیاری از مشکلات آن از جمله باد گرم یا کاهش سرما برطرف می شوند.

تعمیر کمپرسور کولر گازی

کولر گازی قطعه ای به نام کمپرسور دارد که تعمیرکاران آن را قلب کولر می دانند و در انواع پیستونی، روتاری یا دوار و اسکرول تولید شده است. این قطعه که به آن موتور هم گفته می شود، با همه بخش های کولر در ارتباط است و اگر مشکلات آن طولانی شوند، قطعات سایر بخش ها را نیز تهدید می کند. معمولا وقتی کولر روشن شده و چند ثانیه بعد خاموش می شود، به این معنی است که کمپرسور یا موتور آن آسیب دیده است.

همچنین اگر پس از روشن کردن دستگاه صدای فن بیرونی را می شنوید اما اثری از هیچ عملیاتی در کولر گازی مشاهده نمی کنید، احتمالا موتور دچار ایراد شده است. تعمیر کمپرسور کولر گازی یا تعویض این قطعه تمام مشکلات ذکر شده را برطرف میسازد. این کار نیاز به ابزار مخصوصی داشته و باید تنها توسط تکنسین های مجرب تعمیرات کولر گازی انجام شود.

تعمیرات کندانسور کولر گازی

گاهی تعمیر کولر گازی و رفع ایرادات عملکردی این دستگاه، در گرو ترمیم قطعه ای به نام کندانسور است. کندانسور یا تقطیر کننده، مجموعه ای از لوله های مسی و صفحات آلومینیومی مشبک با طراحی خاص است که در بخش خارجی کولر قرار گرفته و گرمای گاز مبرد را جذب یا سرمای آن را دفع و به محیط منتقل می کند.

برای تعمیر کندانسور کولر گازی باید این بخش باز و به خوبی بررسی شود. سپس قطعات آسیب دیده ترمیم می شوند و مشکل کندانسور برطرف می گردد. البته گاهی هم ممکن است نیاز به تعویض کندانسور با یک نمونه جدید باشد.

تعمیر و تعویض فن کولر گازی

اگر فن کولر گازی درست عمل نکرده و یا از کار بیفتد، ممکن است کولر به طور کلی روشن نشود. همچنین احتمال خاموش شدن دستگاه به صورت ناگهانی هم وجود دارد. حتی گاهی در صورت خرابی فن، باد کولر گرم شده و این دستگاه دیگر قادر به خنک کردن محیط نیست.

در نمایندگی تعمیرات کولر گازی، اولویت بر ترمیم فن است. اما اگر این قطعه به اندازه ای آسیب دیده باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، تکنسین های ما آن را تعویض می کنند تا مشکلات کولر هم برطرف گردند.

 • ترمیم تخصصی کولر گازی اسپلیت
 • تعمیر کولر گازی های ایستاده
 • تعویض قطعات انواع کولر با قطعات اورجینال
 • پذیرش و تعمیر انواع کولر از کلیه برندها
 • ارائه مشاوره های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات کولر
 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر در محل کولر
 • برگزاری دوره های آموزش تعمیرات کولر

 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع کولر گازی
 • عیب یابی کلیه مدل های کولر آبی
 • تعمیرات تخصصی کولر گازی پرتابل
 • تعمیر کولر آبی پرتابل
 • ترمیم مشکلات عملکردی کولر آبی سلولزی
 • تعمیرات کولر گازی پنجره ای در نمایندگی تعمیرات کولر

سرویس در محل کولر گازی

همه کاربران به خوبی این مساله را می دانند که حمل و نقل کولر به خصوص مدل های آبی آن، کاری بسیار دشوار و عملا غیر ممکن است. به همین منظور نمایندگی تعمیرات کولر، اقدام به راه اندازی سرویس در محل برای این محصول نموده است. به مدد این خدمات، تعمیرکاران با تجهیزات کامل در محل مورد نظر کاربر حاضر می شوند.

سپس ضمن بررسی همه نکات مهم در تعمیرات انواع مدل های کولر، به ترمیم تخصصی آن می پردازند. لازم است تاکید کنیم از آنجا که تیم اعزامی وارد محل زندگی کاربران می شوند، نهایت اخلاق را رعایت کرده و بدون ایجاد کوچکترین حاشیه ای کار خود را به انجام می رسانند. بنابراین شما کاربران گرامی می توانید ضمن برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کولر، خدمات مورد نیاز خود را بدون دردسر و هزینه های اضافی در محل خود دریافت نمایید.

کادر فنی نمایندگی تعمیرات کولر گازی

یکی از مواردی که منجر به ارتقاء چشمگیر سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کولر شده است، کادر فنی حاضر در این مجموعه می باشد. تیم فعال در این مرکز، جمعی از تعمیرکارانی هستند که از سالها تجربه کاری مفید در حوزه تعمیرات انواع مدل های کولر برخوردارند. این افراد همچنین در دروه های آموزشی رسمی شرکت کرده اند و با کلیه قطعات و بخش های این دستگاه آشنایی کامل دارند. از این رو می توانند هر نوع مشکل موجود در کولرهای آبی یا گازی را به خوبی تشخیص دهند و به بهترین شکل آنها را برطرف نمایند. کاربران با مراجعه به واحدهای مختلف نمایندگی تعمیرات کولر، شاهد ترمیم محصول خود به تخصصی ترین شکل و در سطحی حرفه ای خواهند بود.

مرکز تعمیر کولر گازی

مرکز تعمیرات کولر، متشکل از بخش هایی است که هریک به بررسی و تعمیر یکی از انواع متنوع این دستگاه اختصاص داده شده است. کاربران این حق را دارند که از هر مدل کولر که مد نظرشان است استفاده کرده و سرویس های مرتبط را نیز دریافت نمایند. مرکز تعمیرات کولر موظف است که تمامی این خدمات و سرویس ها را در سطحی حرفه ای به کاربران ارائه نماید. در این مرکز برند خاصی مد نظر نبوده و کولرهای همه شرکت های سامسونگ، ال جی، توشیبا و … قابل تعمیر هستند.

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی ، مرکزی است همه جانبه که فروش و ترمیم انواع مدل های کولر را در برنامه کاری خود قرار داده است. این مرکز به پاس تقدیر از همراهی کاربران خود، به آنها مشاوره های تخصصی در زمینه ترمیم و فروش محصولات را ارائه می دهد. به جهت برخورداری از سیستم های پیشرفته، خدمات همه بخش های نمایندگی کولر مطابق با استانداردهای جهانی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. چنانچه نیاز به خرید یا تعمیر هریک از مدل های کولر آبی یا گازی خود داشتید، می توانید با این نمایندگی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از همکاران ما دریافت کنید.

تعمیرات کولر گازی توشیبا / تعمیرات کولر / تعمیرات کولر گازی / تعمیرات کولر گازی اسپلیت / تعمیرات اسپلیت / تعمیر اسپلیت / تعمیرات کولر گازی / تعمیر کولر گازی / فروش کولر گازی / قیمت کولر گازی / قیمت کولر گازی پرتابل / قیمت کولر گازی اینورتر / فروش اسپلیت توشیبا / قیمت اسپلیتفروش اسپلیت فوجیتسو /فروش اسپلیت ال جی  / فروش اسپلیت توشیبا / سرویس اسپلیت / تعمیرات اسپلیت / تعمیر اسپلیت / تعمیرات کولر گازی / تعمیر کولر گازی

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩