نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. کاربران لپ تاپ های سونی می‌توانند در صورت مشاهدۀ هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به نمایندگی تعمیر لپ تاپ Sony مراجعه کرده و سرویس‌های مورد نیاز خود را دریافت نمایند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی برخوردار از دو ویژگی بارز و برجسته است که تمایز و پیشروی این مرکز را در میان سایر مجموعه های هم رده سبب گشته است. 

ویژگی نخست، همکاری با تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار تعمیرات لپ تاپ است که قادر به رفع و حل کلیه اشکالات ایجاد شده در این دستگاه به بهترین نحو ممکن هستند. ویژگی دیگر بهره‌مندی نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی از پیشرفته‌ترین تجهیزات دو حوزه سخت افزار و نرم افزار است که هر شش ماه یکبار –همگام با تکنولوژی های این حیطه- بروزرسانی می گردند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ سونی

در صورتی که با بررسی لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن سخت افزاری تشخیص داده شود، دستگاه معیوب به پارت سخت افزاری نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی تحویل داده خواهد شد. رایج ترین اشکالات پیش آمده در لپ تاپ ها که سخت افزاری هستند و در مرکز تعمیرات لپ تاپسونی  مرتفع می گردند عبارتند از:

 • خرابی شارژر لپ تاپ سونی:

روشن نشدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه ، خاموش شدن دستگاه بعد از مدت زمان کمی و مواردی از این دست برخی از علائم خرابی در شارژر لپ تاپ سونی است. خدمات مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی قابل دریافت است.

این مطلب مفید رو از دست نده : چرا آداپتور لپ تاپ بیش از حد داغ می شود ؟

 • خرابی باطری لپ تاپ:

روشن نشدن دستگاه حتی به همراه شارژر، خاموش شدن دستگاه بعد از زمان کمی، شارژ نشدن دستگاه و… برخی از نشانه های خرابی باتری لپ تاپ است.

 • خرابی صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ:

کار نکردن تمامی کلیدها و یا تعدادی از آنها، جدا شدن یک یا چند کلید از صفحه، ایراد ظاهری در کلیدها به خاطر ضربه و یا حرارت و… . خدمات مرتبط با این بخش نیز با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی قابل دریافت است.

 • خرابی LED و LCD لپ تاپ:

سوختگی پیکسل، روشن شدن لامپ و نداشتن   data، ایجاد خطوط سیاه، شکستگی کامل، نداشتن نور و… برخی از علائم وجود خرابی در ال سی دی لپ تاپ است. مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و رفع نواقص ایجاد شده در این بخش از لپ تاپ است.

 • خرابی مادر برد لپ تاپ سونی:

برخی از علائم و نشانه های وجود خرابی و نقص در عملکرد مادربرد لپ تاپ عبارتند از: نصب نشدن ویندوز، روشن نشدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه، کند شدن شدید دستگاه، عمل نکردن کلیدها، تصویر نداشتن دستگاه، ایجاد تصویر تنها درخروجی مانیتور، پرش تصویر، به هم ریختگی رنگ تصویر .. رفع این اشکالات و سایر اشکالات سخت افزاری لپ تاپ در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی انجام می پذیرد.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ آب خورده در تهران و کرج و شهرستانها !

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ سونی

خدمات دیگر ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی مرتبط با بخش نرم افزاری است. برخی از سرویس های نرم افزاری که با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی قابل دریافت است عبارتند از:

 • نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ های سونی
 • ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی
 • نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ سونی
 • نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت
 • نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)
 • بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن
 • نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال)

تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی

کارت گرافیک لپ تاپ سونی معمولا در اثر گرمای بیش از حد دچار خرابی می شود. همچنین انجام اورکلاک توسط افراد غیر متخصص می تواند باعث سوختگی کارت گرافیک شود که در این صورت معمولا تعمیر کارت گرافیک ممکن نخواهد بود و نیاز به تعویض آن است. در مواردی که مشکل به صورت نرم افزاری قابل رفع نباشد مجبور به تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی به صورت سخت افزاری هستیم.

تعمیر لپ تاپ سونی در محل

سرویس «تعمیر لپ تاپ سونی در محل» همانگونه که از نام آن پیداست، روشی جهت ارائه خدمات به آندسته از کاربرانی است که لپ تاپ مورد استفاده‌شان دچار خرابی گشته است، اما به هر دلیل، امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، با نزدیکترین شعبه ما –با توجه به مکان کار یا محل سکونت‌‌شان-، تماس بگیرند و درخواست خویش، مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس «تعمیر لپ تاپ در محل» را ثبت نمایند. توصیه می شود در زمان تماس، مدل لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات لپ تاپ، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته شود.

تعمیر لپ تاپ سونی

شماره تماس نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی

شماره تماس نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی در ذیل این وبسایت درج شده است. به علاوه بخشی با نام «تماس با ما» در بالای صفحه وجود دارد که با لمس آن می‌توانید شماره‌های تماس نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی را مشاهده نمایید. توصیه می‌شود پیش از تماس به آدرس شعب درج شده در وبسایت توجه نمایید و جهت تماس، شعبه‌ای را برگزینید که کمترین فاصله مکانی را با شما دارد.

 توجه به این نکته ضمن سرعت‌بخشی به روند ارائه تعمیرات لپ تاپ، صرف‌جویی در زمان و هزینه را نیز برای شما در پی خواهد داشت. نکته دیگر آنکه در صورت امکان پس از تماس با کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی، نوع اشکال پیش آمده و دستکاری‌های احتمالی انجام شده بر روی دستگاه را با کارشناسان در میان بگذارید. تأکید بر این مسئله از آنروست که برخی از اشکالات پیش آمده در لپ تاپ نیازی به حضور کارشناس تعمیر لپ تاپ ندارد، و با اندک راهنمایی و دستکاری تنظیمات دستگاه قابل رفع است.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است. تعمیرات لپ تاپ انجام شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین ترفندها، بهبود و ارتقاء عملکرد دستگاه های معیوب و بازیابی کیفیت اولیه آنها را سبب گشته است. 

تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ محدود به برند و مدل خاص نیست؛ از همین رو شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های خویش به این مجموعه مراجعه و تخصصی ترین خدمات و سرویس های ممکن در حوزه تعمیرات لپ تاپ را دریافت نمایید. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در بخش زیر معرفی شده‌اند.

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از مدل‌های لپ‌تاپ اپل، سونی، ایسوس، ایسر، اچ پی و … می‌باشید اما لپ‌تاپ شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات اپل نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید. کارشناسان حاضر در این مجموعه ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین‌المللی در زمینه ترمیم و تعمیرات لپ تاپ می‌باشند.

  نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر