ماژول های سفارشی ویپ

ماژول های سفارشی ویپ ساخت مهندسین توانمند مرکز سخت افزار ایران در جهت ارائه ی خدمتی نوین به سازمان و ادارات ارائه می گردد. مرکز سخت افزار ایران بدلیل چابکی و استفاده از متخصیصن کاربلد ضمن شناخت نیاز مشتری امروزی در گستره کسب و کار کارفرمای ایرانی راه‌کارهای مناسبی برای این مسائل و مشکلات یافته است. ابتدا سعی دارد با شناسایی نیاز بازار و مشتری و همکاری با شرکت‌های مختلف حوزه فن‌آوری قیمت محصولات را منطبق بر حوزه فعالیت و حجم کاری کارفرما تعریف کند.

همچنین بدلیل رویکرد تعاملی که بین خود با دیگر تولید‌کنندگان محصولات پایه نرم‌افزاری احساس می‌کند، انعطاف پذیری در نحوه همکاری را جز اساسی‌ترین موارد توسعه فعالیت‌هایش در دستور کار خود قرارداده است.

5/5 (2 امتیاز)

برنامه نویسی سفارشی ویپ

سفارشی سازی ویپ نیازمند تخصص لازم در زمینه برنامه نویسی است. کارشناسان شبکه در مرکز سخت افزار ایران از به روزترین متدهای برنامه نویسی شبکه بهره مند هستند و با شناسایی نیازهای مختلف سازمان و مشتریان آنها، قادرند سیستم VoIP را با ماژول های متناسب با عملکرد سازمان یکپارچه کنند. برنامه نویسان این مرکز ، ماژول ها را به سه دسته ماژول های فروش، تحلیل عملکرد و ارتباطات سازمان تقسیم کرده و در هر یک از آنها توانسته اند برنامه های ویژه ای را طراحی کرده و با تکنولوژی ویپ همگام کنند. با طراحی چنین برنامه هایی، هزینه ها و میزان خطاها در سازمان ها کاهش یافته و تحول شگرفی در کسب و کار آنها صورت گرفته است.

در فضای رقابتی امروز تنها از طریق تعریف برنامه های جدید تحت وب می توان کسب و کار موفقی داشته و مدیریت بهتری بر عملکرد سازمان داشته باشید. برنامه نویسی سفارشی ویپ از خدمات مرکز سخت افزار ایران برای طراحی و سفارشی کردن نرم افزارهای اتوماسیون های اداری، مالی، فروش، آموزش و غیره است.

برنامه نویسی سفارشی ویپ با توجه به نیاز مشتری

جدا از قیمت تمام شده محصولات و خدمات، تنوع محصولات و خدمات در کنار گوناگونی و گستردگی نیازهای مشتریان ارائه خدمات حوزه فن‌آوری اطلاعات را با چالش‌های افزایش هزینه‌های زمانی و اجرای پروژه مواجه کرده است. محصولات بخش VoIP و اتوماسیون بدلیل تنوع نیازها و گوناگونی نرم‌افزارها، اغلب دچار کمبودهای در ویژگی‌ها و نواقصی در پوشش نیاز مشتری بخصوص برای مصارف خاص آنها هستند. در برخی موارد این کمبودها از مشترکی به مشترک دیگر متفاوت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود.

برای حل این مشکل لازم است نیازمندی خاص مشتری شناسایی و راه‌کاری بصورت مکمل در کنار سیستم جاری آن مورد استفاده قرار گیرد. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران با مشاهده و کشف نیازهای متنوع مشتریان و کسب تجربه از اجرای پروژه‌های مختلف ، طیف گسترده‌ای از خدمات سفارشی‌سازی و ویژگی‌های اضافه شونده (Add-on) را برای نرم‌افزارهای امروز بازار تولید می کند. بدین ترتیب مشتری ضمن استفاده از خدمات و نرم‌افزار پایه از خدمات اضافی و مکمل NGIT بهره برده و نیاز خود را مرتفع می‌کند. در ادامه محصولات گروه در زمینه VoIP جهت استحضار و بررسی بطور جز به جز معرفی می‌گردند.

ماژول های سفارشی ویپ ساخت مهندسین مرکز سخت افزار ایران

ماژول های سفارشی ویپ به سه بخش فروش، تحلیل عملکرد و ارتباط تقسیم می شوند. همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم بخش voip ارتباط بین سامانه های IP Telephony  نظیر Cisco UC، FreeSwitch، Asterix و … را با محصولات سفارشی‌سازی شده و ‌ماژول‌های اتوماسیون را تشریح می کند.

برای یکپارپچه سازی و سازگاری سیستم VOIP  با نرم‌افزارهای اتوماسیون باید از ماژول‌های ارتباطی بهره برد. ماژول های ارتباطی ویپ امکان تسریع عمل‌کرد را در اتوماسیون های اداری، اتوماسیون مالی،  نرم افزار فروش، مراکز تماس، نرم افزار هتل داری، ERP، BSS، OCS و غیره را به عهده دارند. این یکپارچه‌سازی به نحوی است که ارتباط ماژول های سامانه VOIP در نرم افزار های اتوماسیون قابل مشاهده و رصد ‌باشد. در ادامه بطور خلاصه به تشریح عملکرد ماژوهای سفارشی ویپ می پردازیم.

مارژول های ویپ در بخش فروش

ماژول Popup

این ماژول از ماژول های سفارشی ویپ، تماس وروری را به کارشناس پاسخگو اطلاع داده و با این عملکرد عمل جستجوی مشتریان در پنل به نحوه محسوسی تسریع می شود. هم‌چنین امکان گزارش تماس برای هر پرسنل  فراهم شده و می‌توان فایل صوتی رکورد شده هر تماس را با فرایندی ساده و تنها با یک کلیک فراخوانی، پخش و دانلود کرد.

ماژول برقراری تماس

یکی دیگر از ماژول های سفارشی ویپ ماژول برقراری تماس است. این ماژول  امکان ایجاد تماس را از طریق پنل نرم‌افزار فراهم می کند به نحوی که کارشناس، به جای شماره گیری با تلفن، از طریق پنل مشتری و تنها با با یک کلیک اقدام به ایجاد تماس مربوطه کرده  و کارشناس فقط  تلفن خود را جهت انجام مکالمه بردارد.

ماژول عمل‌کرد صف

ماژول عمل‌کرد صف ، تماس های ورودی برای هر صف پاسخگویی را نمایش داده و تیم های فروش و پشتیبانی از عمل‌کرد صف مربوطه به صورت زنده مطلع می شوند. تماس ها در صف پاسخگویی به 2 بخش پاسخ‌داده شده و از دست رفته تقسیم می شوند.

مدیران بخش می‌توانند عمل‌کرد پاسخگویی تیم ها رو به نحو کامل مدیریت کنند. همچنین از امکانات دیگر این ماژول می‌توان به تعداد تماس های از دست رفته، پاسخ‌داده شده، فایل های رکورد شده و غیره اشاره کرد.

ماژول مدیریت بهره وری

ماژول مدیریت بهره وری، یکی از ماژول های سفارشی ویپ برای کنترل عمل‌کرد سازمانی پرسنل است. به نحوی که پرسنل در زمانی که می‌خواهند سیستم خود را ترک کنند با زدن کلید break ، تلفن آنها از حالت پاسخگویی به مشتریان خارج شده و در حالت استراحت قرار می گیرد.

در انتها مجموع زمان استراحت، تعداد دفعات استراحت، زمان شروع و پایان فعالیت جهت پایش گزارش و امور نظارتی مورد بررسی قرار گیرد.

ماژول احراز پرسنل شیفتی

پرسنلی که به صورت شیفتی و دورکاری، اموری نظیر پشتیبانی را انجام می‌دهند و یا در شرکت‌های که شعب متعددی دارند.  تیم پشتیبانی به صورت متمرکز و یا غیر متمرکز در شعب دیگر فعال می باشند، این ماژول سفارشی ویپ با احراز کاربر و صحت سنجی شخص پاسخگو، تماس های ورودی را بین اپراتورها تقسیم بندی کرده و گزارش تماس ها را در قالب تعداد تماس و فایل رکورد شده برای تیم مدیریت قابل بررسی می سازد.

ماژول نظارتی

از دیگر ماژول های سفارشی ویپ که بسیار مطلوب مدیران است ماژول کنترل و نظارت است. این ماژول امکانات مدیریتی،  نظیر نظارت دقیق بر مکالمات پرسنل را با راهکارهای نظیر شنود مکالمات، راهنمایی پرسنل هنگام مکالمه با مشتری(wisper) را ارائه می نماید.

ماژول ثبت درخواست تماس

ماژول رزرو تماس یا ثبت تماس در میان ماژول های سفارشی ویپ 2 کاربرد کلیدی دارد. کاربرد اول برای مکان‌هایی که تعداد تماس ها بسیار بالایی دارند و گاه تعداد افراد منتظر در صف انتظار به بیش از چند ده نفر می‌رسد. در این وضعیت و هنگامی که سیستم تلفنی به مشترک،  تعداد افراد در حال انتظار در صف پاسخگویی را اعلام می‌کند، شاید زمان کافی برای انتظار جهت برقراری تماس را نداشته باشند و تماس را قطع کند. این ماژول به ما کمک می‌کند با دریافت اطلاعات تماس از مشترک و ثبت آن در سامانه، تیم پاسخگویی در زمان مناسب با مشترک تماس گیرند.

مورد دوم برای مکانهایی که به صورت فول تایم حضور ندارند مانند رستوران ها و آژانس‌های مسافرتی و … مشترک به محض تماس با مجموعه می تواند اطلاعات تماس خود را وارد کرده و به محض حضور پرسنل مجموعه، ایشان جهت انجام اموری نظیر رزرو میز یا صدور بلیت با مشترک تماس بگیرند.

ماژول های ویپ در بخش تحلیل عملکرد

تمرکز این بخش به ارائه گزارشات دوره ای می باشد که عملکرد نسبی را به اشتراک می گذارد.

 Performance

این ماژول به صورت گزارش دوره ای، معدل نسبی تماس ورودی نسبت به معدل زمان پاسخگویی را ارائه می نماید.

Average time

این ماژول به صورت گزارش دوره ای، معدل نسبی زمان پاسخگویی به نسبت تعداد تماس پاسخگویی را ارائه می دهد.

Agent

این ماژول اطلاعات کاملی از عملکرد پرسنل که به عنوان پاسخگو در صف انتظار هستند را ارائه می کند.

به عنوان مثال:

 تعداد تماس های پاسخ داده شده هر پاسخگو

وضعیت لحظه ای کاربر،  (آزاد) یا در حال (مکالمه بودن)

 وضعیت پاسخگویی کاربر،   (در حال استراحت) یا (آماده پاسخگویی)

زمال آخرین تماس پاسخداده شده

ماژول های ارتباطی ویپ

ماژول فکس

ماژول فکس امکان ارسال و دریافت فکس را از طریق سامانه های ارتباطی نظیر اتوماسیون های اداری و ……، فراهم می کند و به هر کاربر امکان داشتن یک یوزر اختصاصی فکس را می‌دهد و  یا می تواند یک یوزر فکس  را به صورت مشترک به یک گروه اختصاص دهد.

از سوی دیگر می توان برای هر کاربر یک داخلی مستقیم اختصاص داد، به نحوی که با شماره گیری مستقیم از خطوط شهری امکان دریافت فکس داشته باشند. بدین ترتیب اتوماسیون مربوطه در کنار سیستم تلفنی امکان مدیریت بیش 1000 داخلی فکس را خواهد داشت.

ماژول پیگیری کالا

این ماژول از ماژول های سفارشی ویپ در مراکزی که به صورت مداوم با ارباب رجوع  به صورت تلفنی در ارتباط هستند، نظیر مراکز پیگیری پستی، فروشگاه های اینترنتی، بخش های ارسال مرسوله و … بسیار مفید عمل کرده و بخش زیادی از بار کاری پرسنل را به صورت نرم افزاری انجام می‌دهد.

برای مثال در هر فروشگاه یا مرکزی که خدمات ارسال کالا را انجام می‌دهند، مشترک جهت اطلاع از وضعیت کالای خود چندین بار تماس می گیرد. این امر می‌تواند به صورت چشم گیری بار کاری را بالا برده و زمان زیادی را از پرسنل پاسخگو هدر دهد. این ماژول از طریق ارتباط با سامانه، اخرین وضعیت ارسال کالا را بررسی کرده و آن را به مشترک اطلاع می دهد و در صورت نیاز مشترک می تواند با اپراتور به صورت تلفنی مکالمه داشته باشد.

ماژول ارسال پیامک

ماژول ارسال پیامک به دو صورت، درگاه ارتباطی و یا به صورت مستقیم می‌تواند عمل کند. در حالت درگاه ارتباطی بین نرم افزارها و سامانه اس ام اس پنل قرار می گیرد و عمل ارسال پیامک را با ظرفیت بالا انجام می دهد. در حالت مستقیم با ارسال پیامک در شرایط مختلف نظیر اتمام تماس مشترک، سپاسگزاری، با مشترک ارتباط دارد.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر