ماژول Average time

یکی از مهم ترین ماژول های بخش تحلیل عملکرد ، ماژول Average time نام دارد. این ماژول معدل نسبی زمان پاسخگویی به نسبت تعداد تماس پاسخگویی را در دوره ای مشخص به کاربران ارائه می دهد. یعنی با استفاده از ماژول میانگین زمان می توانید یک گزارش دوره ای از معدل تماس های دریافتی نسبت به زمان پاسخگویی آنها داشته باشید.

سفارشی سازی مرکز تماس ویپ بدون استفاده از ماژول های ارتباطی امکان پذیر نیست. این ماژول ها هریک کاربرد ویژه ای داشته و امکانات خاصی را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از نصب و راه اندازی ماژول Average time خواهید توانست میانگین یا میانگین های مورد نظرتان را به صورت دوره ای در اختیار داشته باشید.

دریافت ماژول  Average time در مرکز سخت افزار ایران

یکی از اهداف مرکز سخت افزار ایران در واحد وب، ارائه سرویس های کاربردی به مجموعه ها و سازمان ها با توجه به نیازها و محدودیت های ارتباطی در کشورمان بوده است. دریافت ماژول Average time در مرکز سخت افزار ایران توسط افرادی انجام می شود که دوره های تخصصی شبکه را گذرانده اند. همکاران ما ضمن شناخت و تحلیل اهداف، استراتژی ‌ها ،فرایندها و سایر نیازمندی‌های سازمان شما راهکار اختصاصی ارتباط با مشتریان را به همراه تمامی ماژول های مورد نیاز آن طراحی و اجرا می کنند.

به این ترتیب شما به عنوان مدیر یک مجموعه خدماتی خواهید توانست بیشترین بهره را از امکانات و تجهیزات ارتباطی خود ببرید. با نصب ماژول Average time و دریافت گزارش های دوره ای، نظارت بهتر، سریع تر و با کیفیت تری بر روند کار در مجموعه خود خواهید داشت.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر