آموزش تعویض تونر فتوکپی

تعویض تونر فتوکپی عملیاتی مهم است که باید با نحوه انجام آن آشنایی کافی داشته باشید. تونر یکی از مواد مصرفی دستگاه های کپی و پرینترهاست که نقش پررنگی در کیفیت چاپ این دستگاه ها دارد. کارتریج محفظه ای است که تونر را نگهداری می کند. این ماده پس از طی مراحلی روی کاغذ تثبیت شده و در نهایت منجر به چاپ محتوای مورد نظر روی برگه می شود.

کاربران باید هر چند وقت یک بار ضمن شارژ کارتریج دستگاه کپی ، اقدام به تعویض تونر نمایند. با یاد گرفتن مراحل انجام این فرایند، می توانید خودتان مواد مصرفی دستگاه کپی مورد استفاده تان را تعویض کنید. به این ترتیب هم چاپ با کیفیت تری در اختیار دارید و هم از خرابی بخش های مختلف دستگاه پیشگیری به عمل خواهید آورد. در ادامه ضمن تماشای کلیپ آموزش تعویض تونر فتوکپی ، با مراحل و جزئیات این کار آشنا می شوید. در صورت نیاز به کمک تخصصی هم می توانید با تیم تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

فیلم آموزش تعویض تونر فتوکپی

کیفیت انجام مراحل تعویض تونر دستگاه کپی اهمیت بسیاری در نحوه کار دستگاه دارد. برای این که این فرایند را به صورت کامل و بی نقص انجام دهید، می توانید از فیلم آموزش تعویض تونر فتوکپی کمک بگیرید. در این فیلم که توسط تیم کارشناسی نمایندگی مجاز تعمیر دستگاه کپی تهیه شده است، تعمیرکار محفظه تونر یا همان کارتریج را از دستگاه جدا می کند. کارشناس برای انجام این کار تمامی اتصالات مرتبط را باز کرده و کارتریج را بیرون می آرود.

سپس تونر به داخل کارتریج تزریق شده و عملیات هواگیری انجام می گردد. پس از تمیز کردن کارتریج، این قطعه سر جای قبلی اش نصب می شود. توجه داشته باشید که دیدن ویدئوی آموزش تعویض تونر فتوکپی به تنهایی برای رفع مشکلات این قطعه کافی نیست. اگر قبلا تجربه باز کردن دستگاه کپی را نداشته اید بهتر است انجام این کار را به تکنسین های مجرب این حوزه واگذار کنید.

مراحل تعویض تونر فتوکپی

1- پوشش جلو دستگاه کپی را باز کنید.

2- سینی کارتریج را بیرون بکشید.

3- کارتریج تونر مورد نظر را مستقیم به طرف بالا کشیده و از دستگاه خارج کنید.

4- کارتریج جدید را آماده کنید.

5- نوار روی مواد بسته بندی را جدا کنید.

6- کارتریج تونر را بیرون بکشید.

7- کارتریج تونر را چند بار تکان دهید تا تونر در داخل کارتریج به صورت یکنواخت پخش شود.

8- کارتریج تونر را نصب کنید. توجه کنید که هر رنگ کارتریج تونر در سینی کارتریج تونر، شکاف خود را دارد و این سینی با یک برچسب رنگی مربوطه نشان داده می شود.

9- سینی کارتریج تونر را به عقب فشار دهید تا در جای خود قرار بگیرد.

10- درپوش را ببندید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ، عنوان مجموعه ای است که به صورت تخصصی و حرفه ای، در زمینه تعمیر انواع مدل های فتوکپی فعالیت می کند. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت میکنند که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستند و توانایی رفع انواع مشکلات این دستگاه را دارا می باشند. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه می دهند.

انواع برندهای مطرح از جمله کانن، کونیکا مینولتا، ریکو، اچ پی، زیراکس، کیوسرا و … در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می گیرند. به این ترتیب، شما عزیزان می توانید از ترمیم فتوکپی خود به صورت حرفه ای اطمینان داشته باشید و آن را مثل روز اول از همکاران ما در مرکز امدادکار تحویل بگیرید.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر