فروش اسپلیت هایسنس

هریک از شما کاربران محترم که تمایل به خرید یکی از مدل های اسپلیت برند هایسنس دارید، برای اطمینان از اصل بودن کالا می توانید از طریق نمایندگی فروش اسپلیت اقدام به خرید دستگاه مورد نظرتان کنید. این مجموعه جزء مراکز مجاز فروش اسپلیت هایسنس است که مدل های مختلف داکت، اینورتر و … این دستگاه را به صورت اورجینال عرضه می کند. فرایند فروش در این مرکز توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می شود تا کاربران تجربه بهتری از خرید خود داشته باشند.

بخش فروش نمایندگی اسپلیت هایسنس توسط کارشناسانی اداره می شود که سالها در این حوزه فعالیت کرده اند و با مدل های مختلف این محصول آشنایی کامل دارند. همکاران ما مشاوره های تخصصی فروش را به شما ارائه می دهند تا به خوبی با مشخصات فنی اسپیلت مورد نظرتان آشنا شوید. به این ترتیب با اطلاعات کامل اقدام به خرید کرده و بیشترین بهره را از دستگاه خواهید برد. در ادامه اطلاعات بیشتری راجع به روند فروش اسپلیت هایسنس و خدمات آن به شما ارائه خواهیم داد.

خدمات پس از فروش اسپلیت هایسنس

فروش اسپلیت حوزه گسترده ای است که سرویس های بسیاری را شامل می شود. برای کاربران اهمیت زیادی دارد که پس از خرید دستگاه هم امکان دریافت سرویس های مورد نظرشان را داشته باشند. اقداماتی همچون شارژ گاز، نصب و راه اندازی، تعمیرات تخصصی ، رفع ایرادات عملکردی، تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده و … از جمله خدمات پس از فروش اسپلیت هایسنس به شمار می روند. چنانچه اقدام به خرید هریک از اسپیلت های این برند کردید، می توانید برای نصب اسپلیت آن نیز از همکاران ما کمک بگیرید. همچنین اگر تصمیم به خرید دارید و در انتخاب اسپلیت و کولر گازی شک دارید میتوانید مقاله اسپلیت بهتر است یا کولر گازی را مطالعه کنید.

همچنین اگر اسپلیت شما مشکل یا نقصی در عملکرد خود داشته باشد، این مشکل باید در اسرع وقت برطرف شود. مدیریت نمایندگی مجاز اسپلیت نیازهای متفاوت خریداران این دستگاه را به خوبی درک کرده و شرایطی را برای آنها فراهم کرده که بتوانند پس از خرید محصول نیز خدمات مورد نیازشان را از این مرکز دریافت نمایند. تیم فروش و تعمیرات اسپلیت هایسنس شما عزیزان را پس از خرید دستگاه مورد نظرتان نیز حمایت می کنند.

نصب و راه اندازی اسپلیت هایسنس

آیا می دانید منشأ بسیاری از مشکلات عملکردی کولرهای گازی و اسپلیت ها، نصب نادرست و غیر اصولی آنهاست؟ کیفیت انجام مراحل نصب اهمیت بالایی داشته و تا حد زیادی بر چگونگی کار این دستگاه تاثیرگذار است. این عملیات نکاتی دارد که تنها نصاب های با تجربه و حرفه ای قادر به رعایت کردن آنها هستند.

ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و … تنها بخشی از نکات مهم در نصب و راه اندازی اسپلیت هایسنس یا سایر برندها به شمار می روند. اگر به تازگی یکی از دستگاه های این برند را خریداری کرده اید، توصیه می کنیم برای نصب آن از تکنسین های دوره دیده کمک بگیرید. گفتنی است راه اندازی دستگاه جزء خدمات پس از فروش اسپلیت هایسنس است که ضمن برقراری تماس با نمایندگی فروش اسپلیت از آنها بهره مند خواهید شد.

شارژ گاز اسپلیت هایسنس

شارژ گاز آخرین مرحله نصب این دستگاه است که توسط تکنسین انجام می شود. البته این کار پس از گذشت مدتی از کار دستگاه نیز باید انجام شود. همانطور که می دانید تمامی کولرهای گازی و اسپلیت ها با نوعی گاز خنک کننده (عمدتا فریون) کار می کنند. به تناسب کاهش حجم این گاز در کولر، قدرت خنک کنندگی دستگاه نیز کاهش خواهد یافت.

شارژ گاز اسپلیت هایسنس به روش هایی همچون شارژ با ترازو، گیج مانوفیلد و یا شارژ با آمپرمتر انجام می شود. کارشناس با توجه به مدل دستگاه و نوع گاز مصرفی، یکی از این روشها را برای شارژ کولر گازی انتخاب می کند. واحد فروش کولر گازی هایسنس در مرکز سخت افزار ایران برای این منظور در خدمت کاربران محترم می باشد. همکاران ما ضمن اعزام به منزل شما، اسپلیت مورد نظرتان را با استفاده از مرغوب ترین مواد و پیشرفته ترین تجهیزات شارژ می کنند.

تعمیر اسپلیت هایسنس

نمایندگی تعمیرات اسپلیت در زمینه بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های این محصول در برندهای مختلف فعالیت می کند. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات کولر اسپلیت شان دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر دستگاه می کنند.

نمایندگی تعمیر اسپلیت هایسنس با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد. این مرکز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی روز دنیا مجهز شده و برترین تکنسین های تعمیرات کولر در آن فعالیت می کنند. این مساله موجب شده که نمایندگی تعمیرات اسپلیت هایسنس، به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات ترمیمی این دستگاه در بین کاربران شناخته شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر