تعمیر کولر گازی هایسنس

آیا کولر گازی هایسنس شما مثل روزهای اول کار نمی کند؟ اگر چنین است، می توانید در ادامه مطلب از دلایل آن مطلع شوید. به طور کلی همه کولرهای گازی، فارغ از برندشان، به گونه ای ساخته شده اند که قطعات آنها با هم در ارتباط هستند. به این معنی که آسیب دیدگی یکی از قطعات، بر سایر بخش ها و در نتیجه، عملکرد کلی دستگاه تاثیر منفی خواهد گذاشت. مشکلاتی مثل: کاهش سرما، گرم شدن باد، خنک نشدن محیط، سر و صدای ناهنجار و … عمده شکایت های کاربران از عملکرد این دستگاه را تشکیل می دهند.

برای تعمیر کولر گازی هایسنس در هریک از این موارد، باید تمام قطعات و اجزای دستگاه به دقت مورد بررسی قرار گرفته و تعمیر یا تعویض شوند. این کار، یک عملیات کاملا تخصصی است و مهارت فنی بالایی را می طلبد. چنانچه هریک از مراحل به اشتباه انجام شوند، کلیه قطعات کولر گازی در معرض خطر قرار گرفته و آسیب خواهند دید. بنابراین ضروری است که برای رفع مشکلات این دستگاه، حتما از تکنسین های حوزه تعمیر تهویه مطبوع کمک بگیرید. برای آشنایی با جزئیات تعمیر کولر گازی هایسنس در نمایندگی کولر گازی ، با ادامه مطلب همراه شوید. 

تعمیر کولر گازی هایسنس

نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس

آشنایی با مشکلات کولرگازی و دلایل بروز آنها، اولین مرحله برای ترمیم این مشکلات است. پس از شناسایی مشکل و منشأ آن، شما به یک مرکز معتبر نیاز دارید تعمیرات کولر خود را با خیالی آسوده به آن واگذار کنید. بسیاری از کاربران در مراجعه به مرکز سخت افزار ایران، از رفتار غیر حرفه ای برخی تعمیرگاه ها گلایه داشته و عنوان کرده اند دستگاهشان به دلیل مهارت پایین تعمیرکاران، آسیب بیشتری دیده است. نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس با این هدف راه اندازی شده که مخاطرات و اشتباهات رایج در فرایند تعمیر را به حداقل برساند.

در راستای نیل به این هدف، واحد مذکور به مجموعه ای از پیشرفته ترین ابزار تعمیراتی مجهز شده و ماهر ترین تعمیرکاران حوزه مورد بحث در آن فعالیت می کنند. در نتیجه می توانید اطمینان داشته باشید که کولر شما توسط نیروهای دوره دیده و متخصص بررسی می شود و ریزترین مشکلات آن نیز برطرف خواهند شد. برای تعمیر کولر گازی هایسنس در این مجموعه، اول دستگاه عیب شده و قطعات معیوب شناسایی می گردند. سپس به فراخود شدت آسیب دیدگی، قطعات مورد نظر ترمیم و یا تعویض می گردند.

خدمات تعمیر کولر گازی هایسنس

سرویس کولر گازی هایسنس

سرویس کولر گازی هایسنس یک اقدام پیشگیرانه است که جنبه تشخیصی هم دارد. این کار شامل شستشوی کامل اوپراتور، پنل، یونیت داخلی، بازدید حوضچه درین ( نظافت کامل آن به همراه مسیر تخلیه درین)، شستشوی کامل کندانسور و مواردی از این دست می شود. همچنین مواردی از جمله: شستشو پنل داخلی کولر گازی، شستشو پنل خارجی کولر گازی، تعویض فیلتر پنل داخلی کولر گازی، شستشو فیلتر کولر گازی و سرویس سنسور یا حسگرهای دستگاه هم در راستای سرویس کولر انجام می شوند.

این کار از این جهت دارای اهمیت است که منجر به تشخیص مشکلات احتمالی دستگاه می گردد. به این ترتیب، می تواند پیش از جدی تر شدن ایراد، اقدام به تعمیر کولر گازی هایسنس کرد. در نتیجه، هزینه های نگهداری دستگاه به حداقل خواهد رسید و شما می توانید مدت بیشتری از کولر گازی خود استفاده کنید.

شارژ کولر گازی هایسنس

شارژ کولر گازی هایسنس نیز یک فرایند مهم و موثر است که در نمایندگی تعمیر کولر انجام می شود. البته این عملیات در محل مورد نظر کاربران انجام شده و نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه ندارد. برای شارژ کولر گازی، باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده کرده و فرایند کاری خود را انجام می دهند.

برای شاررژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی هایسنس مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند.

تعمیرات کولر گازی هایسنس در محل

اگر کولر گازی شما از نوع اسپلیت یا دو تکه باشد، دارای دو پنل داخلی و خارجی است که باز کردن و جابجایی آنها اصلا کار راحتی نیست. کولرهای ایستاده هم وزن بالایی دارند و عملا نمی توان آنها را به تعمیرگاه برد. بنابراین تعمیر این دستگاه باید در محل انجام شود تا بتوان بهترین نتیجه را از آن گرفت. تیم تعمیرات کولر گازی در منزل و محل مورد نظر ، به شما این امکان را می دهند که بدون نیاز به جابجایی کولر شاهد تعمیر آن باشید.

وقتی تیم تعمیرات به محل مورد نظر شما (منزل، محل کار یا هر جای دیگر) اعزام شد، دستگاه به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. پس از این بخش های آسیب دیده شناسایی شدند، هزینه کلی به صورت تقریبی براورد شده و به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت رضایت شما، فرایند تعمیر کولر گازی هایسنس انجام خواهد شد. پس از پایان فرایند تعمیر، کولر گازی شما تست شده و از سلامت کامل آن مطمئن خواهید شد.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩