ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ

ماهیت ویپ یا تلفن های تحت وب، برقراری ارتباط بین چندین مجموعه می باشد. بنابراین موضوع ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ در واقع اشاره به ماهیت و اساس کار ip تلفن دارد. در حالی که سانترال و تلفن های قدیمی نیاز به کابل کشی برای برقراری ارتباط داشتتند، ویپ این محدودیت را از میان برداشته است. تلفن های voip با استفاده از پورت شبکه برقراری ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت را به راحتی و با سرعت بالا میسر ساخته اند.

سازمان هایی که از زیرساخت های مناسب شبکه و مخابراتی بهره مند باشند، می توانند با یکپارچه سازی مرکز تماس ویپ، شکل حرفه ای تری به ارتباطات خود با شعب مختلف بدهند. در ادامه شما کاربران محترم را با جزئیات بیشتری در خصوص ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ آشنا خواهیم کرد. گفتنی است واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران ضمن بهره مندی از تجهیزات نوین و نیروی متخصص، خدمات بی نقص و کاملی را در این زمینه به متقاضیان ارائه می دهد.

کاهش هزینه ها با ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ

تلفن های ویپ و راهکارهایی که متناسب با هر مجموعه کاری ارائه می دهند، مزایای بسیاری برای کاربران به همراه دارند. اولین و مهم ترین مزیت استفاده از این سیستم، کاهش محسوس هزینه های سازمانی در شرکت ها است. پیش تر هم اشاره کردیم که ip تلفن ها هیچ نیازی به کابل کشی (مشابه آنچه در سانترال وجود دارد) ندارند. در واقع با استفاده از یک سرور مرکزی و چند گوشی تلفن در شعب مختلف، می توان ارتباطات مورد نظر را با کمترین هزینه برقرار کرد.

در شرایطی که تعداد تماس ها بالا باشد نیز می توان به راحتی تعداد سرورها را افزایش داد. سرور ها با استفاده از پروتکل های سیپ ترانک با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد، سیپ ترانک نوعی پروتکل استاندارد است که برقراری ارتباط بین سرور های ویپ را امکان پذیر می سازد. برای دریافت این پروتکل در سر شماره های چهار و پنج رقمی باید از طریق مخابرات یا شرکت های ارائه دهنده اقدام کنید. پس از آن کارشناسان شبکه مرکز سخت افزار ایران برای یکپارچه سازی سیستم و برقرار ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

مزایای ارتباط بین سازمانی با voip

به نظر شما برقراری ارتباطات بین سازمانی از طریق voip چه مزایایی دارد؟ در بخش قبلی به مهم ترین مزیت استفاده از این سرویس یعنی کاهش هزینه ها اشاره کردیم. سفارشی سازی مرکز تماس ویپ با اتوماسیون های اداری از جمله CRM ، فکس و … به شما این امکان را می دهد که بخش ارتباطات درون و برون سازمانی مجموعه کاری خود را به میزان چشمگیری بهبود بخشید.

فکس سرور، ماژول نوبت دهی بیمارستانی، ماژول احراز هویت، انواع ماژول های ارتباطی بین CRM و ERP های سازمانی و تلفن بانک از جمله قابلیت هایی هستند که مراکز تماس ویپ در اختیار شما قرار می دهند. ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ بسیاری از تجهیزات سخت افزاری را حذف کرده و هزینه های نگهداری از آنها را نیز به صفر می رساند. افزایش سرعت، بهبود کیفیت و افزایش چشمگیر امنیت تماس ها نیز دیگر مزایای استفاده از این سرویس به شمار می روند.

با توجه به تنوع سرویس ها و کلاس های اجرایی مرکز تماس Voip و پیچیدگی های خاص هریک از آنها، خدمات مرکز سخت افزار ایران تمامی این حوزه را در بر می گیرد. کارشناسان ارشد شبکه در این مجموعه تلاش می کنند که شرایط استفاده از تمامی امکانات ویپ و مراکز تماس ip یا تحت شبکه را برای مدیران مشاغل و کسب و کارها فراهم کنند.

طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی زیر ساخت های شبکه، طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی تجهیزات سرور و مجازی سازی، ارائه راهکارهای امنیت شبکه و سیستم، نصب و راه اندازی انواع مرکز تماس ویپ، نصب مراکز تماس مطابق با نیاز و ظرفیت مجموعه شما، انجام خدمات نگهداری و پشتیبانی و … از جمله خدمات مرکز تماس voip در مرکز سخت افزار ایران به شمار می روند. برای بهره مندی از مزایای ارتباط بین سازمانی از طریق ویپ کافی است با واحد شبکه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر