فروش اسپلیت اجنرال

چنانچه قصد خرید یکی از مدل های اسپلیت اجنرال را دارید، نمایندگی فروش اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران پیشنهاد مناسبی برای شما خواهد بود. این مرکز به شکل مجاز فعالیت کرده و تنها دستگاه های اصل و اورجینال را به متقاضیان عرضه می دارد. انواع اسپلیت های داکت، ایستاده، دیواری، سقفی و … برند اجنرال در این مجموعه به فروش می رسند. هریک از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند که خریدار باید آنها را بشناسد.

در غیر این صورت ممکن است با خرید اشتباه، هم بودجه اش را هدر داده و هم کاربری لازم را از دستگاه دریافت نکند. مشاوره فروش در نمایندگی اسپلیت اجنرال به شما کمک می کند که ضمن آشنایی با مشخصات فنی مدل های مختلف این محصول، خرید درست تر و دقیق تری داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با فرایند فروش اسپلیت اجنرال و نحوه دریافت خدمات مورد نیاز خود در این زمینه به ادامه مطلب توجه کنید.

خدمات پس از فروش اسپلیت اجنرال

مرکز سخت افزار ایران خدمات حوزه فروش را به ارائه مشاوره و عرضه محصولات محدود نکرده است. این مرکز با ارائه خدمات پس از فروش، مشتریان را پس از خرید دستگاه نیز همراهی می کند. همکاران ما به خوبی می دانند که دریافت چنین سرویس هایی برای کاربران مهم است. خدمات پس از فروش اسپلیت اجنرال مجموعه ای از سرویس هایی است که موقع استفاده از دستگاه کاربرد خواهند داشت.

نصب و راه اندازی، شارژ گاز و تعمیرات تخصصی اسپلیت اجنرال از جمله اقداماتی هستند که در قالب خدمات پس از فروش انجام می گردند. ما نیازهای متفاوت خریداران این دستگاه را به خوبی درک کرده و شرایطی را برای این عزیزان فراهم کرده ایم که بتوانند پس از خرید نیز خدمات مورد نیازشان را از این مرکز دریافت نمایند. برای دریافت هریک از سرویس های ذکر شده کافی است با نمایندگی مجاز اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

نصب اسپلیت اجنرال

شاید برایتان جالب باشد بدانید که منشأ برخی از مشکلات عملکردی اسپلیت، نصب اشتباه این دستگاه است. برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی ضروری است که مراحل نصب اسپلیت اجنرال را به شکل حرفه ای انجام دهید. این عملیات نکاتی دارد که تنها نصاب های با تجربه و حرفه ای قادر به رعایت کردن آنها هستند. ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و … تنها بخشی از نکات مهم در نصب کولر گازی و اسپلیت به شمار می روند.

شما می توانید برای نصب این دستگاه از تیم خدمات پس از فروش اسپلیت اجنرال کمک بگیرید. همکاران ما ضمن مراجعه به آدرس مورد نظر شما، اقداماتی همچون ایمن سازی پایه ها، نصب پنل های داخلی و خارجی، نصب لوله ها و اتصالات، شارژ گاز و راه اندازی دستگاه را به نحو احسن انجام می دهند. به این ترتیب می توانید با خیال راحت از اسپلیت خود استفاده کنید.

شارژ گاز اسپلیت اجنرال

یکی دیگر از خدمات پس از فروش اسپلیت اجنرال، شارژ گاز این دستگاه است. پس از این که دستگاه نصب شد، نیاز است که گاز به داخل آن تزریق شود. در غیر این صورت اسپلیت نمی‌تواند عملیات خنک سازی محیط را انجام دهد. همچنین اگر اسپلیت شما مدتی کار نکرده و می‌خواهید مجددا از آن استفاده کنید، باید گاز فرئون آن را شارژ کنید.

شارژ گاز اسپلیت اجنرال به این صورت است که تکنسین گاز مورد نیاز را به روش‌های مختلف داخل دستگاه تزریق می کند. بیشتر کولرهای گازی و اسپلیت ها از گاز فرئون استفاده می کنند و روش شارژ کردن آنها یکسان است. پس از تزریق گاز به داخل مخزن، شیلنگ ها جدا شده و اسپلیت روشن و تست می شود.

تعمیر اسپلت اجنرال با ضمانت نامه معتبر

تعمیر اسپلیت اجنرال اشاره به مجموعه اقداماتی دارد که با هدف برطرف کردن مشکلات و ایرادهای عملکردی این دستگاه انجام می شوند. فشار و حجم کاری که اسپلیت ها و کولرگازی ها تحمل می کنند در کنار عوامل محیطی همچون آلودگی و … زمینه ساز بروز آسیب هایی در این دستگاه هستند. وجود مشکلاتی مثل کاهش سرما، خنک کردن، باد گرم اسپلیت و مواردی از این دست از جمله اختلالات رایجی هستند که برخی کاربران از بروز آنها در کولرشان شکایت دارند. اگرچه هریک از این معایب تاثیرات بسیاری بر کارکرد کلی اسپیلت و عمر کاری آن می گذارند، اما با عیب یابی و تشخیص درست، می توان کلیه مشکلات ذکر شده را برطرف کرده و از تشدید آنها ممانعت به عمل آورد.

تعمیرات اسپلیت حساسیت های خاص خود را داشته و باید با مهارت و تخصص انجام شود. اگر این فرایند توسط فردی به جز تعمیرکار ماهر انجام شود، احتمال آسیب دیدگی بیشتر دستگاه وجود خواهد داشت. نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران جزء مراکز معتبری است که مراحل تعمیر اسپلیت اجنرال را به شکل حرفه ای و بدون هیچ ایرادی انجام می دهد. به سبب ضمانت نامه ای که در مرکز به شمار ارائه می شود، می توانید هرگونه ایراد احتمالی را ظرف مدت یک ماه پیگیری کنید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر