مزایا و معایب گوشی های وان پلاس را بشناسید.

یکی از برندهای چینی در زمینه ی طراحی و تولید گوشی های هوشمند امروزی، وان پلاس نام دارد. وان پلاس اخیرا رشد قابل توجهی در میان رقیبان خود داشته است. در بازار جهانی حضور فعال موبایل های وان پلاس کاملا رویت می شود. متاسفانه کاربران عادی نسبت به گوشی های چینی از جمله موبایل های وان پلاس شناخت زیادی ندارند. در اینجا قصد داریم به معرفی مزایا و معایب کلی گوشی های چینی وان پلاس بپردازیم.

گوشی های وان پلاس
  • گوشی های وان پلاس، موبایل های مقرون به صرفه

اولین مزیت گوشی های وان پلاس، قیمت مناسب آن هاست. این گوشی ها در مقابل سایر پرچمداران برندهای موجود در بازار دارای قیمت پایین تری است. در واقع یکی از سیاست های اصلی کمپانی وان پلاس برای افزایش میزان فروش موبایل های جدید و امروزی خود، قیمت مقرون به صرفه است. اگر در فرآیند خرید گوشی جدید با محدودیت بودجه مواجه هستید، موبایل های one plus انتخاب خوبی می باشند.

  • قدرت نرم افزاری بالا در موبایل های one plus

یکی دیگر از مزیت های ساختار فنی گوشی های وان پلاس، بعد نرم افزاری آن هاست. برای استفاده از بعد نرم افزاری این گوشی ها هیچ گونه محدودیت خاصی وجود ندارد. اگر از طرفداران بازی های گرافیک دار و سنگین هستید؛ به راحتی می توانید با بودجه ی کمی موبایل های one plus را انتخاب کنید. بدون لگ زدن یا هنگ کردن، بازی ها و برنامه های سنگین در موبایل های وان پلاس اجرا خواهند شد.

  • حضور باتری های قدرتمند در گوشی های one plus

باتری های قدرتمند از مزیت های اصلی گوشی های وان پلاس هستند. این ویژگی در راستای اجرای برنامه های سنگین و گرافیکی شکل گرفته است.

به طور کلی پشتیبانی از شارژ سریع و شارژرهای با ولتاژ بالا، قدرت باتری های وان پلاس را افزایش داده و از تخلیه ی زود هنگام شارژ باتری جلوگیری می نماید.

  • ابعاد نسبتا بزرگ موبایل های وان پلاس، مزیت یا عیب ساختاری؟

اگر تاکنون تصاویر یکی از گوشی های وان پلاس را هم دیده باشید، می توانید متوجه سایز نسبتا بزرگ آن ها شوید. در تمامی نقدهایی که وان پلاس ها را نشانه می روند؛ ابعاد سازنده ی گوشی یک امتیاز منفی شناخته می شود. از نظر بسیاری از کارشناسان این گوشی ها زمانی که در دست کاربران عادی قرار می گیرند؛ به عنوان بزرگ ترین گوشی موبایلی که تاکنون کاربر لمس کرده است، نام گذاری می شوند. بنابراین اجرای برنامه های مختلف تنها با یک دست شاید به نظر غیرممکن برسد. اما به هر حال همان طور که می دانید این روزها سلیقه ی بسیاری از افراد به سمت گوشی های بزرگ متمایل می گردد.

  • دوربین های به نسبت ضعیف در گوشی های one plus

اگر از نظر شما کیفیت دوربین گوشی موبایل یکی از ویژگی های اصلی سازنده ی آن است، پیشنهاد می کنیم خرید گوشی های وان پلاس را کنسل کنید. دوربین های این دسته از موبایل های هوشمند به هیچ عنوان نمی تواند در برابر برندهای مطرحی چون سامسونگ، اپل و هواوی قرار گیرد.

  • مقاومت کم بدنه ی شیشه ای موبایل های one plus دردسرساز خواهد شد.

مقاومت کم بدنه ی شیشه ای گوشی های وان پلاس از خصوصیات منفی این گوشی هاست. اگرچه بدنه ی شیشه ای این موبایل ها را به گوشی های رده بالا شبیه می کند، اما شیشه یکی از بی ثبات ترین موادی است که می تواند در ساختار سازنده ی گوشی حضور بیابد. طبق نظر کارشناسان این بدنه ی شیشه ای هیچ کاربرد خاصی جز زیبایی نداشته و تنها بر درصد خرابی زود هنگام موبایل می افزاید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شناسایی ویژگی های موبایل های وان پلاس همواره می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات موبایل تماس حاصل فرمایید.

3/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر