مرکز تماس پاساژها

راه اندازی مرکز تماس پاساژها یکی از خدمات تخصصی و حرفه ای مرکز سخت افزار ایران است که به مشترکین ارائه می شود. مرکز تماس یکی از موضوعاتی است که بسیاری از کسب و کارها هنگام شروع فعالیت و یا عرضه محصول یا سرویس خود باید درمورد آن تصمیم گیری جدی کنند. مرکز تماس به طور خلاصه بخشی از کسب و کار است که وظیفه اش پاسخگویی به تماس های مشتریان می باشد. مشتریان درصورت داشتن سؤال و یا جهت پیگیری خدمات مورد درخواست خود، با شماره پنج رقمی تماس گرفته و به داخلی مورد نظر متصل می شوند.

امروزه پاساژها همانند سابق، ساختاری ساده ندارند و با ساخت پاساژهای بزرگ و چندمنظوره، مسئله ارتباط مشتری و مدیران فروشگاه ها جدی تر شده است. از این نظر راه اندازی یک مرکز تماس در پاساژها می تواند تا حد بسیار زیادی ارتباطات را تسهیل کند. علاوه بر این مرکز تماس می تواند بخش های مختلف پاساژ را به هم متصل کرده و کاربران با شماره گیری داخلی مورد نظر با همکاران خود صحبت کنند. مرکز تماس پاساژها بر روی بستر شبکه شکل می گیرد و از این نظر هزینه های کمتری نسبت به کال سنترهای قدیمی دارد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با این سیستم بیشتر آشنا کنیم.

مرکز تماس پاساژها چیست؟

مرکز تماس در برج ها در واقع اشاره به خطوط مخابرات که روی بسترهای FTTH و VDSL شکل می گیرد و همچنین خطوطی که توسط شرکت ها ارائه می شود اشاره دارد. خطوط سیپ فون و سیپ ترانک از جمله خطوط ارائه شده مخابرات و برخی شرکت ها هستند که می توان از طریق آنها برای پاساژ مورد نظر یک مرکز تماس راه اندازی کرد.

این مرکز تماس با هماهنگ بودن با تمامی این زیرساخت ها، می تواند در قالب یک مرکز تماس Multi-Tenant، خدمات  ویژه ای را به واحدهای مختلف پاساژ ارائه کند. بنابراین مرکز تماس پاساژها همچون مراکز تماس در سازمان ها است با این تفاوت که این مرکز تماس با عنوان چند مستأجری شناخته می شود و به مراکز پرظرفیت مانند برج ها و پاساژها ارائه می شود.

ویژگی های مرکز تماس پاساژها

مرکز تماس ویژه پاساژها دارای ویژگی ها و قابلیت هایی است. با در نظر گرفتن این ویژگی ها و نیاز پاساژ مورد نظر می توان برای راه اندازی و اجرای مرکز تماس اقدام کرد. برخی از مهمترین ویژگی های مرکز تماس پاساژها را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

  • امکان پیاده سازی کمپانی نامحدود متناسب با سخت افزار موجود
  • قابلیت مجزا بودن و عدم ارتباط با دیگر بخش ها
  • عدم نیاز به کابل کشی و سیم کشی
  • قابلیت سفارشی سازی بانرم افزار crm و سفارشی کردن مسیر تماس ورودی
  • امکان تعریف شماره های ویژه مانند نگهبانی، اطلاعات و حراست

  • هماهنگی با ساختار Sip Phone و Sip Trunk مخابرات و عدم نیاز به تجهیزات جانبی برای اعمال Registering و مسیریابی تماس
  • امکان برقراری ارتباط با مراکز دیگر مانندCisco ، huawei ، Ericson ، Panasonic ، Skype for Business  ،Alcatel  و غیره
  • اعمال ساختار IVR و نمودار درختی تماس برای هر بخش و عدم محدودیت در ایجاد نمودار مسیر یابی تماس
  • پشتیبانی از تمامی Codec های رایج Audio & Video

برای راه اندازی مرکز تماس در پاساژ مورد نظر با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرد تا تمامی اطلاعات لازم را به شما ارائه کنند. اما به طور کلی برای اجرای مناسب و کارآمد پروژه نیازمند اجرای تسک ها و فعالیت ها بصورت فاز به فاز می باشد. در اینجا پس از درخواست کارفرما جهت دریافت خدمات (بازدید از سایت، تماس تلفنی، حضور فیزیکی و …) پروسه کاری آغاز می شود. سپس فاز تحلیل و طراحی آغاز می شود.

در این مرحله با توجه به اطلاعات بدست آمده از کارفرما، راهکار مقتضی پس از مشورت و تبادل نظر اعضای گروه فنی، مشخص شده و جهت ارائه به آن اعلام می شود. در نهایت پس از طی توافقات مالی و مراحل تهیه و تدارک اقلام و نیازمندی های مربوطه، پروسه فاز پیاده سازی پروژه شروع می شود. البته کار به اینجا ختم نشده و شما می توانید از خدمات پشتیبانی ما پس از نصب و راه اندازی مرکز تماس بهره مند شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر