ماژول Performance

آیا در مورد ماژول Performance چیزی می دانید؟ این ماژول که برای یکپارچه سازی مرکز تماس VoIP مورد استفاده قرار می گیرد، در گروه ماژول های بخش تحلیل عملکرد قرار دارد. اگر می خواهید گزارشی جامع از عملکرد نسبی یک دوره کاری در اختیار داشته باشید، باید از ماژول پرفورمنس در سیستم ویپ خود استفاده کنید. در واقع شما به عنوان مدیر یک مجموعه خدماتی، با استفاده از این ماژول نظارت بسیار بهتری خواهید داشت و می توانید به راحتی عملکرد شرکت خود را تحلیل کنید. این ماژول معدل نسبی تماس ورودی نسبت به معدل زمان پاسخگویی را به صورت دوره ای به شما گزارش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماژول و نحوه دریافت آن می توانید با تیم کارشناسی واحد شبکه در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

راه اندازی ماژول Performance

اگر به این نتیجه رسیده اید که مرکز تماس مجموعه شما نیاز ماژول های ارتباطی بیشتری دارد، کارشناسان مرکز سخت افزار ایران در کنار شما هستند. برای راه اندازی ماژول Performance در این تیمی متشکل از مهندسین ارشد شبکه به آدرس مورد نظر شما اعزام خواهند شد. کارشناسان ما اول زیرساخت ها و نیز پتانسیل های موجود در سیستم تلفن تحت شبکه شرکت شما را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. سپس با توجه به محدودیت ها و البته قابلیت های موجود، بهترین سرویس را به شما ارائه خواهند داد.

باید بدانید که در این مرکز نیروهای زبده ای فعالیت می کنند که سالها در حوزه شبکه کار کرده و پروژه های بزرگی را به انجام رسانده اند. طراحی و اجرای انواع ماژول های ارتباطی و رفع مشکلات آنها مهم ترین سرویس هایی هستند که همکاران ما در راستای پیشرفته سازی ارتباطات شرکت ها به آنها ارائه می دهند. فرایند راه اندازی ماژول Performance در این مجموعه به گونه ای انجام می شود که بیشترین بهره را از آن خواهید برد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر