فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

خرید اسپلیت، کولر گازی و به طور کلی دستگاه های تهویه، مقوله مهمی است که نکات خاص خود را دارد. اگر دستگاه اصل نبوده و یا مطابق با سطح نیاز و نوع کاربری مورد نیاز شما نباشد، عملا بودجه خود را به هدر داده اید. همانطور که می دانید سامسونگ جزء مشهور ترین تولیدکنندگان انواع اسپلیت و کولر گازی است. این شرکت های مدل های مختلف اسپلیت را تولید و به بازار عرضه کرده تا کاربران با سلایق و سطح نیازهای مختلف از آن استفاده کنند. یکی از مدل های اسپلیت سامسونگ، Good-12000 C است که با توجه به قیمتش، بهره وری بسیار خوبی را ارائه می دهد.

در این مقاله راجع به فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C با شما صحبت می کنیم. تیم مجرب فروش نمایندگی اسپلیت در خدمت شما عزیزان هستند تا شما را در جهت خریدی بهتر و با صرفه تر یاری دهند. ارائه ضمانت نامه معتبر فروش تضمینی بر اصالت کالا بوده و به واسطه آن از خدمات پس از فروش سامسونگ نیز بهره مند خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با روند فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C ، ادامه مطلب را دنبال کنید.

خدمات پس از فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

خرید یک دستگاه الکتریکی تازه بخش شروع ماجراست و پس از آن نیز شما نیاز به دریافت یک سری خدمات تخصصی خواهید داشت. به ویژه محصولاتی مثل کولر گازی و اسپلیت که دائما نیاز به سرویس و رسیدگی دارند. خدمات پس از فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C ، مجموعه سرویس هایی هستند که پس از فروش این دستگاه به کاربران آنها ارائه می شوند.

نصب و راه اندازی، شارژ گاز، رفع مشکلات و ایرادهای عملکردی، سرویس دوره ای و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدمات پس از فروش اسپلیت به شمار می روند. ارائه خدمات پس از فروش توسط نمایندگی مجاز اسپلیت، به نوعی تضمین کننده اورجینال بودن کالا نیز می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، تعمیرات تخصصی اسپلیت و تعویض قطعات معیوب نیز در فهرست خدمات پس از فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C جای می گیرند.

نصب اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

بعد از این که اسپلیت را خریداری کردید، باید برای نصب آن از یک نصاب دوره دیده کمک بگیرید. نصب اسپلیت سامسونگ یک فرایند چند مرحله ای است و کاربران عادی مهارت کافی برای انجام آن را ندارند. برای نصب این دستگاه به صورت صحیح و بی نقص، باید به نکاتی از قبیل ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و …. توجه کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بسیاری از موارد مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیرات اسپلیت، بروز مشکلاتی است که ناشی از رعایت نکردن همین موارد هستند.

برای پیشگیری از وقوع این اختلالات، تیم خدمات پس از فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C در خدمت شما عزیزان هستند. همکاران ما با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته فرایند نصب را انجام می دهند. پس از این که تکنسین اعزامی از استحکام پایه ها مطمئن شد، پنل داخلی را نصب و لوله و اتصالات مربوطه را نیز وصل می کند. در نهایت پنل خارجی در محلی مناسب نصب شده و عملیات نصب اسپلیت سامسونگ Good-12000 C با شارژ کردن دستگاه به پایان می رسد.

شارژ گاز اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

پس از این که همه مراحل نصب اسپلیت انجام شدند، باید گاز کافی نیز به داخل آن تزریق شود. کولرها و اسپلیت های نو که برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرند فاقد گاز هستند. شارژ گاز اسپلیت سامسونگ Good-12000 C به این ترتیب است که تکنسین مخازن را از طریق لوله ها به اسپلیت وصل می کند. سپس گاز مورد نیاز را به داخل دستگاه تزریق می کند.

سپس مخزن ها جدا شده و اسپلیت تست می شود. توجه داشته باشید که گاز مورد استفاده باید کیفیت بالایی داشته باشد؛ در غیر این صورت احتمال آسیب دیدگی قطعات دستگاه و نیز مختل شدن روند کاری آن وجود خواهد داشت. برای این که از شارژ گاز اسپلیت خود به بهترین شکل اطمینان داشته باشید، می توانید از تیم فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C کمک بگیرید.

تعمیر اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

تعمیر اسپلیت سامسونگ Good-12000 C فرایندی پیوسته و مشخص از اقداماتی است که با هدف برطرف شدن مشکلات این محصول انجام می شوند. ساختار اسپلیت و پیچیدگی قطعات آن باعث شده که بررسی و ترمیم یا تعویض بخش های آسیب دیده این دستگاه نیازمند برخورداری از مهارت و تجربه بالایی باشد. اگر با مشکلاتی مثل گرم شدن باد دستگاه، کاهش سرما، خنک نکردن محیط، صداهای ناهنجار از پنل داخلی یا خارجی، نشتی آب و گاز و روشن نشدن و مواردی از این دست مواجه شدید باید در اولین فرصت با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید. همکاران ما تخصصی ترین خدمات تعمیرات تعمیراتی را در قالب خدمات پس از فروش اسپلیت سامسونگ Good-12000 C به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

مشخصات اسپلیت سامسونگ Good-12000 C

یکی از مهم ترین ویژگی های اسپلیت سامسونگ Good-12000 C ، طراحی زیبا و شکیل آن است. پنل داخلی طراحی زیبایی دارد و زیبایی اتاق شما را چند برابر می کند. این دستگاه قدرت پرتاب باد در متراژ طولانی را دارد و فضای مورد نظر شما را به خوبی پوشش می دهد. این مدل دارای تایمر 24 ساعته است که امکان زمان بندی فعالیت دستگاه را ایجاد می‌کند.

صدای تولیدشده‌ی پنل داخلی در سرعت‌های مختلف متفاوت است اما هیچ یک آزاردهنده نیستند. البته صدای یونیت بیرونی کمی بیشتر است اما باز هم  موجب آزار شما نخواهد شود. اصلی مزیت اسپلیت سامسونگ Good-12000 C ، طراحی سه وجهی آن است. این ویژگی مکش و دهش هوا هم بهتر کرده و راندمان کاری دستگاه را نیز افزایش داده است. سیستم سرمایش سریع و سیستم فعالیت برای خواب راحت یا Good Sleep نیز از جمله دیگر قابلیت های این مدل به شمار می روند.

نمایندگی تعمیرات اسپلیت

فشار و حجم کاری که اسپلیت ها تحمل می کنند در کنار عوامل محیطی همچون آلودگی و … ، آنها را مستعد آسیب پذیری هایی کرده که نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دارند. اگر با هرگونه ایراد یا نقص در روند کاری اسپلیت تان مواجه شدید، باید در اولین فرصت با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید. اگرچه هریک از این معایب تاثیرات بسیاری بر کارکرد کلی دستگاه و عمر کاری آن می گذارند، اما با عیب یابی و تشخیص درست، می توان کلیه مشکلات را برطرف کرده و از تشدید آنها ممانعت به عمل آورد. نمایندگی تعمیرات اسپلیت برای ترمیم مدل های مختلف این دستگاه از برندهای مختلف، در خدمت شما عزیزان است.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر