نصب اسپلیت سامسونگ

نصب اسپلیت به نوعی مهم ترین کاری است که پس از خرید این دستگاه باید انجام شود. اسپلیت ها دارای دو پنل هستند که یکی بیرون از خانه و دیگری در فضای داخلی نصب می شود. از طرفی این دستگاه نیاز به لوله کشی دارد و اتصالات آن باید با رعایت نکاتی نصب و جاگیر شوند. چنانچه مراحل نصب اشتباه انجام شود، احتمال خرابی دستگاه یا مختل شدن عملکرد آن بسیار بالا خواهد بود. در مطلب امروز راجع به نصب اسپلیت سامسونگ و نکات مرتبط با آن با شما صحبت خواهیم کرد. نکات ارائه شده به شما کمک می کنند که با مراحل نصب اسپلیت آشنا شده و این کار را راحت‌تر انجام دهید.

بهتر است برای کسب اطمینان از نصب درست دستگاه، انجام این کار را به تکنسین‌های مجرب و دوره‌دیده محول کنید. در غیر این صورت درگیر تبعات نصب اشتباه و حتی خرابی اسپیلت‌تان خواهید شد. نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران جزء معتبر ترین مراکزی است که خدمات مربوط به نصب اسپلیت Samsung و سایر برندها را به متقاضیان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

مراحل نصب اسپلیت سامسونگ

1- نصب پنل داخلی

اولین مرحله برای نصب کردن اسپلیت، نصب پنل داخلی است. پنل داخلی وزن بالایی دارد و جایگاه آن باید کاملا محکم و ایمن باشد. در غیر این صورت پنل زمین افتاده و ممکن است به طور کلی از رده خارج شود. برای این منظور باید پایه های دستگاه را روی دیوار نصب کنید. پایه ها باید به گونه ای نصب شوند که کاملا محکم بوده و تحمل وزن بالای دستگاه را داشته باشند.

استفاده از تراز، فرایند ایمن سازی را راحت تر خواهد کرد. پس از نصب پایه ها، لوله ها نیز به پنل متصل می شوند تا عملیات تخلیه آب راحت تر انجام شود. فاصله لوله‌ها با دیوار و نیز شیب آنها باید به درستی رعایت شود تا گردش آب به درستی انجام شود. نکته دیگر در ارتباط با این مرحله از نصب پنل سامسونگ آن است که پنل داخلی آن حتما باید دور از منابع گرمایشی همچون بخاری و پکیج و … نصب شود.

2- بررسی اتصالات الکتریکی

پس از ایمن سازی محل نصب پنل داخلی و نصب این بخش، باید اتصالات اسپلیت را مورد بررسی قرار دهید. شما باید کاملا مطمئن شوید که کابل های برق به پایانه های پیچ وصل هستند و هیچ ایراد یا نقصی در آنها وجود ندارد.

همچنین باید کابل های مورد استفاده، با نمودار برق دستگاه تطابق کامل داشته باشند. در غیر این صورت، ممکن است انتقال جریان برق به درستی انجام نشده و مشکلاتی برای بردها یا سایر بخش ها ایجاد گردد.

3- وصل کردن لوله ها

پس از بررسی اتصالات، نوبت به وصل کردن لوله ها دارد. این مرحله نصب اسپلیت سامسونگ اهمیت بالایی دارد و باید با دقت انجام شود. بهتر است لوله ‌کشی از واحد داخلی به سمت سوراخ حفر شده در دیوار انجام گردد. توجه کنید هیچ گونه خمیدگی در لوله ها وجود نداشته باشد تا اسپلیت عملکرد بهتری را ارائه دهد.

4- نصب پنل بیرونی

آخرین مرحله نصب اسپلیت سامسونگ نیز مربوط به نصب و راه اندازی پنل بیرونی است. جایی که پنل بیرونی در آن نصب می شود باید به دور از تابش مستقیم نور آفتاب باشد و هوای کافی در آن جریان داشته باشد. وجود گرد و خاک زیاد هم می تواند به پنل و قطعات آن آسیب برساند. همچنین باید پایه های کندانسور یا پنل بیرونی کاملا محکم باشند تا ایرادی در کار این قطعه به وجود نیاید.

هزینه نصب اسپلیت سامسونگ چقدر است؟

 هزینه نصب اسپلیت سامسونگ یکی از پرتکرارترین سوالات طرح شده از سوی مشتریان این دستگاه بوده است. این کار در حالت عادی هزینه چندان بالایی ندارد. پس از این که کارشناس نمایندگی تعمیرات اسپلیت به آدرس شما اعزام شد، امکانات و محدودیت‌های موجود را بررسی می کند. سپس هزینه نصب را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می‌کند.

میزان کار و متریال مورد نیاز در تعیین هزینه نصب تاثیرگذار هستند و مبلغ اعلام شده ممکن است تغییر کند. به هر ترتیب با پرداخت هزینه نصب اسپلیت، شما به صورت بالقوه هزینه تعمیرات دستگاه را از لیست مخارج خود حذف خواهید کرد. چون مراحل نصب درست انجام می‌شود و کولر گازی اسپلیت شما به درستی کار خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات اسپلیت با ضمانت نامه معتبر

نمایندگی تعمیرات اسپلیت، فضایی تخصصی است که تکنسین‌های ماهر تعمیرات کولرگازی و اسپلیت در آن مشغول به کار هستند. تعمیر کولرهای دو تکه در این مرکز با استفاده از ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته انجام می شود. تعمیرکاران فعال در این مرکز، شناخت کاملی نسبت به قطعات اسپلیت و نحوه عملکرد آنها داشته و می‌توانند مشکلات این دستگاه را به راحتی برطرف نمایند. لازم به ذکر است که در جهت تأمین رفاه کاربران محترم، امکان تعمیر و سرویس اسپلیت در محل نیز در نمایندگی تعمیرات اسپیلت فراهم شده است. به این ترتیب شما عزیزان برای سرویس، تعمیر و شارژ اسپلیت خود از هر برندی، با تحمل کمترین زحمات، با کیفیت ترین سرویس ها را دریافت خواهید نمود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر