اسکن گرفتن با دستگاه کپی

اسکن گرفتن با دستگاه کپی یکی از کارهایی است که می توان با دستگاه کپی انجام داد. اگر دقیقا نمی دانید که برای اجرای عملیات اسکن چه کاری باید انجام دهید یا اینکه از کجا باید شروع کنید، پیشنهاد می دهیم که این مقاله را انتها بخوانید. قابلیت اسکن یکی از قابلیت هایی است که در تمام دستگاه های کپی فراهم است. اسکن گرفتن برای امور مختلفی کاربرد دارد.

هر چند فرایند اسکن گرفتن با دستگاه کپی فرایندی ساده و آسان است، اما هستند بسیاری از افرادی که با این موضوع مشکل دارند و نمی توانند از این قابلیت دستگاه کپی استفاده کنند. اسکن گرفتن با دستگاه کپی در عین حالی که بسیار ساده و آسان است، به یک آموزش کوچک و جزئی نیاز دارد. درست است که در این مقاله در این باره به طور کلی توضیحاتی ارائه می دهیم، اما توصیه می کنیم که حتما دفترچه راهنمای دستگاه خود را نیز مطالعه کنید. در نمایندگی دستگاه کپی ، تعمیرات دستگاه کپی و پرینتر و اسکنر در تمام برندها توسط تعمیرکاران مجرب با استفاده از تجهیزات ویژه انجام می شود.

اسکن گرفتن با دستگاه کپی

روش اسکن گرفتن با دستگاه کپی

برای اسکن گرفتن با دستگاه کپی ابتدا باید دستگاه کپی خود را به کامپیوتر وصل کنید. سپس درایور مربوط به آن را نصب کنید. توجه کنید که حتما درایور و نرم افزار مخصوص اسکن را به درستی نصب کنید. سپس لازم است نرم افزار اسکن مربوطه را از منوی start، اجرا کنید. پس از اجرای نرم افزار، با صفحه کاربری نرم افزار روبه رو می شوید. در این قسمت باید بر روی گزینه new scan کلیک کنید. بعد از کلیک کردن می توانید دستگاه کپی خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کردن دستگاه روی گزینه preview کلیک کنید. با این کلیک کار دستگاه شروع می شود. سپس یک نقطه در مرکز صفحه نمایشگر شما پیدا می شود.

برای تعمیر دستگاه کپی رنگی خود کلیک کنید

شما می توانید با درگ کردن قسمتی که می خواهید از آن اسکن تهیه کنید،  اقدام به اسکن نمایید. در این مرحله از مسیر اسکن گرفتن با دستگاه کپی باید تنظیمات اسکن را اجرا کنید. تنظیمات درست و دقیق و دلخواه اسکن را وارد کنید. در منوی تنظیمات می توانید تنظیماتی مانند رنگی بودن یا روشنایی تصاویر اسکن گرفته شده را تعیین کنید. بعد از اعمال تنظیمات، دستگاه آماده اسکن است. بعد از اسکن فایل شما بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. برای ذخیره سازی تنها کافیست فایل را در یکی از درایورهای کامپیوتر خود ذخیره کنید. بهتر است این ذخیره سازی را در درایو c انجام ندهید.

نکات مهم برای اسکن گرفتن با دستگاه کپی

  • برای اسکن گرفتن با دستگاه کپی مدارک را در وسط صفحه اسکنر قرار دهید.
  • به هیچ وجه از صفحات مرطوب استفاده نکنید، زیرا کیفیت و وضوع تصویر دچار اختلال شود.
  • از ویندوزهای بالا استفاده کنید، زیرا ویندوزهای پایین در اسکن گرفتن با دستگاه های جدید دچار مشکل می شوند.
  • کارهای اسکن و کپی را جداگانه انجام دهید، زیرا اسکن گرفتن همزمان با کپی به دستگاه فشار وارد می کند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی مرکزی جامع و اختصاصی است که در زمینه تعمیر و ترمیم انواع دستگاه کپی خدمات ارائه می دهد. نمایندگی دستگاه کپی صفر تا صد خدمات مربوط به انواع دستگاه کپی را همراه با ضمانت نامه های معتبر ارائه می دهد. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع دستگاه های کپی توسط این نمایندگی شناسایی و برطرف می شود.

در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در کنار خدمات عیب یابی، ترمیم و تعمیر، سرویس های دوره ای نیز به کاربران ارائه می شود و همچنین بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد. یادآوری می کنیم که سرویس تعویض قطعه در این نمایندگی به کمک آرشیوی مجهز از قطعات جانبی اصل و اورجینال انجام می شود.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر