تعمیر دستگاه کپی رنگی

کپی های رنگی همواره برای چاپ اسناد مهم کاربرد دارند. این سیستم ها در انواع مختلفی با قابلیت های متعدد روانه ی بازار می شوند. برندهای تولید کننده معمولا ساختار منحصر به فردی را برای هر چاپگر رنگی عرضه می کنند. بنابراین نحوه ی تعمیر دستگاه کپی رنگی موضوع بسیار مهمی است که باید متناسب با خصوصیات ساختاری آن شکل گیرد.

در این راستا نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که تعمیر دستگاه فتوکپی رنگی از هر نوعی که باشد در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر انجام شود. در ادامه به معرفی ابعاد خدمت رسانی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در جهت ترمیم و بازیابی کارایی ماشین های فتوکپی رنگی می پردازیم.

تعمیر دستگاه کپی رنگی

تعمیر دستگاه کپی رنگی به همراه گارانتی

گارانتی یکی از اصلی ترین امتیازات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی است. مهم نیست که چاپگر ساخت چه سالی و یا چه برندی است. تمامی ایرادات و مشکلات احتمالی دستگاه های کپی رنگی موجود در بازار به همراه گارانتی تعمیر می شوند. در حین اعمال مراحل ترمیم اگر تعویض قطعه ی خاصی ضرورت یابد؛ به طور حتم از نمونه ی اورجینال مشابه استفاده می شود تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و تعمیر دستگاه کپی رنگی را به نمایندگی تعمیرات کپی بسپارید.

  • گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی رنگی

رایج ترین مشکلی که چاپگرهای متفاوت با آن رو به رو می شوند، گیر کردن کاغذ است. این معضل دو دلیل اصلی دارد:

  • استفاده از کاغذ غیر استاندارد
  • خرابی کاغذکش

اگر از کاغذهای بیش از حد سبک، زبر، شیاردار و یا مقوایی و ضخیم استفاده کنید، پیدایش مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی امری طبیعی است. رطوبت نیز عاملی برای کاهش کیفیت کاغذهای مصرفی و ظهور مشکل گیر کردن آن ها در چاپگر است. از طرفی خرابی کاغذکش هم در گیر کردن کاغذ دخیل است. فراموش نکنید که کاغذکش اولین بخشی از دستگاه فتوکپی است که در اثر استهلاک کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین استفاده ی بی رویه از ماشین فتوکپی را کنسل کنید و به ظرفیت دستگاه دقت داشته باشید. خاطرنشان می نماییم که تعمیر دستگاه کپی رنگی برای رفع ایرادات کاغذکش در نمایندگی تعمیرات کپی طبق پارامترهای اصولی و استاندارد انجام می شود.

  • چاپ کمرنگ در ماشین فتوکپی رنگی

چاپ کمرنگ دستگاه فتوکپی نشانه ای برای به اتمام رسیدن تونر در کارتریج دستگاه است. برای شارژ کارتریج از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی استفاده کنید. تونر و یا جوهر هر دستگاه کپی رنگی ممکن است با سایر چاپگرها تفاوت های داشته باشد. به یاد داشته باشید که استفاده از تونر نامرغوب نه تنها کیفیت پروسه ی چاپ اسناد را کاهش می دهد، بلکه باعث خرابی بسیاری از قطعات داخلی چاپگر شده و تعمیر دستگاه کپی رنگی مورد استفاده ی شما را الزامی می کند.

  • چاپ خطوط زائد در ماشین فتوکپی رنگی

اگر مرتبا در برگه های چاپ شده شاهد خطوط عمودی و افقی زائد هستید، زمان تعمیر دستگاه کپی رنگی فرا رسیده است. این دسته از مشکلات رایج چاپگرها معمولا ریشه در خرابی درام دستگاه کپی دارد. درام قطعه ای است که فرآیند انتقال تونر به کاغذ را انجام می دهد. یک اختلال کوچک در ساختار سازنده ی درام مساوی است با افت کیفیت چاپ اسناد مورد نظر کاربر. کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه، درام را تعمیر یا تعویض کرده و سطح کیفی چاپ دستگاه فتوکپی را بازگردانی می کنند.

هزینه ی تعمیر دستگاه فتوکپی رنگی

هزینه ی تعمیر دستگاه کپی رنگی بسته به نوع مشکل، تعداد قابلیت های سیستم، برند سازنده ی دستگاه و البته شدت خرابی آن متغیر می باشد. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می دهد. با استفاده از سرویس های تعمیر در محل این مجموعه استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی چاپگرهای معیوب دور از تصور نیست.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر