راه اندازی سیپ فون

راه اندازی سیپ فون توسط متخصصان شبکه در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. sip phone سرویسی از نوع دیجیتال است که امکان برقراری تماس تلفنی را از طریق اینترنت فراهم می کند. سیپ فون خطوطی هستند که توسط مخابرات به مشترکین ارائه شده و از طریق فیبر نوری و یک مودم راه اندازی می شود. این سرویس که بیشتر برای برج ها و مراکز تجاری بزرگ مناسب می باشد، امکان استفاده از تکنولوژی VOIP را برای برقراری تماس بر بستر IP بجای شبکه های قدیمی PSTN فراهم می کند.

نکته قابل توجه در این سرویس این است که همه کاربران اینترنت می توانند بدون هزینه اضافی و نصب تجهیزات سخت افزاری متعدد، به هر تعدادی که نیاز دارند تلفن ثابت داشته باشند و تماس تلفنی برقرار کنند. اگر از دسته کاربرانی هستید که قصد راه اندازی Sip Phone را داشته و می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به این سرویس کسب کنید در ادامه با مرکز سخت افزار ایران همراه باشید و این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. شایان ذکر است که، مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز تخصصی ارائه دهنده ی سرویس های مرتبط با راه اندازی مراکز تماس و تلفن های تحت شبکه می باشد. از این رو چنانچه با سوأل یا مسئله ای در این زمینه مواجه هستید می توانید با این مرکز تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان درمیان بگذارید.

چگونگی راه اندازی سیپ فون

برای راه اندازی سیپ فون ابتدا باید درخواست خود را برای خرید این سرویس به مخابرات ارائه دهید. پس از تأیید درخواست و ارائه سرویس به شما، مرحله راه اندازی آن آغاز می گردد و راه اندازی خط SIP PHONE از طریق فیبر نوری و یک مودم Huawei Fiber Modem Hg8245 انجام می شود. در این سرویس نیز باید یک نام کاربری و پسورد برای کاربر تعریف شده تا از آن طریق بتواند نسبت به مدیریت سیپ فون اقدام کند.

نه تنها در سیپ فون بلکه در تمامی سرویس هایی که بر روی VoIP پیاده می شوند، به یک یوزر نیاز می باشد. این یوزر توسط مخابرات به فرد متقاضی داده می شود و در تمامی مراحل راه اندازی سیپ فون، از این یوزر استفاده می شود. کارشناسان فنی مرکز سخت افزار ایران با استفاده از کابل فیبر نوری، مودم و با وارد شدن به آدرس IP مورد نظر، راه اندازی سیپ فون را انجام می دهند. البته روش های متفاوتی برای راه اندازی sip phone وجود دارد که می توان به روش استفاده از تلفنIP ، روش مبدل VOIP و استفاده از مرکز تلفن IP یا سرور ویپ اشاره کرد. هرکدام از این روش ها برای راه اندازی sip phone در مکان های مختلفی به کار می روند.

مزایای راه اندازی سیپ فون

همانطور که گفتیم سیپ فون بر روی بستر شبکه فعالیت می کند. از این رو به روز بودن این سرویس یکی از مزیت های اصلی آن به شمار می رود. سیپ فون برای کسانی که در مناطق تحت پوشش خطوط مخابرات قرار ندارند ظرفیت های قابل توجهی ایجاد می کند. از طریق این سرویس می توان همزمان چند خط تلفن را روی یک مودم وصل کرده و از آن هم برای اینترنت و هم تماس تلفنی استفاده کرد.

از مزایای دیگری که می توان برای راه اندازی سیپ فون به آن اشاره کرد قابلیت نصب client مورد نیاز برای استفاده از این سرویس بر روی تلفن همراه و برقراری مکالمات با WI-FI است. از این طریق، کاربر می تواند بدون محدودیت مکانی به برقراری تماس بپردازد. شماره گیری مختصر، مسدود کردن تماس های ورودی، محدود کردن تماس های خروجی و هشدار زمانی در این سرویس را می توان از دیگر مزیت های آن به شمار آورد.

هزینه راه اندازی sip phone

هزینه راه اندازی سیپ فون بسته به نوع نیاز و روشی که به کار می رود متفاوت است. بنابراین تعیین هزینه تنها پس از بررسی درخواست شما امکان پذیر می باشد. با این حال به شما اطمینان خاطر می دهیم که راه اندازی sip phone توسط این مرکز با مناسب ترین هزینه انجام خواهد شد و هیچ هزینه اضافی بر شما تحمیل نخواهد شد.

مرکز سخت افزار ایران از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده سرویس های تحت شبکه و تجهیزات مرتبط با آن است. کارشناسان مستقر در این مرکز ضمن تجربه و تخصص بالا در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی سرویس هایی مانند سیپ فون و سیپ ترانک، از آموزش های مورد نیاز در این زمینه نیز برخوردار گشته اند. از این رو می توانید با اطمینان خاطر، کار راه اندازی سرویس مورد نظر را به آنان بسپارید. ارائه مشاوره رایگان یکی از خدمات این مجموعه می باشد بنابراین اگر با سیپ فون و سرویس های مرتبط با آن آشنایی ندارید می توانید با کارشناسان شبکه در این مجموعه تماس بگیرد و تمامی اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر