راه اندازی تل سی

پیش از پرداختن به مزایای تل سی و هزینه‌ی راه‌اندازی این بخش بد نیست نگاهی به ویژگی‌های تل سی و مشخصات آن داشته باشیم. راه اندازی تل سی که به وسیله متخصصان شبکه انجام می شود شرایط لازم را برای برقراری تماس تلفنی از طریق اینترنت فراهم می کند. خطوط TEL30 که توسط مخابرات به افراد داده می شود تفاوتی با خطوط سیپ ترانک ندارد و با استفاده از خطوط 8 رقمی به متقاضی ارائه می گردد.

قبلاً این سرویس تنها به افراد حقوقی داده می شد اما اخیرا افراد حقیقی نیز می توانند تل سی را از مخابرات و شرکت های ارائه‌دهنده دریافت کنند. این سرویس شباهت زیادی به سرویس روتاری دارد و شماره های آن به صورت هشت رقمی یا 5 رقمی بوده و با پیش شماره همان منطقه مخابراتی است. تل 30 به طور ساده یک پروتکل جهت برقراری مکالمه بر روی بستر شبکه است.

این سرویس مهم ترین پروتکل برای انتقال صدا بر روی بستر شبکه بوده که وظیفه برقراری بیش از یک مکالمه تلفنی و مدیریت آن را بر عهده دارد. برای راه اندازی این سرویس می توانید ابتدا خطوط تل سی را از مخابرات یا شرکت های ارائه دهنده خریداری کنید و سپس با توجه به نوع کاربری خود آن را با نرم افزارهای مختلف یکپارچه کنید.

مزایای راه اندازی تل سی

راه اندازی TEL30 مزایای قابل توجهی برای کاربران دارد. با استفاده از تل سی می توان تا ۳۰، ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ تماس به طور همزمان داشته باشید. جالب است بدانید که می توانید تل سی را به صورت خطوط پنج رقمی نیز دریافت کرده و راه اندازی کنید. این موضوع برای کسانی که صاحب کسب و کار ویژه ای هستند، مزیت های قابل توجهی دارد. از دیگر مزایای راه اندازی تل سی می توان به امکان برقراری تعداد زیادی تماس (حداقل 30 تماس) بدون اشغالی، عدم وجود محدودیت جغرافیایی، جایگزین مناسب برای سرویس پی در پی و مواردی از این دست اشاره کرد.

هزینه راه اندازی تل سی

هزینه راه اندازی سرویس TELL30 یکی از مهمترین موضوعاتی است که افراد قبل از راه اندازی سرویس، می خواهند از آن مطلع شوند. هزینه راه اندازی تل سی وابسته به سه آیتم است: هزینه یک خط تلفن، هزینه های لینک E1 برای هر ۳۰ کانال و هزینه نگهداری. از این نظر در ابتدا شما برای خرید تل سی هزینه ای مشخص به مخابرات پرداخت می نمایید. سپس هزینه ای نیز جهت راه اندازی این سرویس نیاز دارید که پس از بررسی کارشناسان از مکان شما و تجهیزات مورد نیاز، تعیین می گردد. علاوه براین دو مورد، جهت پشتیبانی و نگهداری سرویس نیز باید ماهیانه مبلغ مشخصی را پرداخت نمایید.

پس از اینکه تمامی مراحل خرید تل سی را از مخابرات یا شرکت های ارائه دهنده انجام دادید، کارشناسان شبکه مرکز سخت افزار ایران وارد عمل شده و راه اندازی این سرویس را انجام می‌دهند. کارشناسان شبکه پس از بررسی مواردی چون موقعیت مورد نظر، امکانات، تجهیزات و سخت افزار مورد نیاز، کار راه اندازی تل سی را برای شما انجام داده و پس از آن نیز در چارچوب خدمات پشتیبانی در کنار شما خواهند بود.

کارشناسان شبکه در این مرکز از تجربه بالایی در زمینه راه اندازی تکنولوژی های ارتباطی برخوردار هستند و باکیفیت ترین خدمات را به هموطنان عزیز ارائه می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر