آموزش سرویس اسپلیت

سرویس اسپلیت اقدامی کاربردی است که باید هر چند وقت یک بار در راستای بهبود عملکرد این دستگاه انجام شود. اسپلیت ها به سبب ساختار ویژه ای که دارند و نیز نوع و حجم عملکردشان مرتبا در معرض خرابی و معیوب شدن قرار دارند. همین مساله موجب شده که این دستگاه هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس کلی داشته باشد. در طول فرایند سرویس، تکنسین بخش های مختلف اسپلیت را مورد بررسی قرار می دهد. سپس قطعاتی که ایرادی دارند ترمیم شده و یا در صورت نیاز تعویض می گردند.

همچنین فیلترها و بخش های آلوده تمیز می شوند تا با کیفیت بهتری کار کنند. ما در ادامه فیلم آموزش سرویس اسپلیت را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در این فیلم مراحل سرویس اسپیلت را مشاهده کرده و با جزئیات آن آشنا خواهید شد. البته توصیه می کنیم اگر پیش تر تجربه باز کردن کولرگازی و اسپلیت را نداشته اید، خودتان فرایند سرویس را انجام ندهید. اگر مراحل سرویس اشتباه انجام شود، احتمال خرابی قطعات دستگاه و از کار افتادن آنها بسیار بالا خواهد بود.

فیلم آموزش سرویس اسپلیت

کلیپ آموزشی سرویس اسپلیت حاوی مراحل اجرای این فرایند است. تکنسین در این ویدئو اسپلیت را باز می کند و قطعات آلوده آن را شستشو می دهد. سپس اگر قطعات آسیبی دیده باشند، بخش های معیوب تعمیر شده و یا با قطعات جدید جایگزین می گردند. در واقع با دیدن این فیلم، اطلاعات کاملی پیرامون نحوه باز کردن اسپلیت و بخش های مختلف آن به دست خواهید آورد.

به عنوان مثال شما در این فیلم می بینید که چطور فیلترهای اسپلیت را باز کرده تمیز کنید. نکته ای که وجود دارد این است که تنها تماشای ویدئوی آموزش سرویس اسپلیت برای انجام دادن این کار کافی نیست. بهتر است برای سرویس کولرگازی اسپلیت خود از یک سرویس کار ماهر کمک بگیرید. سرویس کار به دلیل شناخت کامل دستگاه و قطعات مختلف آن می تواند مراحل سرویس را به درست ترین شکل انجام دهد.

JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjI2OTYwMjA0NDg1NiUyMiUzRSUzQ3NjcmlwdCUyMHR5cGUlM0QlMjJ0ZXh0JTJGSmF2YVNjcmlwdCUyMiUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGd3d3LmFwYXJhdC5jb20lMkZlbWJlZCUyRkJJS25HJTNGZGF0YSU1QnJuZGRpdiU1RCUzRDY5NjAyMDQ0ODU2JTI2ZGF0YSU1QnJlc3BvbnNpdmUlNUQlM0R5ZXMlMjIlM0UlM0MlMkZzY3JpcHQlM0UlM0MlMkZkaXYlM0U=

مراحل سرویس اسپلیت

1-قطع کردن جریان برق دستگاه

2-باز کردن قاب جلویی پنل

3-بیرون آوردن فیلترهای دوگانه

4-شستن و تمیز کردن فیلترها و سرویس پنل

5-تمیز کردن سنسور اسپلیت

6-شستشو و پاکسازی کامل کویل های داخلی اسپلیت

7-بستن پنل دستگاه

چه موقع اقدام به سرویس اسپلیت کنیم؟

به طور کلی نمی توان زمان مشخصی برای سرویس اسپلیت یا کولرگازی در نظر گرفت. بهتر است که این کار به صورت منظم و در فواصل زمانی چند ماهه انجام شود تا دستگاه به شکل بهتری کار کند. همچنین وقتی پس از شروع فصول گرم سال، قصد راه اندازی مجدد دستگاه را دارید، بهتر است پیش از راه اندازی و نصب اسپلیت برای سرویس آن اقدام نمایید. در این شرایط دستگاه چند ماهی خاموش بوده و به همین دلیل هم ممکن است قطعات مختلف آن به درستی کار نکنند.

در چنین وضعیتی کمک می کند که قطعات مختلف این دستگاه بررسی شده و ایرادات احتمالی آنها برطرف گردد. فیلترها هم پس از مدتی و بر اثر گرد و خاک و چربی و … مسدود می شوند. بنابراین نیاز به سرویس اسپلیت است تا فیلترها تمیز و یا در صورت نیاز تعویض شوند. به طور کلی بهترین کار این است که هر چند ماه یک بار اسپلیت را سرویس کرده و به این ترتیب عملکرد آن را بهبود بخشید.

مرکز تعمیرات اسپلیت

تعمیر کولر گازی و اسپلیت از هر نوع و برندی، یک فرایند پیوسته و مشخص از اقداماتی است که با هدف برطرف شدن مشکلات دستگاه انجام می شوند. اگر شاهد بروز مشکلاتی مثل گرم شدن باد دستگاه، کاهش سرما، کار نکردن ریموت کنترل اسپلیت ، خنک نکردن محیط، صداهای ناهنجار از پنل داخلی یا خارجی، نشتی آب و گاز و روشن نشدن و مواردی از این دست در اسپلیت خود بودید، باید در اولین فرصت با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات اسپلیت به عنوان یک مجموعه تخصصی و با تمام توان تجهیزاتی و حرفه ای در خدمت شماست.

تعمیرکاران حاضر در این مرکز، تکنسین های دوره دیده ای هستند که سالها در حوزه تعمیر دستگاه های تهویه تجربه دارند. آنها با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها، انواع مشکلات کولر شما را برطرف می کنند. نمایندگی تعمیر اسپلیت تمامی خدماتش را با ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران همراه می کند تا خیال کاربران از صحت تعمیرات راحت باشد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر