مرکز تماس ویپ

راه اندازی مرکز تماس ویپ که امکان برقراری تماس های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می کند از خدمات مرکز سخت افزار ایران می باشد. درصورتی که قصد راه اندازی این مرکز را داشته و می خواهید درخواست خود را برای راه اندازی این سیستم ثبت کنید بهتر است ابتدا با ماهیت و نوع کارکرد این سیستم آشنا شوید. در گذشته نه چندان دور، راه اندازی کال سنتر نیازمند تجهیزات متعددی از جمله کابل، دستگاه سانترال و دستگاه تلفن‌های جداگانه بود.

امروزه با گسترش تکنولوژی VoIP بسیاری از تجهیزات سخت افزاری حذف شده و امکان راه اندازی مرکز تماس، راحت تر و کم هزینه تر شده است. VoIP تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می‌کند. آنچه که سبب شکل‌گیری این فناوری شده  اینترنت در سال های اخیر می باشد. از آنجا که این مرکز تماس از طریق شبکه پیاده‌سازی می‌شود از این رو هزینه به مراتب کمتری از سیستم‌های قدیمی دارد؛ در عین حال امکانات بیشتری را نیز برای کاربران فراهم کرده است. شما از طریق مرکز تماس ویپ می توانید مکالمات خود را بهتر مدیریت کنید و حتی بین دفاتر مختلف سازمان خود ارتباط تلفنی با کمترین هزینه برقرار کنید.

راه اندازی مرکز تماس ویپ

برای راه اندازی مرکز تماس ویپ بر خلاف خطوط سنتی که از تجهیزات سخت افزاری استفاده می شد در این سیستم از فن آوری دیجیتال استفاده می شود و نیازمند یک اتصال BROADBAND است. تلفن تحت شبکه یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می‌شوند. پیش شرط استفاده از ویپ پرداخت هزینه‌ی ISP برای برقراری ارتباطات تلفنی فارغ از محدودیت مکان است.

با اینکه مرکز تماس ویپ سیستمی کم هزینه‌تر نسبت به سیستم های قدیمی است اما راه اندازی این سیستم و تجهیزات آن، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه و ابزار دقیق و به روز می‌باشد که از عهده بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات ویپ بر نمی‌آید. مرکز سخت افزار ایران پس از چندین سال تجربه در زمینه سیستم های تحت شبکه و در اختیار داشتن تجهیزات مخصوص، به بهترین شکل مرکز تماس VoIP را برای شما راه اندازی می کند.

راه اندازی مرکز تماس تلفنی

مرکز تماس تلفنی به سیستمی گفته می شود که تماس های تلفنی یک مجموعه را توسط الگوریتم ها و ماژول های تعریف شده به سمت مقصدهای مختلف هدایت می کند. نسل جدید تجهیزات مرکز تماس تلفنی، سیستم های تلفنی VoIP است که نه از طریق خطوط سیمی بلکه از طریق شبکه داخلی و یا اینترنت راه اندازی می شوند. مرکز تماس تلفنی می تواند با اتصال به نرم افزارهای سازمانی نظیر CRM و یا سامانه های دیگر به پایگاه های داده متصل شده و اطلاعات را ذخیره و یا فراخوانی کنند. راه اندازی مرکز تماس تلفنی یا مرکز تماس ویپ برای اهداف متعددی مثل سیستم ارتباط با مشتریان، سیستم ارتباطات مردمی، سیستم تلفن گویا، ثبت درخواست، و یا سیستم نظر سنجی صورت می گیرد.

هزینه راه اندازی مرکز تماس ویپ

هزنه راه اندازی مرکز تماس VOIP یا مرکز تماس تلفنی، بسته به نوع دستگاه ها، گستردگی این بخش، تجهیزات و نوع پلتفرم ها متفاوت خواهد بود. بنابراین ابتدا باید نوع نیاز و انتظاری که از مرکز تماس دارید مشخص شود سپس هزینه راه اندازی آن تعیین گردد. برای اطلاع از هزینه بهتر است با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا پس از بررسی درخواست شما و نوع تجهیزاتی که برای این کار مورد نیاز است هزینه آن به اطلاع شما برسد. به طور کلی هزینه راه اندازی مرکز تماس ویپ بستگی به نوع درخواست کاربران دارد اما در مرکز سخت افزار ایران، راه اندازی مرکز تماس با مناسب ترین هزینه انجام می شود.

مشاوره رایگان مرکز تماس ویپ

مرکز سخت افزار ایران جهت ارائه خدمات بهینه و متناسب با نیازهای سازمان، به مشتریان عزیز مشاوره های رایگان ارائه می کند. مشاوره شامل ارائه بهترین راهکارها، فرآیندهای شخصی سازی ویپ، سفارشی سازی ویپ، یکپارچه سازی ویپ با سیستم های اداری و مواردی از این قبیل می شود که شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران از آنها بهره مند گردید.

مرکز سخت افزار ایران با اطمینان اعلام می کند تخصصی ترین خدمات را در حوزه راه اندازی مرکز تماس به مشتریان خود ارائه می کند. تجربه چندین ساله در این زمینه نشان داده کارشناسان این مجموعه قادرند مناسب ترین گزینه را متناسب با نیازهای کاربران ارائه کنند. تکنسین های این مرکز با آگاهی کامل از نیازهای روز سازمان ها و شرکت ها، تلاش دارند بهترین و کارآمدترین مرکز تماس را راه اندازی کرده تا مشتریان نهایت استفاده و بهره برداری را از آن ببرند. مرکز سخت افزار ایران همواره در کنار شما بوده و گام های بلندی جهت توسعه ارتباطات سازمان شما بر می دارد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر