مرکز تماس اقتصادی ویپ

مرکز تماس اقتصادی ویپ به سرویسی اشاره دارد که توسط مرکز سخت افزار ایران برای کاربرانی که می خواهند از خدمات ویپ با هزینه کمتری استفاده کنند ارائه شده است. همانطور که می دانید راه اندازی سیستم ویپ نیاز به تجهیزات و دستگاه های مختلفی دارد. کیس، روتر و تلفن سه مورد از این تجهیزات هستند که البته هزینه قابل توجهی نیز دارند. شاید هزینه بالای این تجهیزات در برخی مواقع کاربر را برای استفاده از ویپ پشیمان کند اما مرکز سخت افزار ایران توانسته تمامی امکانات VoIP را روی یک برد پیاده سازی کند و هزینه راه اندازی آن را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

البته در این تکنولوژی نیز نیاز به فراهم کردن برخی تجهیزات وجود دارد ولی این تجهیزات با هزینه بسیار کمتری تهیه می شود. تکنسین های فنی و تکنسین شبکه در مرکز سخت افزار ایران با همکاری یکدیگر اقدام به طراحی این سیستم کرده تا هموطنانی که نمی توانند برای خورداری از خدمات ویپ هزینه زیادی بدهند و در عین حال می خواهند با تکنولوژی VoIP موقعیت کسب و کار خود را بهبود ببخشند، از این سرویس استفاده کنند. اما سوالی که مطرح می شود این است که ، مرکز تماس اقتصادی ویپ برای چه مشاغلی مناسب است؟ مزایای مرکز تماس اقصادی چیست ؟

مرکز تماس اقتصادی ویپ برای چه مشاغلی مناسب است؟

به طور کلی مرکز تماس ویپ که امروزه جایگزین مرکز تلفن‌های قدیمی شده است با توجه به امکاناتی که دارد می‌تواند خدمات متنوعی را به کاربران ارائه ‌دهد. ضبط مکالمات، انتظار تماس گیرندگان و اتصال داخلی های موردنظر، از جمله امکانات مرکز تماس ویپ است. مرکز تماس ویپ می‌تواند ارتباط‌های داخلی را در بین چند دفتر از یک شرکت تحت شبکه انجام دهد. راه اندازی این سیستم در شرکت ها و سازمان های بزرگ اغلب با هزینه هایی همراه است که البته از نظر اقتصادی و با توجه به درآمد آنها، به صرفه می باشد. اما برخی از مشاغل وجود دارند که در آنها صرف هزینه زیاد برای بهره مندی از امکانات ویپ توجیه اقتصادی ندارد. در این شرایط مرکز تماس اقتصادی ویپ، امکانات VoIP را با هزینه کمتری در اختیار کاربران قرار می دهد.

طبیعتاً در مشاغلی مانند بنگاه های معاملات ملکی، تعمیرگاه های چند منظوره، آموزشگاه ها و مشاغلی از این دست، صرف کردن هزینه ای زیاد برای برخورداری از امکانات ویپ نه تنها توجیه اقتصادی ندارد بلکه خود کاربر نیز نمی تواند چنین هزینه هایی را پرداخت کند. مرکز سخت افزار ایران با طراحی مرکز تماس اقتصادی VoIP شرایطی را برای برخورداری این مشاغل از امکانات ویپ فراهم کرده است.

مزایای مرکز تماس اقتصادی ویپ

همانطور که گفتیم یکی از مزیت های قابل توجه مرکز تماس اقتصادی VoIP کاهش هزینه های کاربران است. برای راه اندازی مرکز تماس ویپ در حالت معمولی به تجهیزات سخت افزاری مانند سوییچ ها، تلفن و کیس نیاز می باشد. این دستگاه ها باید به صورت جداگانه خریداری شوند و برای هرکدام هزینه مشخصی درنظر گرفته شود. حال آنکه سیستم مرکز تماس اقتصادی ویپ با هزینه بسیار کمتری تمام این امکانات را برای کاربر فراهم می کند. امکان برقراری جلسات صوتی و تصویری با استفاده از این سرویس امکان پذیر است و کسانی که می خواهند از قابلیت کنفرانس صوتی و تصویری ویپ استفاده کنند، می توانند از این طریق نیز از آن بهره مند شوند. دریافت پیام صوتی، مزیت دیگر مرکز تماس اقتصادی ویپ است. با استفاده از این سرویس، زمانی که کاربر قادر به پاسخگویی نباشد، می‌توان برای او پیغام گذاشت.

مرکز سخت افزار ایران با شناخت تمامی نیازهای سازمان ها و همچنین کسب و کارهای کوچک، توانسته سیستم ها و برنامه های جدیدی در زمینه های مختلف ارائه دهد. با استفاده از این سرویس ها، تغییرات و تحولات قابل توجهی در عملکرد سازمان ها ایجاد شده و مدیران می توانند از خدمات متنوعی با مناسب ترین هزینه برخوردار شوند. مرکز سخت افزار ایران به صرفه ترین سرویس ها و سیستم های مدیریت تماس را به مشتریان خود تقدیم می کند. بنابراین اگر به دلیل هزینه های زیاد راه اندازی سیستم های مدیریت تماس، قادر به راه اندازی چنین سیستمی نیستید، کار را به متخصصان شبکه در مرکز سخت افزار ایران بسپارید. کارشناسان این مجموعه تلاش دارند به صرفه ترین سیستم ها را برای شما طراحی کنند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر