برنامه نویسی سیستم تلفنی VoIP

برنامه نویسی سیستم تلفنی VoIP توسط افراد متخصص و خبره مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. فرآیند برنامه نویسی سیستم های استریسک یا سیستم تلفنی ویپ به فرآیندی اطلاق می شود که یک فرد متخصص و مسلط به رابطه های گرافیکی و کاربری، رفتار سیستم تلفنی را برنامه ریزی می کند. در واقع برنامه نویسی سیستم تلفنی ویپ به فرآیند سفارشی سازی سیستم های تلفنی با برنامه های مختلف اشاره دارد. با توجه به نیاز سازمان و انتظارات از سیستم تلفنی، کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، برنامه مناسب را طراحی می کنند.

برای آنکه بتوان از قابلیت های مختلف سیستم تلفنی ویپ استفاده کرد باید دستورات جدیدی در قالب یک برنامه جدید برای آن تعریف شود. برای مثال در سیستم های تلفنی نوبت دهی و سیستم های تلفن بانک، برنامه های خاصی مورد نیاز است تا هنگام تماس مشتری به سازمان، ارتباط مورد نظر طبق برنامه، کنترل شده و به بخش مربوطه هدایت شود. برای آشنایی بیشتر با برنامه نویسی ویپ و برنامه های ارائه شده در این زمینه ادامه مطلب را مطالعه نمایید. در اینجا تمامی توضیحات مورد نیاز ارائه شده ، شما با توجه به آنها و نیاز خود می توانید از مرکز سخت افزار ایران خدمات مورد نیاز را درخواست دهید.

برنامه نویسی VoIP

محصولات بخش VoIP و اتوماسیون بدلیل تنوع نیازها و گوناگونی نرم‌افزارها، اغلب کاستی هایی در پوشش نیاز مشتری -بخصوص برای مصارف ویژه آنها- دارند. در برخی موارد، این کاستی ها از مشترکی به مشترک دیگر و از سیستمی به سیستم دیگر متفاوت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. برای حل این مشکل لازم است نیازمندی خاص مشتریان شناسایی و راهکاری بصورت مکمل در کنار سیستم جاری سازمان مربوطه مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از طریق برنامه نویسی ویپ اقدام به تولید ویژگی ‌های اضافه شونده به سیستم ویپ می شود.

کارشناسان مرکز سخت افزار ایران برای یکپارپچه سازی و سازگاری سیستم VoIP با نرم‌افزارهای اتوماسیون و نیازهای روز سازمان، برنامه نویسی ویپ را در زمینه تولید برنامه های مرتبط با ماژول‌های ارتباطی در دستورکار خود قرار داده اند. ماژول های ارتباطی امکان تسریع عمل‌کرد را در اتوماسیون های اداری، اتوماسیون مالی و مراکز تماس به عهده دارند.

برنامه نویسی سیستم تلفنی VoIP چه ضرورتی دارد؟

واقعیت آن است که سیستم ویپ به تنهایی نمی تواند جوابگوی تمامی نیازهای مختلف سازمان باشد. برخی از سیستم های ویپ دارای محدودیت هستند و نمی توانند امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار دهند. برای مثال زمانی که شما با یک شرکت تماس می گیرید، ابتدا یک فایل صوتی پخش شده سپس مسیرهای بعدی زیر آن طبقه بندی می شود.

این فرآیند به وسیله یک فرآیند به نام PVX که یک رابط گرافیکی است، انجام می شود. اما این پی وی ایکس، محدودیت هایی دارد و خیلی از شخصی سازی هایی که ممکن است یک سازمان به آن نیاز داشته باشد در این سیستم وجود ندارد. برای مثال ماژول های نظرسنجی مورد نیاز برای سازمان از عهده PVX برنمی آید. برای دسترسی به این امر باید به CORE سیستم تلفنی وصل شد و به صورت PURE روی خود پلتفرم سیستم تلفنی کد زد تا جز به جز سیستم را کنترل کنیم.

از این رو برنامه نویسی سیستم تلفنی ویپ کمک می کند تا امکانات بیشتری را روی سیستم تلفنی پیاده کنیم. با توجه به کارکرد و عملکرد سازمان، برای داشتن یک سیستم تلفنی حرفه ای نیاز به ارتباط آن با اتوماسیون و سامانه سازمان می باشد.

زبان ها و سیستم های مختلف برنامه نویسی سیستم تلفنی VoIP

ساختار کدنویسی سیستم های تلفنی شامل چندین زبان می شود. زبانی که سیستم های تلفنی Open Source با آن کار می کنند و بر روی سیستم های تلفنی ویپ پیاده می شود، سیستم Dial Plan است. در زیر مجموعه این سیستم زبان ها و اپلیکیشن های دیگری قرار دارد. این رفتارهای متداول سیستم را برنامه ریزی می کند.

زبان دوم در برنامه نویسی سیستم تلفنیVoIP ، PHP است. این برنامه سیستم امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. برنامه نویسی در این سیستم کاملاً باز است و کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود، سیستم تلفنی را برنامه نویسی کند.

AGI نوع دیگری از برنامه نویسی ویپ است که توسط آن رفتار یک سیستم تلفنی شکل می گیرد. از دیگر پلان های برنامه نویسی می توان به AMI اشاره کرد. با استفاده از این درگاه امکان برقراری ارتباط های مانیتورینگ فراهم می شود. این سیستم در بالاترین سطح برنامه نویسی سیستم تلفنی VoIP قرار دارد. توسط این برنامه می توان تعداد تماس های آنلاین یک صف را مشاهده کرد.

برنامه نویسان مرکز سخت افزار ایران از توانایی و دانش بالایی در زمینه برنامه نویسی سیستم های شبکه ای برخوردار هستند. همانطور که گفتیم برنامه نویسی سیستم تلفنی ویپ، نیازمند تخصص و آشنایی کامل برنامه نویس با برنامه های گرافیکی و رابط کاربری می باشد. خوشبختانه متخصصان این مجموعه از تجربه چندین ساله در رابطه با طراحی و برنامه نویسی سیستم های تحت شبکه برخوردار می باشند. چنانچه برای راه اندازی این سیستم نیاز به کمک برنامه نویسان مرکز سخت افزار ایران دارید، با شماره درج شده در صفحه ی تماس با ما ، تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان با کارشناسان برنامه نویسی سیستم تلفنی voip بهره مند شوید.

1/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر