آموزش تعمیرات لپ تاپ

همانطور که می دانید، لپ تاپ امروزه یکی از دستگاه های ضروری است که کاربران برای انجام کارهای مختلف به آن نیاز دارند. این دستگاه قطعات و اجزاء بی شماری دارد که هریک دارای ساختار و عملکرد ویژه ای هستند. این ویژگی موجب شده که تعمیرات لپ تاپ نیازمند مهارت بالایی باشد. تعمیرکاری که این دستگاه را بررسی و ترمیم می کند باید تمامی قطعات را به خوبی بشناسد و نحوه باز و بسته کردن هریک را به خوبی بلد باشد. همچنین تکنسین باید مهارت و دانش فنی کافی در زمینه نرم افزار داشته باشد.

در غیر این صورت احتمال آسیب دیدگی بیشتر لپ تاپ بسیار بالا خواهد بود. دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ که توسط مرکز سخت افزار ایران برگزار می شوند، مهارت لازم برای ترمیم انواع لپ تاپ و نوت بوک را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند. ما در ادامه مطلب نکاتی را پیرامون این دوره و نیز روند کلی تعمیر لپ تاپ به شما ارائه می دهیم. همچنین ضمن معرفی دوره های مقدماتی و پیشرفته آموزشی، شما را با سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ آشنا می کنیم.

دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ از مبتدی تا پیشرفته

نمایندگی مجاز لپ تاپ در راستای افزایش اطلاعات و مهارت کاربران محترم، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات انواع نوت بوک و لپ تاپ نموده است. این دوره ها در دو سطح عمومی و تخصصی اجرا می شوند و تمامی برندها را شامل می شوند. دوره های عمومی برای افرادی مناسب هستند که به دنبال کسب اطلاعاتی کلی راجع به ساختار لپ تاپ و روش های ترمیم آن هستند. معرفی قطعات، آشنایی با روش های نگهداری از دستگاه، آشنایی با بخشهای نرم افزاری و سیستم عامل، آشنایی با روش های ترمیم و مواردی از این دست، عمده سرفصل های دوره مقدماتی به شمار می روند.

تعمیرکارانی که قصد افزایش مهارت و ارتقا کیفیت کارشان را دارند نیز می توانند در دوره های تخصصی یا پیشرفته آموزش تعمیرات لپ تاپ شرکت کنند. در سطوح پیشرفته شما روشهای جدید و کاربردی تر تعمیرات را فرا گرفته و قادر به تعمیر بی نقص هریک از مدل های لپ تاپ، مک بوک و نوت بوک خواهید بود. برای شرکت در این دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها، با تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر لپ تاپ تماس بگیرید.

سرفصل های دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ

به عنوان بخشی از مهم ترین سرفصل های دوره آموزش تعمیر لپ تاپ، می توان به آشنایی با ساختار دستگاه، آشنایی با سیستم عامل و نحوه نصب و آپدیت آن، آموزش نصب درایور لپ تاپ، معرفی قطعات، تشریح نحوه نصب و تعویض قطعات، آموزش تعمیرات مادربرد، آشنایی با نحوه ترمیم یا تعویض CPU، آموزش تعمیر هارد، آموزش تعمیر و ارتقا هارد، آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ، نحوه باز و بسته کردن قاب، طریقه باز کردن لولا و تعویض آن، نحوه تعویض باتری، آموزش ریست فکتوری لپ تاپ، آموزش تعمیر و تعویض کیبورد، نحوه نصب آنتی ویروس و ویروس کشی سیستم، چگونگی بروز رسانی برنامه ها، نحوه صحیح تعویض نمایشگر و اقداماتی از این دست اشاره کرد.

5/5 (108 امتیاز)
دیدگاه خود را وارد کنید :