نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی

نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی، با امدادکار، در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌شود. اگر کولر شما دچار خرابی شده است و یا طی روزهای اخیر یک سیستم سرمایشی جدید خریداری کرده‌اید می‌توانید برای نصب کولر و یا تعمیر آن با ما تماس بگیرید.

حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که در روزهای گرم تابستان کار نکردن و خرابی کولر واقعا آزاردهنده باشد. در این فصل از سال به دلیل ترافیک بالا و خرابی مکرر ایرکاندیشن‌ها، معمولا اعزام سرویس‌کار توسط شرکت‌ها با تأخیر انجام می‌شود. خوشبختانه ما در امدادکار به دلیل همکاری با تعداد بسیاری از کارشناسان و متخصصان این حوزه، این امکان را داریم تا در اسرع وقت تکنسین نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی را به محل اعزام کنیم.

برای دریافت خدمات مرتبط با هر مدل کولر اعم از اسپیلت و سایر سیستم های سرمایشی کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت با امدادکار تماس بگیرید.

نصب سیستم های سرمایشی

نصب سیستم های سرمایشی

نصب سیستم های سرمایشی به دلایل زیادی ممکن است مورد نیاز واقع شود. ممکن است شما به یک خانه جدید نقل مکان کرده باشید یا کولر قبلی شما به هر دلیل خراب شده باشد و تعمیر آن امکان پذیر نباشد. در این شرایط کافی است با امدادکار تماس بگیرید و درخواست نصب سیستم های سرمایشی را ثبت نمایید. تکنسین های ماهر ما در محل حضور خواهند یافت و در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات مرتبط با هر یک از این سرویس‌ها را انجام خواهند داد.

کارشناسان نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی ما در امدادکار نصب های تهویه مطبوع را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. دستورالعمل های کیفیت که توسط کارشناسان امدادکار مورد توجه قرار می‌گیرند عبارتند از :

  • سایز درست کولر : کولر گازی و سیستم سرمایشی شما باید متناسب و سازگار با فضای شما باشد. ایراد سیستمی که خیلی بزرگ است این است که به طور مکرر روشن و خاموش می شود (چرخه کوتاه) و رطوبت زدایی نمی‌کند. اگر سیستم خیلی کوچک باشد نمی‌تواند کار تنظیم دما را به خوبی انجام دهد. این عدم سازگاری در نهایت باعث وارد آمدن فشار بی مورد به اجزای تهویه مطبوع می شود و طول عمر آنها را کوتاه می کند.
  • کانال کشی نامناسب : کانال کشی نامناسب راندمان سیستم خنک کننده را به شدت کاهش می دهد. اگر اتاقی در خانه شما وجود دارد که به دمای مناسب نمی رسد، احتمالا ایراد از کانال کشی سیستم باشد. کانال کشی درست نقش مهمی در افزایش راندمان سیستم و کارایی آن دارد. کارشناسان ما در امدادکار خبره‌ترین متخصصان در حوزه تعویض سیستم کانال، اصلاح کانال و بررسی جریان هوا هستند. کارشناسان ما، مجرای کولر شما را ارزیابی می کنند، نشتی ها را شناسایی و مجاری غیر مفید را با یک درزگیر مهر و موم می کنند. همکاران ما در امدادکار در صورت نیاز کانال‌های جدیدی را نصب و جایگزین کانال‌های قدیمی می‌کنند.
  • شارژ گاز کولر : شارژ نامناسب کولر راندمان سیستم تهویه مطبوع شما را 5 تا 20 درصد کاهش می دهد و می تواند باعث آسیب ثانویه و پرهزینه به قطعاتی مانند کمپرسور شود. کارشناسان نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی ما در امدادکار، تمامی کولرهای شما را بررسی کرده و شارژ آنها را انجام می‌دهند.
نشانه های خرابی سیستم سرمایشی

نشانه های خرابی سیستم سرمایشی

در این بخش برخی از نشانه‌هایی را ذکر خواهیم کرد که با مشاهده آنها متوجه می شوید زمان تعمیر سیستم سرمایشی شما فرا رسیده است.

  • کولر گازی باعث بالا رفتن غیرمنطقی هزینه برق و قبض برق شما شود (تفاوت قیمتی زیادی میان قبض قبلی و جدید وجود داشته باشد).
  • ممکن است به شکل مداوم و بی‌وقفه کار کند (اگر AC شما دائماً کار می کند و اصلا استراحت نمی کند، باید توسط کارشناسان نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی بررسی شود).
  • صدای دستگاه شما خیلی زیاد باشد (اگر پس از تعمیرات بی شمار، کولر شما همچنان صدای زیادی تولید می کند به طوری که حتی نمی توانید صدای تلویزیون خود را بشنوید، وقت آن رسیده است که آن را تعویض کنید).
  • رطوبت خانه شما زیاد باشد (سیستم های تهویه مطبوع با عملکرد مناسب طوری طراحی شده اند که رطوبت را از خانه شما خارج کنند. اگر متوجه انباشت رطوبت روی پنجره‌های خود می‌شوید یا بدون دلیل عرق می‌کنید، دستگاه خود را توسط متخصصان نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی بررسی کنید).
  • استشمام بوی دود یا بوی سوختگی پلاستیک (این بوها نه تنها برای شما می‌تواند ناخوشایند باشد، بلکه می توانند به طور بالقوه برای افراد مسن، کودکان خردسال و مبتلایان به آسم مضر باشند).

تعمیر سیستم های سرمایشی

تعمیر سیستم های سرمایشی یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. بنابراین اگر تخصص و دانش این کار را ندارید بهتر است از دستکاری سیستم خودداری کرده و در اسرع وقت با کارشناسان نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی تماس بگیرید. کارشناسان پس از حضور در محل سیستم شما را بررسی کرده، مراحل عیب یابی دستگاه را انجام داده و ایرادات تشخیص داده شده در آن را رفع می‌کنند. ایرادات پیش امده در کولر می‌توانند دلایل متعددی داشته باشند که قطعی کردن هر یک از این ایرادات صرفا پس از عیب یابی و بررسی دستگاه امکان پذیر است.

می‌توانید از امدادکار انتظار داشته باشید

چه به یک سیستم خنک کننده کاملاً جدید نیاز داشته باشید یا سیستم تهویه مطبوع شما نیاز به تعمیر داشته باشد، تکنسین های نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی ما در امدادکار تمامی آنها را برای شما انجام می‌دهند.

ما تمامی مشتریان خود را در جریان ایراد پیش آمده در دستگاه قرار می‌دهیم و همه گزینه های موجود را چه درباره تعمیر قطعات و یا تعویض قطعات با او در میان می‌گذاریم. تکنسین های ما خدمات مرتبط با تعمیر سیستم های سرمایشی، نصب سیستم های سرمایشی، تعمیر و نصب مینی اسپلیت بدون داکت، خدمات تهویه مجتمع های تجاری و سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با هر یک را انجام می‌دهند.

تکنسین های امدادکار همیشه در بازه زمانی برنامه ریزی شده حضور پیدا می کنند. این بازه زمانی حتما با شما هماهنگ خواهد شد. تکنسین امدادکار همیشه شما را در جریان ایراد پیش آمده قرار می‌دهد و سرویسهای تعمیر و تعویض را تنها با کسب اجازه از شما انجام می‌دهد.

 

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر