آموزش تعویض برد کولر گازی

کولر گازی دستگاهی پر کاربرد است که به واسطه ی قابلیت های متعددی که دارد، به ویژه در سالهای اخیر مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این دستگاه قطعات بسیاری دارد که خرابی یا از کار افتادن هریک از آنها، بخشی از عملکرد دستگاه را مختل می کند. برد یکی از این قطعات است که سایر بخش ها را کنترل کرده و به نوعی، به عنوان صادر کننده فرمان های اجرایی در دستگاه شناخته می شود. به همین دلیل نیز خرابی این قطعه روی کلیه ی بخش های دستگاه تاثیر منفی گذاشته و عملکرد کلی دستگاه را با مشکلات جدی مواجه می سازد. آشنایی کاربران با ساختار این قطعه و روش های تعمیر و تعویض آن به آنها کمک می کند که ضمن تشخیص به موقع مشکل و تعمیر یا تعویض برد، از تشدید مشکل جلوگیری کنند.

در این مطلب، با کمک تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات کولرگازی مرکز سخت افزار ایران، اطلاعات کاملی را در خصوص برد و تعویض آن به شما همراهان گرامی ارائه خواهیم نمود. همچنین با تماشای فیلم آموزش تعویض برد کولر گازی ، ضمن آشنایی با ماهیت عملکردی این قطعه، می توانید در صورت نیاز، آن را با نمونه سالم جایگزین نمایید. اگر در طول فرایند انجام این کار دچار مشکل شده و نیاز به کمک تخصصی تر داشتید، همکاران مجرب ما در نمایندگی کولرگازی برای ارائه سرویس های تخصصی تر در خدمات شما خواهند بود. برای تعمیر برد کولر گازی می توانید به نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کنید.

5/5 (1 امتیاز)

عملکرد برد در کولر گازی

پیش از شروع آموزش تعویض برد کولر گازی، بد نیست بدانید که عملکرد این قطعه به چه شکلی است. برد به صورت مستقیم با جریان برق در ارتباط است و همین مساله، تعمیر این قطعه را حساس تر نموده است. قطعه ی مورد بحث، فرمان های لازم را به سایر قطعات صادر کرده و به این ترتیب، عملکرد های مختلف کولر را امکان پذیر میسازد. خرابی یا سوختن برد، موجب ایجاد اختلالات جدی در کارکرد سایر بخش های دستگاه شده و حتی ممکن است چرخه ی خنک سازی را نیز با ایراداتی مواجه کند.

در کلیپ آموزش تعویض برد کولر گازی خواهید دید که تعمیرات این قطعه تا چه اندازه حساس بوده و نیاز به مهارت و تخصص دارد. عدم تسلط تعمیرکار بر فرایند کاری و ساختاری این قطعه، می تواند زمینه ساز خرابی بیشتر و حتی از کار افتادن آن گردد. لذا ضروری است که شما کاربران گرامی، اطلاعات کاملی در خصوص برد و عملکرد آن داشته باشید و ضمن تسلط کافی بر مراحل ترمیم، اقدام به تعویض این قطعه نمایید.

مشکلات رایج برد کولر گازی

یکی از مهم ترین نکاتی که در ویدئوی آموزش تعویض برد کولر گازی با آن آشنا می شوید، مشکلات و ایرادهای رایج این قطعه است. با توجه به ارتباط برد با برق، نوسانات برق به عنوان اصلی ترین عامل خرابی این قطعه شناخته می شود. بالا و پایین شدن های مکرر جریان برق، برد را به شدت تحت تاثیر قرار داده و موجب سوختن این قطعه می گردد.

در نتیجه، بخش هایی همچون: چشمی، سنسور و ترانس از کار می افتد و برد دیگر نخواهد توانست فرمان های اجرایی لازم را به قطعات ارسال کند. از کار افتادن کمپرسور و بروز مشکل اورلود کولر، یکی از خرابی های برد است که در صورت عدم رسیدگی، می تواند کاربران را به خطر بیندازد. کلیپ آموزش تعویض برد کولر گازی، به شما کمک می کند که مشکلات ذکر شده را شناخته و به موقع، آنها را برطرف نمایید.

فیلم آموزش تعویض برد کولر گازی

JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjIxNTUxNjgzMTg2NTc2MTQ1NSUyMiUzRSUzQ3NjcmlwdCUyMHR5cGUlM0QlMjJ0ZXh0JTJGSmF2YVNjcmlwdCUyMiUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGd3d3LmFwYXJhdC5jb20lMkZlbWJlZCUyRm1GNDlPJTNGZGF0YSU1QnJuZGRpdiU1RCUzRDE1NTE2ODMxODY1NzYxNDU1JTI2ZGF0YSU1QnJlc3BvbnNpdmUlNUQlM0R5ZXMlMjIlM0UlM0MlMkZzY3JpcHQlM0UlM0MlMkZkaXYlM0U=

نمایندگی تعمیرات کولرگازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده که کاربران محترم بتوانند با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ی ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت نمایند. همکاران متخصص و مجرب ما در نمایندگی کولر گازی، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل نیز کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که کولر گازی مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد.

ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران گرامی، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی بی نیاز ساخته و نیازهای آنها در کلیه ی زمینه های مرتبط با کولر گازی را به نحو احسن برطرف نماییم. گفتنی است نمایندگی تعمیرات کولر گازی، در راستای راحتی هرچه بیشتر کاربران، خدمات خود را به صورت سرویس در محل به این عزیزان ارائه می نماید.

دیدگاه خود را وارد کنید :