ماژول ثبت درخواست تماس

یکی از مهم ترین مباحث در فرایند سفارشی سازی مرکز تماس viop ، نحوه ثبت تماس هاست. اساسا رزرو یا همان ثبت تماس کاربردهای مهم و کلیدی در مجموعه کاری شما دارد. این ماژول اولا در مکان‌هایی که تعداد تماس آنها زیاد است و گاه تعداد افراد منتظر در صف انتظار به بیش از چند ده نفر می‌رسد، مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی سیستم تلفنی تعداد افراد منتظر در صف پاسخگویی را به مشترک اعلام می‌کند، ممکن است کاربر به دلیل نداشتن زمان کافی تماس را قطع کند. این ماژول اطلاعات مورد نیاز را از تماس گیرنده دریافت کرده و آنها را ثبت می کند. به این ترتیب تیم پاسخگویی می تواند در زمان مناسب با مشترک تماس بگیرد. اما ماژول ثبت درخواست تماس کاربرد دیگری هم دارد.

اگر کار شما به گونه ای است که پرسنل به صورت تمام وقت در مجموعه حضور ندارند (رستوران ها و آژانس‌های مسافرتی و …) این ماژول برای شما کاربردی خواهد بود. پس از دریافت ماژول ثبت درخواست تماس از واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران، مشترک به محض تماس با مجموعه اطلاعات تماس خود را وارد می کند. وقتی پرسنل وارد محیط کاری شدند، جهت انجام اموری نظیر رزرو میز یا صدور بلیت با مشترک تماس خواهند گرفت.

نحوه دریافت ماژول ثبت درخواست تماس

مرکز سخت افزار ایران با هدف افزایش بهره وری شرکت های خدماتی و افزایش رضایت مشتریان، انواع ماژول های ارتباطی از جمله ماژول ثبت درخواست تماس را به متقاضیان ارائه می دهد. باید بدانید که همکاران ما اهداف، استراتژی ‌ها ،فرایندها و سایر نیازمندی‌های سازمان شما را به خوبی بررسی می کنند و سپس راهکار اختصاصی ارتباط با مشتریان را به همراه تمامی ماژول های مورد نیاز آن برای شما طراحی و اجرا می کنند.

کارشناسان ارشد شبکه در مرکز سخت افزار ایران تجربه بالایی در زمینه برنامه نویسی سفارشی voip و سفارشی سازی مرکز تماس ویپ و یکپارچه سازی آن با اتوماسیون های اداری دارند و پس از بررسی دقیق و موشکافانه زیرساخت ها و پتانسیل های سازمان، کامل ترین راهنمایی را به مشتریان ارائه خواهند داد. تمامی این فعالیت ها با این هدف انجام می شوند که شما بیشترین میزان بهره وری را از ماژول های ارتباطی در مجموعه کاری خود داشته باشید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩