راه اندازی ویپ سیسکو

راه اندازی ویپ سیسکو با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و مرسوم شدن استفاده از این سیستم ها در ادارات و سازمان‌ها، امری ضروری به نظر می رسد. شبكه های كامپیوتری علاوه بر اینكه در سرعت ارتباطات داده ای نقش اساسی دارند می توانند ارتباطات ویدئویی و صوتی را نیز تسهیل کنند. مرکز سخت افزار ایران به عنوان یکی از معتبرترین مراکز نصب و راه اندازی ویپ سیسکو در این مطلب قصد دارد شما را با این سرویس بیشتر آشنا کند.

ویپ سیسکو سرویسی است که توسط آن صدا، فیلم، تصاویر و اسناد بر روی بستر شبکه انتقال می یابند. ویپ سیسکو همچنین قابلیت مدیریت تماس ها را نیز دارد و جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های سانترال قدیمی به حساب می آیند. برای آنکه درک بهتری از VoIP سیسکو داشته باشید در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می شود. پس اگر قصد راه اندازی ویپ سیسکو را دارید مقاله را تا انتها مطالعه کرده و سپس براساس نیاز خود با کارشناسان شبکه در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرد و از مشاوره های رایگان آنها نیز بهره مند شوید.

مرکز تماس سیسکو

مرکز تماس سیسکو یکی از محصولات VoIP شرکت سیسکو بوده که قابلیت IP تلفنی را برای کاربر مهیا می کند. CUCM اصطلاح فنی این مرکز تماس می باشد که بی شک می توان آن را یکی از بهترین برنامه های ارائه شده در حوزه ویپ قلمداد کرد. این سرویس که در قالب Cluster Base به کاربر ارائه می شود قابلیت های زیادی داشته و از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است.

در سیستم کلاستر بیس، برای جلوگیری از قطع شدن مرکز تماس، چندین سرور فعال می باشند تا درصورت خرابی یک سرور، دیگر سرورها جایگزین آن شده و بار ترافیکی آن را انجام دهند. به عبارت دیگر در مرکز تماس سیسکو، حجم تماس ها روی تمامی سرورها پخش می شود تا درصورتی که یکی از آنها با مشکل مواجه شود، دیگری بتواند فعالیت آن را ادامه دهد.

راه اندازی مرکز تماس سیسکو

راه اندازی مرکز تماس سیسکو از خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران بوده که توسط کارشناسان خبره این مرکز ارائه می شود. چنانچه قصد یکپارچه سازی مرکز تماس ویپ با اتوماسیون های اداری خود را دارید می توانید نسبت به خرید CUCM سیسکو اقدام کنید و مرکز تماس سیسکو را در مجموعه خود راه اندازی کنید. پیش نیاز این امر استفاده از تجهیزات و زیرساخت های سیسکو نظیر روتر سیسکو، سرور و دیگر ملزمات مرتبط با سیسکو است. پس از خرید این محصول، کارشناسان مرکز سخت افزار ایران وارد عمل شده و تمامی مراحل نصب و راه اندازی مرکز تماس CISCO را برای شما انجام می دهند.

راه اندازی Webex ویپ سیسکو

سیسکو برای کسانی که می خواهند از قابلیت ویدئو کنفرانس ویپ استفاده کنند، نرم افزار Webex را پیشنهاد می دهد. WebEx از محصولات قابل توجه شرکت سیسکو می باشد. این برنامه شرایط خوبی را برای ‫کارآمدی و موفقیت کسب‌ و ‌کار ‫و تغییر و تحول سازمان فراهم کرده است. webex درواقع زیر مجموعه ای از قابلیت های ویپ سیسکو بوده و در آن تماس ویدئویی از طریق وب انجام می شود.

برای راه اندازی این سیستم، کاربر باید نسبت به خرید این سرویس از سیسکو اقدام کند. پس از آن، با توجه به کاربری و نوع نیاز سازمان، توسط متخصصان شبکه نصب و اجرا می گردد. کاربر قادر خواهد بود از طریق Log in شدن در نرم افزار، تماس صوتی و تصویری بین او و چند کاربر دیگر به طور همزمان برقرار کند.

پیاده سازی voip در سیسکو

در واقع ویپ و سیسکو دو مقوله هستند که یکپارچه سازی آنها می تواند در عملکردهای سازمان تحولات جدیدی ایجاد کند. ویپ سیسکو از جمله خدمات سفارشی سازی VoIP است و توسط متخصصان مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود. ویپ در واقع سیستم تلفنی تحت بستر شبکه و جایگزینی برای سانترال های قدیمی است.

ویپ نیاز به دستگاهی دارد که برای آن نقش سانترال را ایفا کند. به این دستگاه در اصطلاح Call Manager گفته می شود. کال منیجرهای مختلفی وجود دارد که سیسکو دو Call Manager به نام های (Cisco Unified Communications Manager Express (CME و (Cisco Unified Communications Manager (CUCM ارائه کرده است. کال منیجر CME برای سازمان کوچک (حداکثر تا 450 تلفن) و CUCM نیز برای سازمان های بزرگ ساخته شده است. حال کاری که با راه اندازی ویپ سیسکو انجام می شود این است که بدون نیاز به تغییر تلفن ها و فکس های معمولی، امکان تبدیل مکالمات آنالوگ به دیجیتال وجود دارد. سپس می توان آنها را از طریق بستر شبکه آن ها را به صورت داده انتقال داد.

مزیت های قابل توجه راه اندازی ویپ سیسکو

  • ویپ سیسکو هزینه های ناشی از تماس های راه دور و یا تماس های شهری را حذف کرده است. در واقع از هر نقطه برای برقراری تماس بین مراکز، نیازی به پرداخت هزینه متفاوت نیست.
  • هزینه ناشی از سیم کشی سانترال های قدیمی با راه اندازی ویپ سیسکو حذف می شوند.
  • سطح امنیت درVoIP  سیسکو به دلیل اینکه یک بستر خصوصی است، بیش از سطح امنیت تلفنی سانترال های قدیمی است.

  • سفارشی کردن ویپ سیسکو امکان تعریف و یا انتقال شماره تلفن را به صورت دلخواه فراهم می کند.
  • ویپ سیسکو بستر تلفنی را با بستر داده یکپارچه می کند.
  • از مزایای قابل توجه ویپ سیسکو امکان دستیابی به شبکه در هر نقطه از کشور و یا خارج از کشور است. به عبارتی چون این سیستم تحت وب عمل می کند، محدودیتی در برقراری ارتباط از هیچ مکانی ندارد.
  • انجام ارتباطات ویدئویی و ویدئو کنفرانس تحت سرویس ویپ سیسکو انجام می شود.

مرکز سخت افزار ایران، پس از سال ها تجربه در زمینه طراحی و نصب انواع سیستم های تحت شبکه، سرویس های جدیدی را به مشتریان عرضه می کند. در این زمینه سفارشی سازی بسترهای تحت شبکه با سیستم VoIP یکی از مهمترین خدمات این مرکز به شمار می رود. راه اندازی ویپ سیسکو و راه اندازی ویپ مایکروسافت توسط متخصصان و کارشناسانی صورت می گیرد که از کم و کیف این سیستم ها و نیازهای مشتری به خوبی آگاه بوده و تجربه بالایی در طراحی و راه اندازی این سیستم ها دارند.

چنانچه قصد دارید ویپ سیسکو را در شرکت خود پیاده سازی کنید، همین الان با شماره تلفن این مرکز تماس گرفته و با کارشناسان شبکه صحبت کنید. آنها ابتدا مشاوره های لازم را در خصوص خرید و نصب VoIP Cisco به شما ارائه کرده و سپس جهت عقد قرارداد و آغاز مراحل راه اندازی، شما را راهنمایی می کنند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر