ماژول برقراری تماس

یکی دیگر از ماژول های سفارشی ویپ که در بخش ماژول های فروش قرار دارد ماژول برقراری تماس است. با استفاده از این ماژول دیگر نیاز نیست که کارشناس اقدام به شماره گیری تلفن مشتری نماید. این ماژول  امکان ایجاد تماس را از طریق پنل نرم‌افزار فراهم می کند. به گونه ای که کارشناس در صورت نیاز به تماس با مشتری  به جای شماره گیری با تلفن، از طریق پنل مشتری و تنها با با یک کلیک اقدام به ایجاد تماس مربوطه کرده  و فقط  تلفن خود را جهت انجام مکالمه بردارد.

از کاربرد این ماژول مشخص است که چه میزان در تسریع عملکرد سازمان ها در برقراری ارتباط با مشتریان موثر خواهد بود و پل های ارتباطی مشتری و سازمان را مستحکم تر از قبل خواهد کرد.

5/5 (1 امتیاز)

برای خرید ماژول برقراری تماس با ما تماس بگیرید

از طریق تماس با مرکز سخت افزار ایران و مکالمه با کارشناسان برنامه نویسی سفارشی VoIP جهت خرید ماژول برقراری تماس اقدام فرمایید. هیچ گونی نگرانی در خصوص نحوه ی انتخاب ماژول ها نداشته باشید. ماژول های سفارشی ویپ ساخت کارشناسان همین مرکز بوده و هر گونه اطلاع در مورد عملکرد و چگونگی استفاده از آن ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت. با خرید ماژول های برقراری تماس و تسریع در عملکرد سازمان گامی موثر در جهت حرفه ای شدن بردارید. هدف ما این است که تمامی شرکت ها و موسسات از فن آوری های نوین بهره مند شده و همگام با یکدیگر قدم های موثر در جهت پیشرفت ایران عزیزمان برداریم. لذا با توجه به نیاز شرکت شما محصول مورد را معرفی خواهیم نمود.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر