تعمیرات کولر گازی در منزل

کولرگازی و اسپلیت هایی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا دارای دو پنل داخلی و خارجی هستند که مشکلات آنها، ناشی از خرابی یکی از همین بخش ها است. به همین دلیل هم تعمیرات کولر گازی در منزل ، بهترین روش برای رفع مشکلات این دستگاه است. شما به عنوان یک کاربر عادی، قطعا نمی دانید که مشکل کولر گازی تان مربوط به کدام یک از بخش ها است.

وقتی تکنسین به منزل شما اعزام شود، پنل های بیرونی و داخلی را بررسی کرده و بر اساس نوع و شدت مشکل، اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهد. نمایندگی کولر گازی مرکز سخت افزار ایران، با در نظر گرفتن نیاز کاربران عزیز در این حوزه و با هدف ارتقا کیفیت خدمات رسانی، خدمات تعمیر کولرگازی در منزل را به این عزیزان ارائه می دهد. برای آشنایی با نحوه دریافت این سرویس، ادامه مطلب را دنبال کنید.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلات رایج کولر گازی

کولرگازی معمولا ساعت های زیادی روشن بوده و کار می کند. این مساله، محصول مذکور را به یک دستگاه آسیب پذیر تبدیل کرده که در طول عمر کاری اش دچار ایرادها و مشکلات متعددی می شود. یکی از مواردی که در تعمیرات کولر گازی در منزل بررسی شده و ترمیم می گردد، گرم شدن باد است؛ به این معنی که کولر به جای باد خنک، باد گرم پرتاب می کند.

همچنین گاهی دستگاه با نشتی آب یا گاز مواجه می شود که می تواند زمینه را برای بروز ایراداتی در عملکرد کلی دستگاه ایجاد نماید. خاموش شدن یا روشن نشدن کولر، کاهش یا افزایش غیر منطقی سرما، عدم تطابق میزان سرمادهی با تنظیمات انجام شده، از کار افتادن فن، خرابی ریموت کنترل و موارد مشابه نیز جزء مشکلاتی هستند که فرایند کاری کولر گازی را مختل کرده و باید در اسرع وقت ترمیم شوند.

تجهیزات تعمیرات کولر گازی در منزل

بدون شک یکی از اصلی ترین ملزومات تعمیر هر محصولی، تجهیزات و دستگاه هایی است که در طول فرایند از آنها استفاده می شود. کیفیت این تجهیزات می تواند کل فرایند تعمیر را تحت تاثیر قرار داده و کیفیت آن را کاهش یا افزایش دهد. تلاش پرسنل نمایندگی تعمیرات کولر در مرکز سخت افزار ایران همواره بر این بوده که کیفیت خدمات را ارتقا داده و موجبات جلب رضایت کاربران عزیز را فراهم نماید. در همین راستا نیز شاهد استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات در نمایندگی مذکور هستیم.

شایان ذکر است که تجهیزات تعمیرات کولرگازی در منزل، از بین جدیدترین ابزار روز دنیا در حوزه ترمیم انواع مدل های کولر انتخاب شده و به تعمیرکاران امکان استفاده از روش های نوین تعمیرات را داده است. به این ترتیب، شما کاربران گرامی می توانید اطمینان داشته باشید که برای تعمیر کولر مورد نظرتان، از بهترین، مرغوب ترین و جدیدترین  ابزارآلات و دستگاه ها استفاده می شود.

سرویس کولرگازی در منزل

یکی از اقداماتی که تیم تعمیرات کولر گازی در منزل انجام می دهند، سرویس این محصول است. وقتی پس از گذشت چند ماه قصد استفاده مجدد از کولر گازی یا اسپلیت تان را دارید، بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکلات عملکردی در این دستگاه، آن را سرویس کنید. سرویس کولرگازی در منزل که توسط تیمی مجرب انجام می شود، مشکلات احتمالی دستگاه را مشخص کرده و امکان تعمیر به موقع آنها را به تکنسین می دهد.

به این ترتیب کولرگازی بدون هیچ ایرادی شروع به کار می کند و می توانید از کارکرد بی نقص آن در طول دوره استفاده اطمینان کامل داشته باشید. تیم سرویس کولر گازی در محل، اول کولر را باز می کنند و پس از بررسی دقیق قطعات و بخش های مختلف آن، فیلترها را تمیز می کنند. سپس سنسور پاکسازی شده و کویل های داخلی و خارجی به صورت کامل، شستشو داده می شوند. در نهایت دستگاه تست شده و اگر مشکلی نباشد، تیم تعمیرات کولرگازی در منزل، محل را ترک می کنند.

شارژ کولر گازی در منزل

شارژ کولرگازی فرایندی است که باید پیش از شروع به کار این دستگاه انجام شود. دستگاه های آکبند و نیز کولرهایی که چند ماه کار نکرده اند، کاملا خالی بوده و نیاز به شارژ دارند. همچنین گاهی به دلیل استفاده زیاد، کولرگازی احتیاج به شارژ مازاد دارد. به طور کلی برای شارژ کردن گاز مبرد کولر و اسپلیت، روش های مختلفی وجود دارد. انتخاب روش مناسب، بستگی به اندازه، مدل و ظرفیت دستگاه داشته و تنها از عهده تکنسین ها و سرویس کاران با تجربه این حوزه بر می آید. شارژ کولر گازی در منزل و خدمات مرتبط با آن را می توانید پس از برقراری تماس با نمایندگی کولرگازی از همکاران ما دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ، بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر آبی و گازی را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد. این مرکز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی روز دنیا مجهز شده و برترین تکنسین های تعمیرات کولر در آن فعالیت می کنند. این مساله موجب شده که نمایندگی تعمیرات کولر مرکز سخت افزار ایران،به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات ترمیمی این محصول در بین کاربران شناخته شود.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩