نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی

نمایندگی تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران، همیشه در تلاش بوده تا با ارائه خدمات با کیفیت، کاربرا و مشتری هاشو راضی کنه. این مرکز در راستای ارائه سرویس هایی درخور شأن مشتری های عزیز، تعمیرات کپی اچ پی رو به شکل تخصصی و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته انجام میده. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، 20 سال در حوزه تعمیرات این دستگاه سابقه داره و به همین دلیل هم یکی از بهترین مراکز برای ترمیم انواع کپی HP محسوب میشه.

حضور تعمیرکارهای ماهر و استفاده از پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های تعمیراتی باعث شده که روند و کیفیت تعمیرات کپی در نمایندگی مجاز کپی اچ پی ، مطابق و هم سطح با آخرین استانداردهای روز دنیا باشه. برای آشنایی با خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات کپی اچ پی و نحوه فعالیت این مرکز، به ادامه مطلب توجه کنین.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی

خدمات نمایندگی تعمیرات فتوکپی اچ پی، شامل مجموعه اقداماتیه که برای رفع مشکلات و ایرادهای این دستگاه انجام میشن. به صورت کلی، عیب یابی، شناسایی قطعات آسیب دیده، تعمیر و تعویض این قطعات، اصلی ترین سرویس های تعمیرات کپی محسوب میشن.

به عنوان بخش دیگه ای از خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی هم باید به اقداماتی از جمله تعمیر هیتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن درام، تعویض درام، تعمیر مشکلات کارتریج، شارژ کارتریج، تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، تعمیرات مین برد، تعویض چیپست کارتریج، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن ها و مقاومت های از رده خارج، رفع ارورهای کپی ، تعمیر دینام، تعمیر و تعویض یونیت لیزر، تعمیر سنسورها، تعمیرات اپتیک و اقداماتی از این دست اشاره کرد. خدمات ذکر شده دارای ضمانت نامه معتبر هستن و میتونین اونا رو بازه زمانی مشخص شده پیگیری کنین.

تعمیرات فتوکپی اچ پی در محل

واسه جابجا کردن دستگاه کپی مشکل دارین؟ اصلا نگران نباشین؛ تیم سرویس در محل نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، آماده ارائه تخصصی ترین سرویس ها به شما هستن. بعد از این که مشکل دستگاه شما به صورت مداوم تکرار شد و کارتون رو مختل کرد، کافیه با مرکز مجاز تعمیرات کپی در محل تماس بگیرین.

همکارای ما تا حد امکان شما رو راهنمایی میکنن و اگه مشکل حل نشد، به محل مورد نظرتون اعزام میشن. بعد دستگاه فتوکپی مورد نظر در محل مورد بررسی قرار میگیره و منشأ ایرادهای اون به خوبی مشخص میشن. بعد از تعمیرات فتوکپی اچ پی در محل، میتونین از این دستگاه بدون هیچ نقص و ایرادی استفاده کنین.

شارژ کارتریج کپی اچ پی

فرایند شارژ کارتریج چه در پرینتر و چه در دستگاه فتوکپی، باید بعد از بازه های زمانی مشخصی انجام بشه. در غیر این صورت علاوه بر کاهش شدید کیفیت چاپ، سایر اجزای دستگاه هم آسیب میبینن. تیم کارشناسی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی، برای شارژ کارتریج مدل های مختلف این دستگاه فقط از مواد مصرفی با کیفیت و اورجینال استفاده میکنن. شارژ کارتریج به این ترتیبه که اول دستگاه خاموش میشه و بعد، کارتریج رو بیرون میارن. در مرحله بعدی، هد با آب گرم و یه دستمال نرم تمیز میشه تا آسیبی به کیفیت چاپ وارد نشه.

بعد تونر یا جوهر متناسب با مدل دستگاه تهیه و به داخل کارتریج تزریق میشه. در نهایت کارتریج مجددا نصب میشه و دستگاه تست میشه. کارشناسای ما در واحد تخصصی تعمیر فتوکپی hp، تعهد بالایی دارن و همونطور که اشاره کردیم، از مواد مصرفی مرغوب و با کیفیت برای شارژ کارتریج دستگاه شما استفاده میکنن.

تعمیر کاغذ کش دستگاه کپی اچ پی

کاغذ کش یکی از قطعات کاربردی و مهم دستگاه کپی و پرینتر که گاهی نیاز به تعمیر داره. این قطعه از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده. کاغذ کش بیرونی، وظیفه انتقال کاغذ به خارج از دستگاه رو بر عهده داره و کاغذ کش درونی، کاغذ رو به داخل فتوکپی هدایت میکنه. پیکاپ رولر معمولا در دو نوع دستی و کاستی تولید شده و نقش اساسی در کار دستگاه داره. خرابی این قطعه میتونه منجر به گیر کردن کاغذ توی دستگاه کپی یا وارد نشدن برگه به اون بشه.

کاغذ کش یا به طور کلی از کار میفته و یا بخش هایی از اون میشکنن. در این صورت برگه وارد دستگاه نمیشه یا کاغذ در کپی گیر میکنه. تعمیر کاغذکش دستگاه کپی اچ پی با مهارت و البته دقت بالایی انجام میشه تا این قطعه یا بخش های مختلفش دچار شکستگی نشن. میتونین از انجام مراحل این فرایند به شکل حرفه ای توسط کارشناس های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی اطمینان کامل داشته باشین.

علت و راهکارهای رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی در این مقاله !

تعمیر دستگاه کپی اچ پی

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در تهران و کرج

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی hp خودش رو موظف میدونه که ضمن ترمیم انواع تولیدات این برند، نیاز کاربرای عزیز رو به صورت جامع و کامل برطرف کنه. در همین راستا تعمیرات کپی اچ پی در تهران و کرج و توسط شعب نمایندگی کپی انجام میشه. ستارخان، ولیعصر، فرجام، پیروزی و امیرآباد، شعب نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی در تهران هستن.

کاربرای عزیز از اقصی نقاط پایتخت، میتونن ضمن مراجعه به این شعب، تخصصی ترین سرویس های ترمیم کپی رو دریافت کنن. مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی در کرج هم پذیرای کاربرای عزیزه تا با حداکثر توان فنی و تخصصی، مشکلات و ایرادهای دستگاه ها رو به شکل حرفه ای برطرف کنه.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر