راه اندازی خط 5 رقمی در کرج

برای راه اندازی خط 5 رقمی در کرج ، کافی است با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. اما پیش از پرداختن به نحوه راه اندازی خط پنج رقمی بهتر است چند جمله درباره این نوع خطوط صحبت کنیم. احتمالاً بپرسید خط 5 رقمی چیست؟ خط پنج رقمی، که به آن سیپ ترانک و تل سی گفته می شود، از طریق مراکز مخابرات و همچنین برخی شرکت ها، به افراد متقاضی داده می شود. خطوط 5 رقمی برخلاف خطوط معمولی شهری، بیشتر در زمینه کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند و با استفاده از آن امکان برقراری چندین تماس همزمان امکان پذیر خواهد بود.

این نوع خطوط تا حدودی امروزه جایگزین سیستم های مرکز تماس قدیمی شده اند. قابلیت 60 تماس بدون اشغالی، از مزایایی است که این نوع خطوط دارند. بنابراین اگر صاحب کسب و کاری هستید که هر روزه با حجم وسیعی از تماس ها مواجه می باشید وقت آن رسیده است که به فکر تحول در سیستم ارتباطی خود باشید. با خرید خط 5 رقمی و راه اندازی آن، تماس های ورودی و خروجی شرکت را به نحو بهتری مدیریت کنید. در ادامه درباره نصب و راه اندازی این خطوط بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه خرید و راه اندازی خط 5 رقمی در کرج

خطوط 5 رقمی توسط مخابرات و برخی شرکت های مجاز فروخته می شوند. از این رو شما برای خرید خط 5 رقمی باید به مخابرات یا شرکت های ارائه دهنده مراجعه نمایید. برای خرید، شما باید مدارکی مانند اساسنامه ی شرکت، آگهی روزنامه رسمی تأسیس و تغییرات شرکت -که دو سال بیشتر از تاریخ آن نگذشته باشد- فرم کد اقتصادی، معرفی نامه نماینده شرکت، نامه درخواست ممهور به مهر و امضای مدیر عامل، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه نماینده شرکت و تکمیل فرم کارت اشتراک و فرم پرسشنامه را به شرکت مربوطه ارائه دهید.

پس از ثبت درخواست و پرداخت هزینه، یک زوج سیم مسی به نام شما صادر شده و در اختیارتان قرار می گیرد. پس از آن می توانید از طریق تماس با واحد راه اندازی خط 5 رقمی در کرج، از کارشناسان این مرکز بخواهید جهت راه اندازی سیستم مذکور به محل شما بیایند. لازم به ذکر است، علاوه بر شرکت اشخاص عادی نیز می توانند خط 5 رقمی از مخابرات خریداری نمایند.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط 5 رقمی در کرج

خط 5 رقمی که به خطوط E1 شناخته می شوند نیاز به یک سیستم سانترال E1 دارند. بنابراین، خرید خط پنج رقمی پایان کار نبوده و شما باید دستگاه سانترال را نیز تهیه کنید. سانترال های E1 دارای پورت مخصوص A1 بوده و می توانند ترانک خط را به شماره های داخلی متصل کنند. همچنین برای برقراری ارتباط، نیاز به یک مودم دات بیز است. مودم دات بیز خط دریافتی تلفن را به شبکه IP متصل می‌کند.

توجه داشته باشید که خط 5 رقمی یک خط تحت شبکه می باشد و اگر بستر ارتباطی، زوج سیم مسی باشد باید از مودم G.SHDSL جهت راه اندازی خط 5 رقمی در کرج استفاده کرد. همچنین اگر خطوط پنج رقمی روی سیم مسی و توسط مودم انتقال داده شود، مودم های مورد استفاده در راه اندازی این نوع خطوط باید تحت استاندارد G.SHDSL.BIS باشند.

چنانچه قصد راه اندازی خطوط 5 رقمی، سیپ ترانک، TEL30، ویپ سیسکو، ویپ مایکروسافت، اسکایپ فور بیزنس و سایر سرویس های تحت شبکه را دارید کافی است با مرکز طراحی شبکه تماس بگیرید. تکنسین های این مجموعه پس از سال ها تجربه در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های سانترال و سیستم های تحت شبکه، به تمامی انواع سیستم ها و ماژول های ارتباطی مسلط بوده و قادرند آنها را متناسب با نیاز سازمان و حجم ارتباطات شرکت شما سفارشی سازی کنند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر