راه اندازی خط پنج رقمی

مرکز طراحی شبکه با تکیه بر تخصص، مهارت و تجربه تیم کارشناسی خود اقدام به ارائه سرویس های حوزه شبکه در سطحی وسیع نموده است. این بخش از مرکز سخت افزار ایران در کنار تمامی فعالیت های خود، راه اندازی خط پنج رقمی در تهران را نیز به شکل حرفه ای انجام می دهد. خط پنج رقمی که توسط مخابرات به متقاضیان عرضه می گردد، نوعی بستر ارتباطی کاربردی است که نقش بسزایی در کاهش هزینه شرکت ها و مراکز تجاری و اداری دارد.

دریافت این خطوط چند ماه پس از ثبت تقاضای کاربران در مخابرات انجام می شود. پس از دریافت خط لازم است که مراحل نصب و راه اندازی سیپ ترانک مخابرات توسط کارشناس مربوطه انجام شود. در این مرحله است که کارشناسان دوره دیده مرکز طراحی شبکه به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و اقدامات لازم برای نصب و راه اندازی خط را انجام می دهند.

همکاران ما تاکنون پروژه های زیادی را در زمینه راه اندازی خط پنج رقمی در تهران به انجام رسانده اند. به مدد همین تجربه نیز می توانند مشاوره های کامل و بی نقصی را به شما ارائه دهند. بنابراین برای دریافت پاسخ هرگونه پرسش و ابهام در مورد مراحل ثبت نام، دریافت، نصب و راه اندازی خط 5 رقمی کافی است با واحد نتورک مرکز سخت افزار ایران ارتباط برقرار کنید.

راه اندازی خط پنج رقمی چه مزایایی دارد؟

خط پنج رقمی که به سیپ ترانک هم شهرت دارد، اخیرا توسط شرکت مخابرات به متقاضیان عرضه می شود. به نظر شما راه اندازی خط پنج رقمی چه مزایایی برای شرکت یا ادارات به همراه دارد؟ پیش از هر چیز باید بدانید که این خطوط جزء جدیدترین تکنولوژی های ارتباطی در دنیا به شمار می روند. کارشناسان طراحی شبکه معتقدند که این سرویس مزایای زیادی برای صاحبان کسب و کار به همراه دارد که مهم ترین آن، کاهش محسوس هزینه های شرکت است.

در واقع شما برای داشتن یک مجموعه تجاری یا اداری موفق به یک خط پنج رقمی هم نیاز خواهید داشت. اولین مزیت استفاده از این خطوط این است که می توانید همزمان بین 30 تا 90 تماس با کیفیت در مجموعه خود داشته باشید. از طرفی ثبت نام خط 5 رقمی هزینه چندانی ندارد و با مبلغی کمتر از 1 میلیون تومان آن را دریافت خواهید کرد.

ویژگی دیگر این خطوط این است که کاملا با نرم افزار تلفن گویای مرکز تلفن ویپ سازگاری دارد. یعنی نیازی نیست که برای استفاده از این سرویس، تجهیزات ویپ را تغییر دهید. نصب و راه اندازی خطوط تلفن 5 رقمی به شما کمک می کند که ضمن تقویت پل ارتباطی شرکت با مخاطبان، یک سرمایه گذاری بلند مدت در راستای سود دهی بیشتر مجموعه کاری خود انجام دهید. مفتخریم اعلام کنیم که مرکز سخت افزار ایران ضمن بهره مندی از نوین ترین تجهیزات روز دنیا، در تمامی مراحل راه اندازی تلفن پنج رقمی در تهران کنار شما عزیزان خواهد بود.

چگونه خط پنج رقمی سیپ ترانک بخریم؟

پس از آشنایی با کلیت سیپ ترانک، بد نیست در مورد نحوه خرید این خطوط هم اطلاعاتی داشته باشید. هریک از خطوط سیپ فون یا سیپ ترانک معادل سی خط شهری هستند که با یک سرشماره چهار یا پنج رقمی قابل دسترسی می باشند. برای خرید خط پنج رقمی سیپ ترانک باید به مخابرات مراجعه کنید. البته شرکت های دیگری هم هستند که در زمینه واگذاری این خطوط فعالیت می کنند. شما برای دریافت این خط به مدارکی از جمله تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت، کپی شناسنامه مدیرعامل و نماینده شرکت، فرم کد اقتصادی و … نیاز خواهید داشت.

برای دریافت خطوط 5 رقمی باید به نیاز و پتانسیل شرکت یا مجموعه مورد نظرتان توجه کنید. پس از پر کردن فرم درخواست، باید منتظر تماس از طرف شرکت بمانید تا به شما یک جفت سیم تحویل دهند. بهتر است در این مدت تجهیزاتی گیرنده خطوط E1 را نیز تهیه کنید. پس از پایان فرایند خرید تلفن 5 رقمی سیپ ترانک نیاز به کمک کارشناسان شبکه برای راه اندازی این خط خواهید داشت. تیم وب مرکز سخت افزار ایران در تمامی مراحل نصب و راه اندازی سیپ ترانک و یکپارچه سازی آن با اتوماسیون های اداری کنار شما عزیزان خواهند بود.

خط 5 رقمی سیپ ترانک چگونه راه اندازی می شود؟

خرید سیپ ترانک اولین و راحت ترین مرحله استفاده از این سرویس است. شما برای بهره مندی از قابلیت های متعدد سیپ ترانک نیاز به راه اندازی خط به شکل حرفه ای و اصولی دارید. تمامی مراحل راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک توسط کارشناسان مرکز طراحی شبکه انجام می شود. خطوط سیپ ترانک که به صورت 4 یا 5 رقمی عرضه می شوند، امکان انتقال چندین تماس را به صورت همزمان بین سوییچ مخابراتی با سانترال، سرور VOIP یا IP PBX فراهم می کنند. در واقع تنها کاری که شما باید انجام دهید، ثبت نام و دریافت خط است. باقی مراحل نصب و راه اندازی بر عهده مهندسین شبکه خواهد بود.

اگر تلفن گویا داشته باشید، فرایند نصب در کمتر از دو روز به پایان رسیده و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. مراکز تلفن استریسک  (asterisk)مرکز تماس سیسکو (CUCM, CME)مرکز تماس مایکروسافت (skype for bussiness)و مرکز تماس پاناسونیک (TDA, TDE, NS) از جمله بسترهایی هستند که فرایند راه اندازی خط 5 رقمی سیپ ترانک توسط آنها انجام می شود. همکاران ما تجهیزات و دستگاه های لازم برای راه اندازی این سرویس را به همراه داشته و در جهت نصب SIP Trunk  به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان کمک می کنند.

خرید خط پنج رقمی

برای اینکه صاحب یک خط سیپ ترانک 5 رقمی شوید می توانید از دو طریق اقدام کنید. طریقه اول مراجعه به مرکز مخابرات منطقه موردنظرتان است و طریقه دوم خرید خط پنج رقمی از شرکت هایی است که این سرویس را ارائه می کنند. در هر دو صورت برای خرید خط پنج رقمی یا سیپ ترانک باید مدارکی تحویل داده و منتظر دریافت خط باشید.

مهمترین مدارکی که شما باید به مخابرات یا شرکت های فروش خط 5 رقمی تحویل دهید عبارتند از: فرم درخواست شرکت، تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت، آگهی روزنامه رسمی با تاریخ حداکثر۲سال قبل، آخرین آگهی تغییرات شرکت درروزنامه رسمی، معرفی نامه متقاضی که ممهور به مهرشرکت و به امضاء صاحبان امضاء رسیده باشد، کپی شناسنامه مدیرعامل و نماینده شرکت و ارائه فرم کد اقتصادی. با ارائه این مدارک و پراخت هزینه، یک خط 5 رقمی به نام شما ثبت می شود.

راه اندازی خط 5 رقمی تل سی

خط پنج رقمی تل سی تمامی مزیت های خط سیپ ترانک را دارد اما تنها تفاوت آن در این است که این خط از طرف مخابرات به اشخاص حقیقی داده می شود. در TELL 30 با اضافه شدن سه صفر به اول شماره پنج رقمی می توانید امکان تماس دو طرفه با تعداد تماس همزمان۳۰، ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ و همینطور بیشتر را داشته باشید. پس از اینکه موفق به خرید خط تل سی شدید کارشناسان مرکز سخت افزار ایران را جهت راه اندازی این سرویس در مطلع کنید. ما در اسرع وقت خط پنج رقمی را در محل مورد نظر شما نصب و راه اندازی می کنیم.

روند راه اندازی خط 5 رقمی tell 30

راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک برای شخصیت های حقوقی کاربرد دارد. یعنی اگر یک مجموعه اداری یا تجاری نیاز به خدمات ویپ و مرکز تماس ویپ داشته باشد، باید خطوط چهار یا پنج رقمی سیپ ترانک را از مخابرات دریافت کند. اما افراد حقیقی باید از خط 5 رقمی tell 30 استفاده کنند. سی تل شباهت بسیاری به سرویس روتاری دارد و اگر هزینه بیشتری صرف کنید، شماره های رندتری را دریافت خواهید کرد. پس از دریافت و راه اندازی خطوط tell 30 امکان برقراری ۳۰و ۶۰و ۹۰ و ۱۲۰ تماس به طور همزمان برای شما فراهم خواهد شد.

نکته ای که باید بدانید این است که علاوه بر هزینه راه اندازی خط 5 رقمی tell 30 شما باید هزینه نگهداری هم پرداخت کنید. یعنی باید ماهیانه مبلغ مشخصی را صرف نگهداری سرویس کنید. تل سی یا TEL30 از نظر امکانات و تجهیزات و نحوه دریافت هیچ تفاوتی با سرویس سیپ ترانک ندارد. تنها تفاوت موجود این است که تل سی به مشترکین حقیقی ارائه می شود و سرویس سیپ ترانک ویژه کاربران و مشترکین حقوقی می باشد. پس از دریافت خط از مخابرات یا شرکت های مرتبط، می توانید فرایند راه اندازی خط 5 رقمی  tell 30را از طریق واحد web مرکز سخت افزار ایران پیگیری کنید.

راه اندازی خط 5 رقمی در مراکز ذیل انجام می گردد

مراکز تلفن استریسک (asterisk)

مرکز تماس سیسکو (CUCM, CME)

مرکز تماس مایکروسافت (skype for bussiness)

مرکز تماس پاناسونیک (TDA, TDE, NS)

خدمات سیپ ترانک در مرکز سخت افزار ایران

واحد تخصصی شبکه در مرکز سخت افزار ایران ضمن بهره گیری از دانش روز دنیا به مجموعه های اداری، تجاری و خدماتی برای ارتقا و بهبود سطح کیفی ارتباط با مشتریان کمک می کند. این مجموعه در راستای تحقق اهداف و اصول مشتری مداری خدمات منوعی را پیرامون راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک به صاحبان کسب و کار ارائه می دهد.

مشاوره تلفنی حضوری توسط کارشناسان ارشد شبکه، طراحی، نصب و راه اندازی تلفن 5 رقمی سیپ ترانک و تل سی، راه اندازی خط پنج رقمی روی انواع سانترال بدون نیاز به تعویض سانترال، پیاده سازی سیپ ترانک روی روتر های سیسکو، ارائه سرویس های نرم افزاری با امکاناتی مثل صف انتظار، منشی گویا و … و ارائه سرویس و پشتیبانی پس از نصب از جمله خدمات راه اندازی خطوط پنج رقمی در این مجموعه به شمار می روند. ضمن مراجعه به سایر بخش های وب سایت و برقراری تماس با واحد پاسخگویی مرکز سخت افزار ایران، می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر