یکی از ماژول های سفارشی ویپ که توسط مهندسین برنامه نویسی سفارشی ویپ در مرکز سخت افزار ایران ساخته شده ماژول Popup است. این ماژول در گروه ماژول های فروش قرار می گیرد و به بخش فروش سازمان شما کمک شایان ذکر خواهد نمود.

شیوه ی عملکر ماژول Popup به این صورت است که، تماس وروری را به کارشناس پاسخگو اطلاع داده و با این عملکرد عمل جستجوی مشتریان در پنل به نحوه محسوسی تسریع می شود. هم‌چنین امکان گزارش تماس برای هر پرسنل  فراهم شده و می‌توان فایل صوتی رکورد شده هر تماس را با یک فرایند ساده و تنها با یک کلیک فراخوانی، پخش و دانلود کرد.

Rate this post

خرید ماژول popup از مرکز سخت افزار ایران

همان گونه که اشاره کردیم ساخت ماژول های فروش توسط مهندسین توانمند مرکز سخت افزار ایران  انجام شده است. این محصولات در دسته ی محصولات بخش VoIP قرار می گیرد. جهت سفارش و خرید ماژول popup می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت تماس گرفته و ضمن بهره مندی از مشاوره با کارشناس و مهندسان برنامه نویسی سفارشی voip  ، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تمامی محصولات این مرکز با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شود، زیرا هدف اصلی ما این است تا تمامی شرکت ها و سازمان ها در کشور عزیزمان این امکان را داشته باشند تا از فن آوری های نوین بهره مند شود.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩