ماژول عملکرد صف

محصولات مرکز سخت افزار ایران در زمینه ی ماژول های سفارشی ویپ در بخش فروش تنوع زیادی دارد.  ماژول عملکرد صف ، جهت نمایش تماس های ورودی برای هر صف پاسخگویی است. به این ترتیب تیم های فروش و پشتیبانی از عملکرد صف مربوطه به صورت زنده مطلع می شوند. تماس ها در صف پاسخگویی به 2 بخش پاسخ‌داده شده و از دست رفته تقسیم می شوند.

ماژول عملکرد صف به کمک مدیران بخش ها می آید و ضمن تسریع عملکرد مدیران به آن ها کمک می کند تا عملکرد پاسخگویی تیم ها را به نحو کامل مدیریت کنند. این ماژول عمل کرد صف ویژگی های زیادی دارد که از جمله ی آن ها می توان به نمایش به تعداد تماس های از دست رفته، پاسخ‌داده شده، فایل های رکورد شده و غیره اشاره کرد.

5/5 (1 امتیاز)

خرید ماژول عملکرد صف

همان گونه که اشاره کردیم ماژول عملکرد صف در گروه ماژول های سفارشی VoIP در بخش فروش قرار می گیرد. جهت سفارش محصولات سفارشی سازی ویپ و خرید ماژول عملکرد صف لازم است با کارشناسان ما در مرکز طراحی شبکه تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. این امکان فراهم شده است تا قبل از خرید محصول از ویژگی های آن مطلع شده و پرسش های خود را از کارشناسان برنامه نویسی سفاریشی ویپ بپرسید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده و شما را در انتخاب یک محصول کاربردی و مفید راهنمایی خواهند کرد. هدف ما همراهی و همگامی با شرکت ها و موسسات جهت پیشبرد اهداف آنان و داشتن شرکت هایی مملو از پیشرفت و تکنولوژی در کشور عزیزمان ایران است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩