راه اندازی مرکز تماس

چنانچه مایل به راه اندازی مرکز تماس در مجموعه کاری خود هستید، می‌توانید با مطالعه‌ی مطلب پیش رو برخی اطلاعات لازم و ضروری در این باره را کسب نمایید. در این مطلب ما جزئیات کاربردی راجع به ماهیت مراکز تماس، استانداردها و معیارها و نیز نحوه راه اندازی آنها را به شما ارائه خواهیم داد. شایان ذکر است که مرکز سخت افزار ایران جزء مراکز با سابقه‌ای است که خدمات این حوزه را به کاربران و متقاضیان محترم ارائه می‌دهد. منظور از مرکز تماس یک مجموعه عملیاتی گسترده است که در ساختمان ها راه اندازی شده و ارتباطات آنها را تسهیل می‌کند.

اجزای متعددی از قبیل نیروی انسانی، مشتری، ساختمان، امکانات و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در این سیستم وجود دارند. معمولا مرکز تماس در بستر شبکه کار می کند و بسته به ظرفیتش، نیاز به تجهیزات خاصی دارد. پس از راه اندازی مرکز تماس از قابلیت هایی همچون مدیریت فکس ها، پاسخگویی به مشتریان، مدیریت تماس ها و … بهره مند خواهید شد. در صورت تمایل به استفاده از این سرویس کاربردی کافی است با واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما ضمن ارائه مشاوره های تخصصی و ارزیابی مختصات مجموعه مورد نظرتان، عملیات راه اندازی مرکز تماس را به شکل حرفه ای و تخصصی انجام می دهند.

استانداردهای مرکز تماس

راه اندازی مرکز تماس ویپ و کلیه انواع این سرویس نیز همچون سایر سامانه های ارتباطی یک سری استانداردهای خاص دارد. این استانداردها در واقع معیارهایی هستند که عملکرد سیستم را در بهترین حالت قرار می دهند. تیم شبکه مرکز سخت افزار ایران تلاش می کنند ضمن رعایت این استانداردها، یک مرکز تماس کامل و کاربردی را برای کاربران راه‌اندازی کنند.

میانگین سرعت پاسخگویی، نرخ قطع، سطح خدمات، دقت پیش‌بینی تماس، طول تماس، پایبندی به برنامه زمانی، نرخ اشتغال، زمان جمع کردن تماس، فرسایش اپراتور، غیبت اپراتور، رضایت مشتری و حل مشکل در تماس نخست از جمله مهم ترین استانداردهای مرکز تماس به شمار می روند. در صورت رعایت تمامی این معیارها می توان انتظار عملکردی درست، بی نقص و بهینه را از انواع مرکز تماس یا کال سنتر داشت.

راه اندازی مرکز تماس تلفنی

پیش نیاز راه اندازی مرکز تماس، دریافت خط تلفن است. پس از دریافت خط متناسب با ظرفیت مجموعه، باید تجهیزات مورد نیاز فراهم گردد. روتر، سرور و مواردی از این دست مهم ترین تجهیزاتی هستند که به آنها نیاز خواهید داشت. پس از تامین تجهیزات و طی فرایند راه اندازی، می توانید تمامی تماس های ورودی مجموعه را از یک نقطه به صورت متمرکز مدیریت کنید.

راه اندازی مرکز تماس تلفنی مزایای بی شماری دارد که از جمله آنها می توان به عدم وجود خطوط اشغال در زمان تماس مشتریان، افزایش سرعت پاسخ ‌گویی به تماس ‌های ورودی، تقسیم تماس ‌های ورودی به صورت خودکار بین کارشناسان، قرارگیری مشتریان در صف انتظار موزیکال و تهیه گزارش از وضعیت پاسخ‌ گویی اشاره کرد. مهندسان شبکه مرکز سخت افزار ایران پس از بررسی زیرساخت های شرکت شما، مرکز تماس را بسته به بستر انتخابی (سیسکو، مایکروسافت و …) راه اندازی می کنند. پس از آن می توانید از تماس های با کیفیت و امن برخوردار شده و واحد ارتباطات مجموعه خود را به میزان چشمگیری ارتقا دهید.

کال سنتر یا مرکز تماس ویژگی ها و قابلیت های بسیاری دارد که هم مجموعه های خدماتی و هم مشتریان از آنها بهره مند می شوند. از جمله ویژگی های مرکز تماس می توان به امکان مدیریت تماس ها اشاره کرد. وقتی مشترک با مجموعه مورد نظرش تماس می گیرد، سیستم به صورت خودکار اپراتور فعال را شناسایی می کند. سپس تماس گیرنده ها در یک جدول مشخص دسته بندی می شوند و در نهایت تماس مشترک توسط اپراتور مربوطه پاسخ داده می شود.

ارائه گزارشات مدیریتی قابل تحلیل هم دیگر ویژگی کاربردی مراکز تماس است. این قابلیت به مدیران امکان نظارت بر روند کاری مجموعه را می دهد. مرکز تماس می تواند مکالمات را بایگانی کرده و آنها را در زمان نیاز به کاربران تحویل دهد. امکان بومی سازی و قابلیت توسعه نرم افزاری هم دیگر ویژگی های مرکز تماس هستند که کاربرد این سامانه را با کیفیت بیشتری همراه می سازند. جهت نصب و راه اندازی مرکز تماس و بهره مندی از تمامی قابلیت های call center می توانید از کارشناسان مجرب واحد تخصصی ویپ در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر