ماژول احراز پرسنل شیفتی

یکی دیگر از ماژول هایی که در فرایند سفارشی سازی مرکز تماس ویپ مورد استفاده قرار می گیرند، ماژول احراز پرسنل شیفتی هستند. افرادی که در سازمان ها هستند امور مربوط به پشتیبانی را انجام می دهند. این پرسنل در شعب مخالف حضور داشته و به صورت متمرکز یا غیر متمرکز فعالیت می کنند. به این افراد پرسنل شیفیتی اطلاق می شود. احراز این کاربران و نیز صحت سنجی فرد پاسخ دهنده، اساس کاری است که ماژول های احراز پرسنل شیفتی انجام می دهند.

روند کاری ماژول احراز پرسنل شیفتی بدین صورت است که تماس های ورودی را بین اپراتورها تقسیم بندی کرده و گزارش تماس ها را در قالب تعداد تماس و فایل رکورد شده برای تیم مدیریت قابل بررسی می سازد. این یعنی پس از راه اندازی این ماژول توسط تیم وب مرکز سخت افزار ایران، می توانید نظارت کامل تر و راحت تری بر روند و کیفیت کاری پرسنل شیفیتی مجموعه خود داشته باشید.

خرید ماژول احراز پرسنل شیفتی

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های معتبری است که به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه راه اندازی ماژول های ارتباطی فعالیت می کند. این مرکز پروژه های زیادی را با کمک مهندسین شبکه خود به انجام رسانده است. همکاران ما سالها در حوزه وب و راه اندازی سرویس های مربوط به آن فعالیت کرده اند. آنها ضمن اطلاع کامل از ظرفیت ها و محدودیت های شرکت ها در ایران، از فناوری ها و تجهیزات نوین ارتباطی استفاده می کنند تا بهترین سرویس ها را به شما ارائه دهند.

تولید و اجرای انواع ماژول های ارتباطی در بخش های فروش، نظارتی و … فعالیتی است که مهندسین ما در بخش برنامه نویسی سفارشی ویپ به صورت تخصصی انجام می دهد. کافی است با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرید تا ضمن خرید ماژول احراز پرسنل شیفتی، از خدمات و سرویس های متمایز در این حوزه بهره مند شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر