اسکایپ فور بیزینس

اسکایپ فور بیزینس یا SFB از محصولات ویپِ شرکت مایکروسافت می باشد. این شرکت همانطور که محصولات ویندوزی خود را تحت عنوان ویندوزهای مختلف به فروش می رساند محصولات ویپ خود را نیز با عنوان skype for business می فروشد. مایکروسافت در skype for business قابلیت 80 هزار تماس را فراهم کرده است. نرم افزار اسکایپ فور بیزینس در شبکه داخلی نصب و راه اندازی می شود و جهت اهداف ارتباطی درون سازمانی و تجاری به کار می رود.

از ویژگی های قابل توجه این محصول این است که می تواند از طریق لایسنس با دستگاه های ویدئو کنفرانس ارتباط برقرار کرده و یا با سرویس های ویپ یکپارچه سازی شود. ظرفیت ها و قابلیت های زیادی برای استفاده از این نرم افزار در شرکت های بزرگ یا شرکت هایی که در فضای رقابتی می خواهند بزرگ به نظر برسند وجود دارد. اسکایپ فور بیزینس امکان اعمال تغییرات و ارتقاء سریع تر یا در صورت لزوم کند کردن مدیریت تغییرات را برای شرکت ها فراهم می کند.

مزایای اسکایپ فور بیزینس

skype for business مایکروسافت مزیت های قابل توجهی دارد که سبب شده برخی آن را نسبت به دیگر سرویس ها ترجیح دهند. برای مثال مزیتی که مایکروسافت نسبت به سیسکو در این برنامه ارائه داده این است که برخی از آبشن هایی که در سیسکو مجانی نبودند در اینجا کاملا رایگان می باشد. برای مثال در سیسکو برای برقراری ویدئو کنفرانس باید برخی از تجهیزات سخت افزاری را آماده کرد اما در اسکایپ فور بیزنس تمامی این ماژول ها را به صورت نرم افزاری ارائه می دهد و هزینه تجهیزات سخت افزاری حذف می شود.

همچنین یکی دیگر از مزایای SFB،  قابلیت ارائه آن بر روی کامپیوتر، لپ تاب و گوشیهای موبایل با هر نوع سیستم عاملی از جمله android و iOS و windows phone می باشد. این امر سبب می شود کاربر در هر شرایطی قابل دسترس بوده و بتواند از امکانات آن بهره مند شود. با راه اندازی skype for business می توان از مزایای تماس صوتی و تصویری، متنی و تماس تلفنی در یک نرم افزار برخوردار شد.

کاربرد اسکایپ فور بیزینس در برگزاری ویدئو کنفرانس ها

مایکروسافت قبلاً در Skype، شرایط را برای برقراری ویدئو کنفرانس 25 نفره مهیا کرده بود اما در Skype for Business این تعداد به ۲۵۰ نفر افزایش یافته که نیاز های یک جلسه ی بزرگ یا سمینار مجازی را برطرف می کند. در اینجا شخص شرکت کننده در جلسه لازم نیست حتما اکانت اسکایپ داشته باشد بلکه با استفاده از خط ثابت یا شماره همراه هم می تواند وارد کنفرانس شود. Skype for business این قابلیت را به کاربر می دهد که از دوربین ها و مانیتورهای مستقل و سیستم های صوتی Polycom و حتی یک Microsoft Surface Hub به عنوان تخته وایت برد یا صفحه لمسی آنلاین استفاده کند.

اگر قصد دارید Skype for business را در شرکت یا سازمان خود راه اندازی کنید می توانید با مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و از مشاوره تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید. تکنسین مستقر در مرکز طراحی شبکه از ماهرترین و باتجربه ترین کارشناسان شبکه در کشور هستند و از نیازهای روز شرکت ها و سازمان ها به خوبی آگاهی دارند.

متخصصان برنامه نویسی در این مجموعه نیز موفق به طراحی ماژول های کاربردی تحت وب و VoIP شده اند که می توانند روی برنامه هایی همچون اسکایپ فور بیزنس، ویپ سیسکو و دیگر سرویس ها، پیاده سازی شوند. این ماژول ها نقش به سزایی در مدیریت فروش و ارتباطات سازمان ها و شرکت ها ایفا می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین نصب و راه اندازی این سرویس ها با شماره درج شده در بالای این صفحه تماس بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر