ماژول ارسال پیامک ویپ

یکی دیگر از ماژول های کاربردی در فرایند سفارشی سازی مرکز تماس voip ، ماژول ارسال پیامک است. پیش از هر چیز باید بدانید که این ماژول یا به شکل درگاه ارتباطی عمل می کند و یا به صورت مستقیم عرضه می گردد. در حالت درگاه ارتباطی، این ماژول بین نرم افزار ها و سامانه اس ام اس پنل قرار می گیرد و عمل ارسال پیامک را با ظرفیت بالا انجام می دهد.

اما در حالت مستقیم با ارسال پیامک در شرایط مختلف نظیر اتمام تماس مشترک و سپاسگذاری، با مشترک یا مشترکین ارتباط برقرار می کند. به عنوان یکی از محصولات بخش ارتباطی، ماژول ارسال پیامک ویپ محصول کاربردی و مفیدی برای شما خواهد بود. با استفاده از این ماژول می توانید در زمینه تبلیغات هم موفق تر عمل کنید.

خرید ماژول ارسال پیامک ویپ

برای خرید ماژول ارسال پیامک ویپ کافی است با واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران در ارتباط باشید. این مرکز ضمن بهره گیری از متدهای نوین ارتباطی، به شما کمک می کند که حرفه ای ترین سرویس های این حوزه را در شرکت یا سازمان خود داشته باشید. خدمات ماژول ارسال پیامک در بالاترین سطح کیفی توسط واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران به متقاضیان ارائه می گردد تا این عزیزان نهایت بهره را از سفارشی سازی مرکز تماس ویپ ببرند.

این مجموعه ضمن تجمیع دو عامل نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته شرایط را برای ارائه سرویس های حوزه ویپ به شکل حرفه ای مهیا کرده است. برای دریافت، نصب و راه اندازی ماژول ارسال پیامک ویپ یا هریک از دیگر ماژول های ارتباطی کافی است با واحد شبکه در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر