ماژول نظارتی

ماژول نظارتی هم یکی از زیرمجموعه های بخش فروش است که مرکز تماس ویپ با استفاده از آن سفارشی سازی می شود. این ماژول امکان نظارت راحت تر بر فرایند تماس و برقراری و پیگیری تماس ها را برای شما فراهم می کند. یعنی شما با راه اندازی این ماژول می توانید بر تماس ها و نحوه پاسخگویی پرسنل نظارت کامل داشته باشید. ماژول نظارتی با ارائه راهکارهایی نظیر شنود مکالمات و راهنمایی پرسنل هنگام مکالمه با مشتری یا (wisper) امکان کنترل بیشتر تماس ها را برای مدیران فراهم می کند.

به صورت خلاصه می توان چنین گفت که استفاده از ماژول های نظارتی به شما کمک می کند ضمن نظارت بیشتر بر عملکرد پرسنل بخش تماس، مشکلات موجود را برطرف کرده و زمینه را برای رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان خود فراهم نمایید.

نحوه دریافت ماژول نظارتی

همانطور که اشاره شد مدیران شرکت ها با استفاده از راهکارهای ماژول نظارتی به راحتی می توانند عملکرد پرسنل را در بخش های ارتباطی مجموعه خود تحت کنترل قرار دهند. اما به نظر شما نحوه دریافت ماژول نظارتی چگونه است؟ برای اطلاع از این مساله با واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. این مجموعه یکی از تولید کنندگان و ارائه دهندگان معتبر انواع ماژول های نظارتی است.

واحد وب این مرکز در راستای تحقق اهداف خود در زمینه ارتقا کیفیت ارتباطات شرکت ها و مجموعه های خدماتی، انواع ماژول های ارتباطی را برای سفارشی سازی مرکز تماس ویپ راه اندازی می کند. کارشناسان ارشد شبکه به شما کمک خواهند کرد که بهترین راهکار را جهت نظارت بر فرایندها تماس مجموعه کاری خود دریافت نمایید. در صورت نیاز به راه اندازی ماژول های نظارتی در شرکت خود و نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، مشاورین ما اطلاعات و راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر