تعمیرات لپ تاپ اچ پی

اگر به دنبال مرکزی برای دریافت بهترین خدمات در حوزه تعمیرات لپ تاپ اچ پی هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک بار خدمات این مرکز را امتحان کنید و لذت دریافت خدمات با کیفیت را بچشید. تمام خدمات و سرویس هایی که توسط واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. تعمیرات لپ تاپ اچ پی به طور کلی در دو بخش نرم افزار و سخت افزار ارائه می شود.

وقتی لپ تاپ با مشکل و اختلالی روبه رو می شود، در ابتدا باید عیب یابی و ریشه یابی دقیقی از اختلال موجود انجام شود و با توجه به علت اختلال، برای رفع آن اقدامات لازم را انجام داد. از آنجا که واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی پیشرفته ترین و مدرن ترین ابزار عیب یابی و تعمیر و ترمیم را در اختیار دارد، به راحتی می تواند صفر تا صد مشکلات این دستگاه را شناسایی و برطرف کند. همچنین لازم به یادآوری است که این واحد تعمیرات به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیز دسترسی دارد که در مسیر تعویض کمک حال تعمیرکار و البته کاربر است.

5/5 (7 امتیاز)

نمایندگی لپ تاپ اچ پی

نمایندگی لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ امروزه به یکی از ملزومات زندگی و کار تبدیل شده و افراد مختلف، کارهای زیادی با این دستگاه انجام می دهند. ویژگی هایی همچون وزن پایین و ابعاد کوچک، جابجایی این دستگاه را راحت تر کرده و به همین دلیل هم کاربران می توانند همه جا آن را به همراه داشته باشند. کمپانی اچ پی همیشه به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول شناخته شده و انواع لپ تاپ و نوت بوک را تولید و به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

با توجه به این مساله و نیاز کاربران به دریافت خدمات اصیل و با کیفیت، مرکز سخت افزار ایران اقدام به راه اندازی نمایندگی لپ تاپ اچ پی نموده است. چنانچه نیاز به خرید و یا تعمیر هریک از مدل  های لپ تاپ hp داشتید، می توانید با مراجعه به این نمایندگی خدمات و سرویس های مورد نظرتان را دریافت کنید. شما ضمن برقراری تماس با واحدهای فروش و تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، از مشاوره های تخصصی همکاران ما بهره مند خواهید شد. گفتنی است نمایندگی لپ تاپ اچ پی برای راحتی خیال مشتریان خود از اصالت خدمات دریافتی، به آنها ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران را اعطا می کند.

تعمیر لپ تاپ اچ پی در کدام موارد ضروری است؟

مواردی همچون: بالا نیامدن سیستم یا بوت نشدن، هنگ کردن، پاک شدن اطلاعات، کار نکردن تاچ پد یا عملکرد ضعیف این بخش، مشکلات تصویر، روشن نشدن لپ تاپ، شارژ نشدن، کار نکردن کیبورد، داغ کردن بیش از حد، عدم نمایش تصویر و مشکلات مشابه، مشکلاتی هستند تقریبا در همه مدل های لپ تاپ مشاهده می شوند. اهمیت موضوع آنجا است که برای تعمیر هریک از این مشکلات چه اقداماتی باید انجام شود. همه موارد ذکر شده، ناشی از وجود ایرادی در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارند.

نکته مهم این است که اگر شناخت کافی راجع به قطعات لپ تاپ نداشته باشید، به هیچ عنوان موفق به تعمیر لپ تاپ اچ پی به صورت صحیح و اصولی نخواهید شد. حتی ممکن است با یک اشتباه یا سهل انگاری ناخواسته، مشکلات لپ تان را بیشتر کنید. تیم تعمیرات نمایندگی لپ تاپ اچ پی ، مهارت و تجربه کافی برای رفع مشکلات رایج لپ تاپ شما را دارا می باشند.

تعمیر باتری لپ تاپ اچ پی

باتری به طرز انکار ناپذیری در روشن شدن و کار کردن لپ تاپ نقش داشته و اگر دچار نقص شود، ممکن است بردها و مدارهای سایر بخش ها را نیز درگیر کند. حتی بعضا دیده شده که در اثر سولفاته شدن باتری لپ تاپ، سایر قطعات نیز درگیر شده و آسیب دیده اند. از کار افتادن لپ تاپ یکی از مشکلاتی است که در اثر سهل انگاری و بی توجهی به باتری اتفاق می افتد. شارژ نشدن، دیر شارژ شدن، خالی شدن شارژ و مواردی از این دست، از جمله مهم ترین مشکلات و ایرادهایی هستند که در اثر معیوب شدن باتری لپ تاپ ایجاد می شوند.

تصور کنید لپ تاپی دارید که باتری آن در عرض چند دقیقه خالی می شود؛ این اتفاق اصلا خوشایند نیست. تعمیر باتری لپ تاپ در بیشتر موارد امکان پذیر نبوده و تعمیرکاران این قطعه را با یک باتری جدید تعویض می کنند. اگر برای این منظور به نمایندگی لپ تاپ اچ پی در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کردید، می توانید به اصل بودن قطعه جایگزین شده اطمینان کامل داشته باشید.ش

تعمیر باتری لپ تاپ اچ پی

تعمیر کیبورد لپ تاپ hp

یکی از مهم ترین بخش های لپ تاپ که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کیبورد یا صفحه کلید است. شما برای تایپ کردن و استفاده از راه های میانبر، با کیبورد کار می کنید و به همین دلیل هم این بخش همواره در معرض آسیب دیدگی هایی قرار دارد. برای تعمیر کیبورد لپ تاپ hp در روند تعمیرات لپ تاپ اچ پی، روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به شدت آسیب دیدگی انتخاب و اجرا می گردد.

اگر کلید ها شکسته باشند یا کار نکنند، با تعویض آنها می توان مشکل را برطرف کرد. گاهی مشکل چندان جدی نیست و صفحه کلید به دلیل تجمع آلودگی و ذرات مواد غذایی در زیر دکمه ها عمل نمی کند. در این صورت، تکنسین های تعمیر نمایندگی لپ تاپ اچ پی ، فضای زیرین صفحه کلید را تمیز کرده و به این ترتیب، مشکل را حل می کنند. گاهی هم مدارها آسیب دیده اند و فرایند تعویض کیبورد انجام خواهد شد.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی

خرابی یا شکستن نمایشگر لپ تاپ جزء آن دسته از مشکلاتی است که کاربران را بسیار ناراحت کرده و البته هزینه تعمیراتی بالایی هم دارد. معمولا خرابی نمایشگر، اگر نشکسته باشد، به این صورت است که سیستم روشن شده و صدای فن نیز به گوش می رسد، اما نمایشگر هیچ تصویری ارائه نمی دهد. باید بدانید که ال سی دی لپ تاپ قطعه ای بسیار حساس بوده و به گونه ای طراحی شده که در اغلب موارد، قابل تعمیر نیست. البته همکاران ما در نمایندگی لپ تاپ اچ پی تلاش می کنند که این قطعه را تعمیر کنند؛

اما به توصیه دوستانه ما توجه کنید و تعویض ال سی دی را در اولویت قرار دهید. تعویض قطعه ی مورد بحث، شرایط و ظرائفی دارد که تنها تعمیرکاران ماهر قادر به رعایت همه این نکات هستند. مثلا اگر قطعه اصل نباشد و یا یکی از اجزاء لپ تاپ در حین تعمیر بشکند، لپ تاپ آسیب های جبران ناپذیری خواهد دید. برای پیشگیری از بروز مشکلات بعدی، می توانید تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی را به افراد با تجربه و دوره دیده این حوزه واگذار کنید.

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می شود ؟

سرویس ها و خدماتی که توسط مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می شود، بسیار متنوع و گسترده است. این سرویس ها پوشش دهنده بخش نرم افزار و سخت افزار است. درگیری لپ تاپ ها از جمله لپ تاپ اچ پی با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به مرور زمان کاملا طبیعی و متداول است. مهم این است که درست و اصولی برای رفع این اختلالات اقدام کنیم. تنوع خدمات رسانی مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی تا جایی است که صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را برطرف کرده و دستگاه کاملا سالم را تحویل کاربر می دهد. این مرکز به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیز دسترسی دارد و می تواند عملیات تعویض قطعه را نیز با امنیت بالا انجام دهد.

خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی

 • سرویس داخلی و اجرای خدمات نرم افزاری لپ تاپ اچ پی
 • نصب نرم افزار های پایه، کاربردی، سیستمیک و …
 • تعمیر باتری و تست سلامت باتری لپ تاپ اچ پی
 • انجام تنظیمات نرم افزاری برای بهینه سازی سرعت لپ تاپ اچ پی
 • نصب انواع نرم افزارهای عمومی و تخصصی روی لپ تاپ اچ پی
 • تعمیرات مربوط به شارژ نشدن و روشن نشدن لپ تاپ
 • تعمیرات لپ تاپ اچ پی در بخش خرابی های هارد
 • تعمیر کیبورد و تاچ پد لپ تاپ اچ پی
 • تعمیر RAM لپتاپ
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی
 • تعمیر اسپیکر لپتاپ
 • تعمیر آداپتو لپ تاپ اچ پی
 • تعمیرات های ولتاژ لپتاپ
 • تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی
 • تعویض کارت مودم وایرلس و شبکه لپتاپ اچ پی
 • تعمیر یا تعویض درایو لپ تاپ
 • رفع پیکسل LED لپ تاپ اچ پی
 • تعمیرات لپ تاپ اچ پی در بخش برد و سیلندر هارد
 • رفع بدسکتورهای هارد لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض بلوتوث لپ تاپ اچ پی
خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی

تعمیرات لپ تاپ اچ پی در محل

برای تامین رفاه حال شما کاربران عزیز خدمات تعمیرات لپ تاپ اچ پی در محل را نیز راه اندازی کرده ایم. درست است که لپ تاپ حمل و نقل سختی ندارد و می توان به راحتی آن را به تعمیرگاه ارجاع داد، اما هستند کاربرانی که به خدمات تعمیر لپ تاپ در محل هم نیاز دارند. به کمک این سرویس تعمیراتی دیگر لازم نیست برای دریافت انواع خدمات نرم افزاری و سخت افزاری نگران باشید؛ زیرا ارائه سرویس در واحد تعمیرات لپ تاپ در محل محدودیت خاصی ندارد. اگر به هر دلیل امکان ادامه اجرای عملیات در محل وجود نداشته باشد، دستگاه معیوب با مسئولیت واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی در محل به تعمیرگاه مرکزی و اصلی ارجاع داده می شود و ادامه مسیر تعمیر در تعمیرگاه دنبال می شود.

نمایندگی مجاز لپ تاپ

برای تهیه هر لپ تاپی می توانید از نمایندگی مجاز لپ تاپ کمک بگیرید. در این نمایندگی مجاز و معتبر انواع مختلف لپ تاپ ها تهیه و توزیع می شود. هر کاربر این فرصت را دارد تا با استفاده از خدمات پس از فروش اصل و شرکتی خریدی مطمئن و ایمن داشته باشد. در نمایندگی مجاز لپ تاپ می توانید از سرویس های مشاوره ای رایگان و تخصصی نیز بهره مند شوید. با استفاده از این سرویس ها درباره ویژگی ها و مشخصات محصول مورد نظرخود اطلاعات مفیدی به دست می آورید. تمام سرویس ها و خدمات تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

5/5 (7 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر