سفارشی سازی مرکز تماس ویپ

فرآیند سفارشی سازی مرکز تماس ویپ امکان پاسخگویی خودکار را برای کاربران فراهم می کند. به عبارت دیگر سازمان ها و شرکت هایی که میزان مشتریان و ارباب رجوع آنها زیاد بوده می توانند از طریق سفارشی سازی مرکز تماس ویپ، با استفاده از تماس تلفنی فرایندهای اداری و سازمانی بین مشتریان و خود سازمان را به صورت هوشمند، مدیریت کنند.

یکپارچه سازی مرکز تماس VoIP از خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران می باشد که کارشناسان شبکه در این مجموعه قادرند تمامی مراحل مربوط به برنامه نویسی و راه اندازی آن را انجام داده و مطابق با نیازها و خواسته های شما طراحی کنند. سفارشی سازی مرکز تماس VoIP می تواند با سیستم CRM سازمان یکپارچه شده و تحول بزرگی در نحوه ارتباط با مشتری ایجاد کند. بنابراین اگر قصد یکپارچه سازی ویپ با سیستم مورد نظر خود دارید ابتدا این مطلب را بخوانید تا با این فرآیند بیشتر آشنا شده و سپس برای نصب و راه اندازی این سیستم با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس حاصل فرمایید.

پیاده سازی سیستم ویپ

خلاف سیستم های قدیمی مرکز تماس که از تجهیزات سخت افزاری استفاده می شد در سیستم ویپ از فن آوری دیجیتال و از بستر اینترنت استفاده می شود. این سیستم، همانگونه که می‌دانید نیازمند یک اتصال BROADBAND است. پیش شرط استفاده از ویپ پرداخت هزینه ی ISP برای برقرای ارتباطات تلفنی فارغ از محدودیت مکان است. پیاده سازی ویپ می تواند از طریق نرم افزارهای اداری و اتوماسیون های سازمانی همچون CRM انجام شود. در این صورت امکانات قابل توجهی در اختیار مدیران و کاربران قرار می گیرد.

البته ماژول هایی نیز توسط مرکز سخت افزار ایران طراحی گردیده که می تواند پیاده سازی ویپ را در بخش های فروش، ارتباطات و سیستم نظارات سازمان امکان پذیر کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پیاده سازی سیستم ویپ و یکپارچه سازی آن با سامانه های مختلف می توانید با کارشناسان شبکه در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرد.

مرکز تماس و CRM

یکی از قابلیت هایی که می توان از طریق ویپ به آن دست یافت، ارتباط مرکز تماس با CRM می باشد. CRM نرم افزاری است که جهت ارتباطات بین ادارات و مشتریان یا ارباب و رجوع مورد استفاده قرار می گیرد. CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری بوده و هدفش این است که ارتباط با مشتریان و نحوه پاسخ به آنها از طریق نرم افزار به صورت خودکار انجام شود. حال جالب است بدانید که این نرم افزار را می توان از طریق ماژول های طراحی شده با مرکز تماس ویپ سفارشی سازی کرد و روند ارتباط با مشتریان را متحول کرد. این سیستم امکانات متنوعی را برای سازمان به ارمغان می آورد.

افزایش کیفیت پاسخگویی و بررسی نحوه استفاده پرسنل از خطوط تلفن و ثبت سوابق تماس و امکان برقراری تماس تنها با یک کلیک، از مزایای این نوع مراکز تماس می باشد. این سیستم می تواند اطلاعات تماس گیرندگان را ثبت کرده و در مراحل بعدی آنها را به بخش های مربوطه متصل کند. به عبارت دیگر با استفاده از این سیستم می توان از بدون ورود مستقیم به سیستم ویپ، از طریق همان اتوماسیون داخلی سازمان به هویت تماس گیرندگان، مکان های تماس گرفته شده و میزان مکالمات دسترسی پیدا کرد.

ماژول ارتباط با تلفن VoIP در CRM

ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM به مجموعه ای از ماژول های ارتباطی برای ارتباط سیستم های ویپ با اتوماسیون های داخلی اشاره دارد. به عبارت دیگر نرم افزارهایی همچون CRM و ERP سازمان می تواند از طریق ویپ سفارشی سازی شوند و قابلیت های بیشتری را در حوزه مکالمات تلفنی سازمان فراهم کنند. استفاده از سیستم های شخصی شده یا سفارشی شده ویپ بهترین راهکار برای توسعه ارتباط سازمانی می باشد.

ارتباط VoIP با CRM بستر مناسبی را برای افزایش کیفیت پاسخگویی و مدیریت تماس ها فراهم می کند. از طریق این ماژول می توان از بخش های فروش، ارزیابی عملکرد و سیستم نظارتی سازمان بهره گرفت. برای برقرار کردن VoIP با CRM نیاز به افزونه های سفارشی شده وجود دارد. از جمله ماژول های این سیستم می توان به ماژول Popup، ماژول برقراری تماس، ماژول مدیریت بهره روی، ماژول پیگیری کالا، ماژول احراز پرسنل شیفتی و چندین مورد ماژول دیگر اشاره کرد.

سفارشی سازی مرکز تماس ویپ با چه سیستمی امکان پذیر است؟

در جواب اینکه مرکز تماس VoIP با چه سیستم هایی در ادارات و سازمان ها یکپارچه می شود باید گفت :  مرکز تماس ویپ می تواند با نرم افزارهایی همچون SarvCRM که یک نرم افزار ارتباط با مشتری است یکپارچه سازی شود. در این نرم افزار سازمان مربوطه تمامی استراتژی های مربوط به ارتباط با مشتری را پیگیری می کند. مشتریان می توانند درخواست ها و اطلاعات خود را در نرم افزار ثبت کنند و پس از آن نیز پرسنل سازمان یا اداره مورد نظر، تمامی این اطلاعات را مشاهده کرده و به نیازها و خواسته های مشتریان دسترسی پیدا می کنند.

با این اوصاف با سفارشی سازی این سیستم با سرویس مرکز تماس ویپ می توان این مدیریت را به صورت تلفنی انجام داد. مرکز تماس ویپ که از آن با سیستم IP نیز یاد می شود، بر روی بستر شبکه صورت می گیرد و امکان انجام مکالمات را به صورت چندین تماس همزمان فراهم می کند. با سفارشی سازی مرکز تماس ویپ می توان شرایط را برای پاسخگویی هوشمند به مراجعین و تماس گیرندگان را از طریق تلفن فراهم کرد.

سفارشی سازی مرکز تماس ویپ چه امکاناتی را فراهم می کند؟

سفارشی سازی مرکز تماس VoIP کاربردهای زیادی در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها دارد. از امکانات این سیستم می توان به یکپارچه سازی آن با فکس سرور، نوبت دهی بیمارستانی، ارتباط بین CRM و ERP های سازمانی و .. اشاره کرد. سفارشی سازی مرکز تماس ویپ همچنین امکان دسترسی به اطلاعات دقیق از مصرف کنندگان و نیازهای آنها فراهم می کند. در واقع شما با این سیستم از میزان خواسته ها و نوع خواسته های مشتریان آگاه شده و می توانید شرایط بهتری را برای فروش در شرکت خود فراهم کنید.

با پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بستر VoIP، می توان از امکانات تلفن گویا و برقرار نمودن ارتباط آن ها با بانک های اطلاعاتی که در نرم افزار CRM طراحی و ذخیره سازی شده است، شرایط پاسخگویی هوشمند به مراجعین و مشتریان تلفنی را به وجود آورد. مشتریان نیز از این طریق می توانند سفارشات و پیگیری های خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهند. این موضوع باعث می شود پرسنل به جای سر و کله زدن با ارباب رجوع، مسئولیت های محول شده به آنها را بهتر انجام دهند.

برنامه نویسی سفارشی VoIP

واقعیت آن است که برای سفارشی سازی مرکز تماس ویپ باید ابتدا اقدام به برنامه نویسی این سرویس کرد. به عبارت دیگر برای اینکه بخواهیم مرکز تماس ویپ را با سی آر ام یا سیستم دیگری سازگار کنیم باید برنامه متناسب با آن طراحی شده و سپس نصب و راه اندازی شود.

خوشبختانه کارشناسان شبکه در مرکز سخت افزار ایران از افراد توانمند و خبره در زمینه برنامه نویسی سیستم های تحت شبکه هستند. این افراد با آگاهی از نیاز سازمان یا شرکت شما نسبت به طراحی و برنامه نویسی سیستمی کارآمد اقدام می کنند. توجه داشته باشید سیستم های یکپارچه سازی شده تحت ویپ را هر مرکزی نمی تواند ارائه کند چراکه طراحی این نوع سیستم ها نیاز به تخصص و دانش لازم دارد و باید متناسب با نیازهای شرکت مربوطه طراحی گردد.

مرکز تماس اقتصادی ویپ

کاربرانی که قصد دارند با هزینه کمتری از مزیت های مرکز تماس ویپ استفاده کنند می توانند از سرویس مرکز تماس اقتصادی ویپ که در مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود استفاده نمایند. در این نوع مرکز تماس، بسیاری از تجهیزات سخت افزاری و هزینه‌بر حذف گردیده و تنها از طریق یک بُرد، مرکز تماس ویپ راه اندازی می شود. البته این نوع سرویس نیز به برخی تجهیزات نیازمند است اما این تجهیزات با هزینه بسیار کمتری تهیه می گردد.

مرکز تماس ویپ امکان ضبط مکالمات، انتظار تماس گیرندگان و اتصال داخلی های موردنظر، را برای کاربران فراهم می کند. همچنین مرکز تماس ویپ می‌تواند ارتباط‌های داخلی بین چند دفتر از یک شرکت را با استفاده از بستر شبکه انجام دهد. با این حال برخی از شرکت ها چنان کوچک هستند که هزینه راه اندازی مرکز تماس ویپ برای آنها به صرفه نیست. مرکز تماس اقتصادی ویپ راهی است تا کسب و کارهای کوچک نیز بتوانند با هزینه ای کمتر، از امکانات ویپ استفاده کرده و کسب و کار خود را مدرن کنند.

مرکز سخت افزار ایران با آگاهی از قواعد امروزی در بازار رقابتی، در راستای بهره وری و موفقیت هرچه بیشتر شرکت ها و سازمان ها، برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است. پیاده سازی و یکپارچه سازی سیستم های تحت ویپ از جمله این برنامه ها بوده که البته به کاربران زیادی ارائه شده است.

سفارشی کردن ویپ با سیستم های ارتباط با مشتری، پیاده سازی ویپ سیسکو، ویپ مایکروسافت، راه اندازی انواع ماژول های سفارشی ویپ و سفارشی سازی فکس سرور از جمله خدمات این مرکز می باشد که به صورت کاملاً تخصصی به مشتریان عرضه می گردد. در ضمن در صورت خرید و سفارش محصول از این مرکز، از خدمات پس از فروش و خدمات پشتیبانی بهره مند می شوید. برای دریافت خدمات مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان راه اندازی ویپ شما را راهنمایی کنند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر